Προς το περιεχόμενο

ati radeon hd3850 AGP - παγωμα οθονης


stepap90

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα, 

απο το 2007 με την εν λογω καρτα γραφικων, και πριν λιγο καιρο αρχισε να μου κανει κολπα.

 

Εκει που δουλευει ο υπολογιστης, ξαφνικα παγωνει η οθονη και μονο με reset μπορω να ξανα αναψω το pc. Ειχαμε παλιοτερα κατι αυξομειωσεις τασης στο ρευμα και κατι μικροδιακοπες ρευματος, αλλά το προβλημα παρουσιαστηκε ξαφνικα.

 

Επισκευαζεται ή οσο τη δουλευω θα γινει χειροτερα μεχρι που θα κλαταρει εντελως?

Να την παω σε κανενα πλαισιο για επισκευη?

 

 

Τωρα εχω την 1η καρτα που ειχα το 2001, μια geforce fx5200 128 και πραγματικα δεν την παλευω καθολου.

 

 

(οσοι πειτε να αλλαξω pc, καντε μου μια δωρεα κανα φραγκο, γιατι δεν παιζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπερα στην παρεα,

απο το 2007 με την εν λογω καρτα γραφικων, και πριν λιγο καιρο αρχισε να μου κανει κολπα.

 

Εκει που δουλευει ο υπολογιστης, ξαφνικα παγωνει η οθονη και μονο με reset μπορω να ξανα αναψω το pc. Ειχαμε παλιοτερα κατι αυξομειωσεις τασης στο ρευμα και κατι μικροδιακοπες ρευματος, αλλά το προβλημα παρουσιαστηκε ξαφνικα.

 

Επισκευαζεται ή οσο τη δουλευω θα γινει χειροτερα μεχρι που θα κλαταρει εντελως?

Να την παω σε κανενα πλαισιο για επισκευη?

 

 

Τωρα εχω την 1η καρτα που ειχα το 2001, μια geforce fx5200 128 και πραγματικα δεν την παλευω καθολου.

 

 

(οσοι πειτε να αλλαξω pc, καντε μου μια δωρεα κανα φραγκο, γιατι δεν παιζει)

Επισκευή δυστυχώς δεν γίνεται και αν την στείλουν αντιπροσωπία θα σου ζητήσουν τα μεταφορικά, κόστος για έλεγχο και ότι ζητήσει η αντιπρόσωποια, πράγμα που θα βγει αρκετά παραπάνω λεφτά από το να βρεις μια μεταχειρισμενη agp κάρτα, η μητρική σου δεν έχει καμία pci-express θύρα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

απανταω λιγο καθυστερημενα.

 

Η μητρικη μου εχει απλές pci θυρες, οχι την εξπρες για τετοιες καρτες γραφικων δυστυχως.


Δεν παίρνεις κάνα Raspberry Pi Zero, μονό 5$ κάνει.

https://www.raspberrypi.org/blog/raspberry-pi-zero/

 

θα μου το κανεις δωρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα, 

απο το 2007 με την εν λογω καρτα γραφικων, και πριν λιγο καιρο αρχισε να μου κανει κολπα.

 

Εκει που δουλευει ο υπολογιστης, ξαφνικα παγωνει η οθονη και μονο με reset μπορω να ξανα αναψω το pc. Ειχαμε παλιοτερα κατι αυξομειωσεις τασης στο ρευμα και κατι μικροδιακοπες ρευματος, αλλά το προβλημα παρουσιαστηκε ξαφνικα.

 

Επισκευαζεται ή οσο τη δουλευω θα γινει χειροτερα μεχρι που θα κλαταρει εντελως?

Να την παω σε κανενα πλαισιο για επισκευη?

 

 

Τωρα εχω την 1η καρτα που ειχα το 2001, μια geforce fx5200 128 και πραγματικα δεν την παλευω καθολου.

 

 

(οσοι πειτε να αλλαξω pc, καντε μου μια δωρεα κανα φραγκο, γιατι δεν παιζει)

Τι εννοείς "μια geforce fx5200 128 και πραγματικα δεν την παλευω καθολου.". Πλέον, office accelerators κατηγορία είναι και οι δύο, έτσι και αλλιώς...Εκτός και αν παίζεις ακόμα COD4 στο 2016...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...