Προς το περιεχόμενο

Delivery Κερκυρα


Liam Lawrence

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ που πέρασα ένα φεγγάρι από Κέρκυρα, βρήκα πολύ καλή την ποιότητα του γύρου.

 

Συνήθως έπαιρνα από Γυρόπολις στην Πλατυτέρα ή από George's στο Κοντόκαλι (1,8€). Γενικά όταν έπεφτε το θέμα προς συζήτηση ο καθένας προτιμούσε διαφορετικό. Στη χώρα έπαιρνα από τον Αρτέμη στη Λαϊκή, που αν και τσουχτερό είναι αρκετά μεγάλο και όταν βρισκόμουν προς Γαρίτσα-Κανόνι από Θεσσαλονικιό.

 

Για πίτσα τώρα τελευταία ακούγεται πολύ ο Pitsadoros στην Πόρτα Ρεμούντα.

 

Για φοιτητές/ εργένηδες θα πρότεινα επίσης το σαντουϊτσάδικο του Βαγγέλη απέναντι από τον Μαρινόπουλο στο Σολάρι. Φθηνά και τεράστια σάντουιτς. Ακόμα πολύ πούλαγε και η Λέσχη Κατσαρόλας στο παλιό Νοσοκομείο, με μαγειρευτά από 2,90, αν και εμένα δε μου πολυάρεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

+1 στον Αρτεμη τον ειχα ξεχασει. Και επισης ο βαγγελης εχει απειρα χρονια εμπειρια στα τεραστια σαντουιτς :P

 

Για πιο εξτριμ καταστασεις Γιαννιτσης που ειναι προς Καστανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν μπορειτε αναφερετε καταστηματα μαζι με κανα λινκ ετσι ωστε να μπορουμε να βρουμε κανα τηλεφωνο για να δοκιμαζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρομπερδέματα. Να πάρεις πίτα γίγας με κοντοσούβλι. Είναι προς το αεροδρόμιο, στην ανηφόρα που βγάζει στο Lidl. Δεξιά καθώς πας προς αεροδρόμιο από το Σαρόκο.

 

 

Πικάντικο ήταν καλό... πλέον όχι. Πλέον στην πόλη μόνο Μπούζης.

 

 

Κοντά γαρίτσα παίζει ο Σαλονικιός. Αρκετά καλός. Είναι από το αεροδρόμιο προς γαρίτσα, εκεί που στενεύει αρκετά ο δρόμος (πάνω σε μικρή στροφή) πριν βγεις γαρίτσα.

 

 

Βαγγέλης τα σπάει όντως και είναι και την Κυριακή.

 

 

Λέσχη Κατσαρόλας = Mr. 2.90. Αρκετά καλό αλλά για μεσημέρι.

 

 

Τέλος, μπες εδώ: corfudelivery.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ρωτησε και το παιδι πιο πανω παιζει κανα delivery κατα τις 3-4 το βραδυ?

Πίτα παππού ίσως... και μετά το πρώην Evergreen, πρώην Bios και νυν δεν ξέρω πως λέγεται αλλά δεν κάνει delivery.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρώην Evergreen λέγεται Earth Cafe. Για μεταμεσονύχτια τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα. Τα γυράδικα κλείνουν πριν τις δύο. Εγώ συνήθως έπαιρνα Panini Μουμούρης ή αν ήμουν στο Εμπορικό από την κρεπερί το Τραμ ή από Πατατομάνια. Ντελίβερι δεν έτυχε να πάρω ποτέ αργά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Moderators

Γεια σας παιδια.Ξέρει κανείς καποιο καλό φαγαδικο (οχι σουβλατζίδικο ) πχ σαντουιτσαδικο στην Κερκυρα ανοιχτό ολη τη νύχτα?

ειναι ενα νομιζω κοντα στο παλιο νοσοκομειο (διπλα απο την αστυνομαι και απεναντι απο το ε-σοπ,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...