Προς το περιεχόμενο

VFS Courier (??)


Carebear

Προτεινόμενες αναρτήσεις

VFS courier έστειλα ήδη δύο e-mail εχθές και σήμερα και εννοείται καμία απάντηση για το που βρίσκεται η παραγγελία.

PC1 έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία που έχω όλες αυτές τις ημέρες για το που βρίσκεται η παραγγελία μου επιβεβαίωσαν 3 πράγματα:

1) επικοινωνούν με έναν ανεξήγητο τρόπο με την vfs courier και δεν μπορούν να μου δώσουν απάντηση 

2) είναι η μόνη εταιρεία courier στην Ελλάδα που δεν έχει σταθερό τηλέφωνο (δεν μιλάμε για πρόγραμμα εξέλιξης της παραγγελίας)

3) δεν πρόκειται να αγοράσω ξανά από αυτό το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

έρθει η Καλημέρα παιδιά.Εκανα και εγω μια παραγγελία από pc1 και μετά από όλα αυτά που διάβασα πραγματικά ανησύχησα.Η αποστολή έγινε χθες.Δεν θα κάτσω να σκασω.Αν δεν έρθει η παραγγελία σε 3 μέρες θα παραγγείλω από αλλού και δεν πρόκειται να την παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Όντως τι φάση είναι αυτή η vfs courier... Είχα κολλήσει να βάζω τον αριθμό αποστολής για το δέμα της PC1 χωρίς κανένα αποτέλεσμα βέβαια και μετά είδα εδώ τα σχόλια από το 2015 κιόλας... τώρα εδώ 2020!! Σταθερή αξία η συνεργασία τους φαίνεται! Οπότε θα περιμένω τηλέφωνο τους.. οβερ! Ελπίζω να την λάβω τελικά την παραγγελία κι ας είναι και με ελικόπτερο...του Eshop!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, πάρα πολύ σύντομα παρέλαβα την παραγγελία μου με την vfs courier. Όντως ήταν με βανάκι e-shop... οπότε τέλος καλό όλα καλά, όπως φαίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...