Προς το περιεχόμενο

Oukitel K10000 με μπαταρία 10.000mAh και τιμή €225


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ... καταρχάς... κι εγώ έχω κατά καιρούς (ως designer) φτιάξει άσχημα σχέδια... αλλά παίζει ΑΥΤΟ το σχέδιο του συγκεκριμένου τηλεφώνου να 'ναι Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ έχω δει τα τελευταία 45 χρόνια!!!!!!!

 

Προσωπικά, μου αρέσει πάρα πολύ η σχεδίασή του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... καταρχάς... κι εγώ έχω κατά καιρούς (ως designer) φτιάξει άσχημα σχέδια... αλλά παίζει ΑΥΤΟ το σχέδιο του συγκεκριμένου τηλεφώνου να 'ναι Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ έχω δει τα τελευταία 45 χρόνια!!!!!!!

 

Όσο αφορά την 10.000άρα μπαταρία... χρήσιμη είναι, αν οργανώσεις και πας αποστολή για την εύρεση του... "Ελ Ντοράντο"! Θα σου χρησιμεύσει η τόση αυτονομία... τόσους μήνες στην ζούγκλα της Λατινικής Αμερικής!

τα τελευταία 45 χρόνια σε κινητό εννοείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τελευταία 45 χρόνια σε κινητό εννοείς; 

 

Aν αναλογιστείς ότι το πρώτο κινητό τηλέφωνο βγήκε το 1973, πάνω-κάτω κοντά έπεσε.

 

17wmt-articleLarge-v2.jpg

Τώρα το κατα πόσο το Oukitel K10000 είναι ότι πιό άσχημο έχει βγεί, αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βρίσκω όμορφο και διαφορετικό.

Αν ήταν και με 8πύρηνο επεξεργαστή και το κυριότερο για εμένα στις 6 ίντσες , θα το χτύπαγα ασυζητητί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ντιζάιν θυμίζει motorola..τα πρώτα..έχει μπαταρία τούρμπο εκεί υστερούν όλα..λίγο το έχετε?? Δινεισ ένα σκασμο λεφτά κ μπαταρία για μπάζα.ihpone samsung ολα..έχει όλα τα + για εμένα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΘΕΛΩ. Θα γίνει λογικά η backup συσκευή μου. ΑΠο το να κουβαλάω φορτιστες και εξτρα μπαταριες σε καθε τσαντα μου και να μην τολμαω να παω απο Λαρισα στην Αθηνα για δουλεια χωρις να φοβαμαι οτι θα μεινω απο μπαταρια ειναι προτιμοτερο. Δεν με νοιαζει εαν δεν ειναι λεπτο ή είναι βαρυ. κινητό με ΜΠΑΤΑΡΙΑ. ΤΕΛΟΣ!! Επιλέγω χρηστικότητα απο design και επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... καταρχάς... κι εγώ έχω κατά καιρούς (ως designer) φτιάξει άσχημα σχέδια... αλλά παίζει ΑΥΤΟ το σχέδιο του συγκεκριμένου τηλεφώνου να 'ναι Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ έχω δει τα τελευταία 45 χρόνια!!!!!!!

 

Όσο αφορά την 10.000άρα μπαταρία... χρήσιμη είναι, αν οργανώσεις και πας αποστολή για την εύρεση του... "Ελ Ντοράντο"! Θα σου χρησιμεύσει η τόση αυτονομία... τόσους μήνες στην ζούγκλα της Λατινικής Αμερικής!

Μια χαρά είναι, μάλλον θέλεις γυαλιά ή νέα σεμινάρια στο design.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μα το λένε και στο άρθρο δεν βγήκε να κτυπησει της ναυαρχιδες βγήκε με σκοπό να είναι μια συσκευή γενικής χρήσης με μεγάλη αυτονομία, όσοι λένε για μεγαλύτερους επεξεργαστές, οθόνες κτλ, θα μειώνοταν η αυτονομία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... καταρχάς... κι εγώ έχω κατά καιρούς (ως designer) φτιάξει άσχημα σχέδια... αλλά παίζει ΑΥΤΟ το σχέδιο του συγκεκριμένου τηλεφώνου να 'ναι Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ έχω δει τα τελευταία 45 χρόνια!!!!!!!

 

Όσο αφορά την 10.000άρα μπαταρία... χρήσιμη είναι, αν οργανώσεις και πας αποστολή για την εύρεση του... "Ελ Ντοράντο"! Θα σου χρησιμεύσει η τόση αυτονομία... τόσους μήνες στην ζούγκλα της Λατινικής Αμερικής!

Επειδή δεν μοιάζει με iphone ή επειδή δεν έχει κάτι το συνηθισμένο στην εμφάνιση του;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...