Προς το περιεχόμενο

Επίσημη παρουσίαση του Kombat Pack 2 για το Mortal Kombat X


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα... ΟΥΔΕΠΟΤΕ να παίξω τέτοια βαρετά παιχνίδια, όμως;

Αστραπιαία frames (αν παίζεις για κάνα 3ωρο επί μήνες, ίσως και να... τυφλωθείς, με ΤΟΣΗ ΕΝΑΛΛΑΓΗ εφέ/γραφικών/λάμψεων κτλ. σε τόσο ταχύτατα αστραπιαίο ρυθμό)... ενώ από gameplay ΟΛΟΙΔΙΟ/ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ άνευ ουσίας.

 

Απλά "πλακώνεις" τον αντίπαλο.
...Μου το 'φεραν για δώρο (PS4) και το 'δωσα την επόμενη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα... ΟΥΔΕΠΟΤΕ να παίξω τέτοια βαρετά παιχνίδια, όμως;

Αστραπιαία frames (αν παίζεις για κάνα 3ωρο επί μήνες, ίσως και να... τυφλωθείς, με ΤΟΣΗ ΕΝΑΛΛΑΓΗ εφέ/γραφικών/λάμψεων κτλ. σε τόσο ταχύτατα αστραπιαίο ρυθμό)... ενώ από gameplay ΟΛΟΙΔΙΟ/ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ άνευ ουσίας.

 

Απλά "πλακώνεις" τον αντίπαλο.

...Μου το 'φεραν για δώρο (PS4) και το 'δωσα την επόμενη μέρα.

Έτσι είναι αυτά τα games μαν. Απλά δεν είναι για εσένα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερο! εγω προτεινω στο combat pack 3 στα 10ευρω περιπου να εχουν νεα κοστουμια για το compat pack 2 . Aπο το combat pack 4 και μετα ειναι καλυτερο να προσθετουν ενα μονο χαρακτηρα ενω απο το 10 και μετα ενα-ενα μελος του σωματος... ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιξε super Nintendo εσυ.

Τελειο ειναι.

Εγω αγορασα για xbox one την premium version και ειναι ολα τα λεφτα. Αξιζει και πολυ μαλιστα το παιχνιδι.

 

Απ οτι καταλαβαινω snes μονο σε φωτο θα εχεις δει γιατι αν ειχες παιξει θα ηξερες... Γατακι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιξε super Nintendo εσυ.

Τελειο ειναι.

Εγω αγορασα για xbox one την premium version και ειναι ολα τα λεφτα. Αξιζει και πολυ μαλιστα το παιχνιδι.

 

εμαθα θα βαλουν terminator, batman , bugs bunny!!! Και σπεσιαλ χαρατηρα lucky luke!!!! Να τρεξεις να τα παρεις κι αυτα μη χασεις.... Παιξε λιγο mk 1, 2, 3 se super nes και μετα πηγαινε να φυσηξες το cartridge του φιλου πιο πανω.... Χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση για το ps3 ακυρωθηκε τελικα ο τιτκλος ή περιμενουμε να βγει;

 

Γιατί υπάρχει άνθρωπος που παίζει καινούργια παιχνίδια εν έτη 2015 και περιμένει να βγουν σε κονσόλες προηγούμενης γενιάς (aka 10ετίας); Τι περιμένει δηλαδή για να αγοράσει PS4/Xbox One; Ή τουλάχιστον δε λυπάται να δώσει λεφτά για ένα καινούργιο παιχνίδι σε παλιά κονσόλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...