Προς το περιεχόμενο

Turbo-X LED TV TXV-4330D 43" Full HD 279€


chios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/tileoraseis/Turbo-X-LED-TV-TXV-4330D-43-Full-HD.htm

Την είδα σήμερα σε διαφήμιση δεν ξέρω αν την έβαλα σωστά αλλά μου φαίνεται καλή τιμή.

Το θέμα είναι αξίζει για ταινίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μάπα; δεν έχει καλή εικόνα; χαλάει γρήγορα;;

Γενικα τα προιοντα turbo-x ΔΕΝ. Απλα πολυ κακη ποιοτητα και ακομα πιο μαπα τα υλικα κατασκευης τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν θες 43 για δωμάτιο σαλόνι τι θα βάλεις 100?  :P

 

 

Δεν πάει με το είδος του χώρου (σαλόνι υπνοδωμάτο, κουζίνα κλπ) αλλά με την απόσταση θέασης.

 

Εάν στο σαλόνι έχεις απόσταση 2,50-3μ. χρειάζεσαι από 50" και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος makfil η απόσταση κανονίζει τις ίντσες.

Εγώ την είδα γιατί λόγο δουλειάς θα πάω μακριά απο το σπίτι μου κάποιο διάστημα και θα ήθελα κάτι φθηνό να βλέπω καμία ταινία από το HTPC μου.

Έχω σκεφτεί και να δω σε μεταχείρισμενη αλλά φοβάμαι που είναι χωρίς εγγύηση οι περισσότερες, ενώ αυτή έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βολευει τοτε αν την θες για αυτο.Και εμεις για το εξοχικο μια turbo-x εχουμε,εδω και κανα χρονο και παιζει καλα.

Βεβαια οταν την πηρα ηξερα οτι ειναι 50-50 να κρατησει η οχ και να τρεχω μετα να κανω αλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος makfil η απόσταση κανονίζει τις ίντσες.

Εγώ την είδα γιατί λόγο δουλειάς θα πάω μακριά απο το σπίτι μου κάποιο διάστημα και θα ήθελα κάτι φθηνό να βλέπω καμία ταινία από το HTPC μου.

Έχω σκεφτεί και να δω σε μεταχείρισμενη αλλά φοβάμαι που είναι χωρίς εγγύηση οι περισσότερες, ενώ αυτή έχει.

 

 

Για να είναι σ' αυτό το επίπεδο τιμής, μάλλον είναι τύπου Edge Lit, δηλαδή ο φωτισμός γύρω από την οθόνη, και όχι Backlit, δηλαδή με φωτισμό πίσω από την οθόνη, που αποδίδει καλλίτερη ποιότητα εικόνας.

 

Στην περιγραφή δεν το διευκρινίζει αλλά αφού θέλεις φτηνή, αυτό δεν σε πολυαπασχολεί.

 

Πήγαινε να την δεις, όμως, πριν την αγοράσεις και ρώτησε αν ταξινομεί τα κανάλια όπως εσύ θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...