Προς το περιεχόμενο

CyberGhost VPN - άδεια 1 έτος (free) from Chip.de[ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα και γω κλειδάκι

'Oταν το κάνω εγκατάσταση όμως κολλάει στο "downloading additional components"

 

3 ώρες μετά πήρε μπρος :P

Θα το ενεργοποιήσω το Φεβρουάριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ευχαριστώ TS ανανέωσα μια παλαιότερη χρήση που του είχα.  Βέβαια και το δωρεάν που είχα πριν μια χαρά δούλευε αλλά δεν είχε torrent (κάτι που δεν με ενδιέφερε) απλά μέτραγε 30 δευτ για να σε συνδέσει.

 

Έχει νόημα η συγκεκριμένη υπηρεσία αφού κρατάει logs;

Οκ δεν θα πάμε για dark net με αυτό αλλά για δουλειές τύπου netflix δεν είναι καλύτερο κάποιο proxy;

 

Ο αρχικός λόγος που το είχα βάλει είναι για να δοκιμάζω εγκαταστάσεις με κάμερες ώστε να ξέρω ότι λειτουργεί η σύνδεση από εξωτερικό URL.  Σε αυτό μια χαρά με κάλυπτε.

 

Βλέπω ότι δίνει κάτι χιλιάδες δωρεάν κωδικούς.  Από που περιμένει να βγάλει χρήματα, και εδώ που τα λέμε τι σέρβερ έχει για να τους βάλει όλους αυτούς;  Μοιάζει λογική η προσφορά ή θα είναι σαν κάτι γυμναστήρια που βγάλαν μια χαμηλή τιμή και μετά δεν έβρισκες όργανο να αθληθείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λογική είναι ότι το χρησιμοποιείς, βλέπεις πόσο καλό είναι και όταν λήξει το πληρώνεις γιατί σε κάλυψε πλήρως. Να ευχαριστήσω κι εγώ τον TS για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν vpn που δεν κρατανε logs, το cyberghost δεν ειναι ενα απο αυτα. Οποτε απο την στιγμη που το ανοιγεις οτι κανεις καταγραφεται στην εταιρια, αλλα οι υπολοιποι (πχ ο isp σου) δεν βλεπουν τι κανεις στο internet.

 

Δεν ξέρω που το είδες, πάντως το cyberghost ΔΕΝ κρατάει logs. Τσέκαρε το privacy policy και θα το διαπιστώσεις και μόνος σου.

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν το χρησιμοποιεί κανείς σε windows 10 και παράλληλα να χρησιμοποιεί και την εφαρμογή των windows για mail. Επειδή δεν μου εμφανίζει τις εικόνες, τι exception πρέπει να βάλω; Παρατήρησα ότι και στην εφαρμογή του καιρού δεν εμφανίζει τίποτα, αλλά αυτή δεν τη χρησιμοποιώ και τόσο οπότε δεν με ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...