Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα δεν έχω τα ιντερνετικά κανάλια. Μίλησα με τεχνική υποστήριξη μέσω chat και μου είπε ότι υπάρχει πρόβλημα και θα επιλυθεί. Ρώτησα αν είναι προσωπικό, δικό μου μόνο θέμα αλλά μου είπε όχι και ότι επηρρεάζει και άλλους. Εσείς έχετε κανάλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, aXer είπε

Ακόμα δεν έχω τα ιντερνετικά κανάλια. Μίλησα με τεχνική υποστήριξη μέσω chat και μου είπε ότι υπάρχει πρόβλημα και θα επιλυθεί. Ρώτησα αν είναι προσωπικό, δικό μου μόνο θέμα αλλά μου είπε όχι και ότι επηρρεάζει και άλλους. Εσείς έχετε κανάλια;

Ναι και κανάλια και on demand και τα app δουλεύουν όλα κανονικά. (Περιοχή Χανιά Κρήτης με σύνδεση VDSL 100mbs)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έβαλα τον δωρεάν μήνα Vodafone TV χωρίς αποκωδικοποιητή σε chromacast with android tv. Όλα λειτουργούν κανονικά αλλά δεν κατάλαβα το εξής. Σε μερικές ταινίες πχ Disturbia που είδα τυχαία έχει μόνο επιλογή να δω το trailer και να προσθέσω την ταινία στα αγαπημένα. Καμία άλλη επιλογή. Γιατί έτσι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και άλλες ταινίες που εμφανίζονται με αυτόν τον τρόπο. Υποθέτω ότι ήταν παλαιότερα στο on demand αλλά έχουν αφαιρεθεί και απλά εμφανίζονται στην βάση δεδομένων της vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/7/2023 στις 7:49 ΠΜ, aXer είπε

Ακόμα δεν έχω τα ιντερνετικά κανάλια. Μίλησα με τεχνική υποστήριξη μέσω chat και μου είπε ότι υπάρχει πρόβλημα και θα επιλυθεί. Ρώτησα αν είναι προσωπικό, δικό μου μόνο θέμα αλλά μου είπε όχι και ότι επηρρεάζει και άλλους. Εσείς έχετε κανάλια;

αντιμετωπίζω το ίδιο και εγώ με νέα σύνδεση. δεν είδα τα κανάλια ποτέ μιλάω ήδη 3 ώρες με τεχνικό. σου δώσανε κάποια λύση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 16/6/2023 στις 10:31 ΜΜ, k_onstantinos είπε

Καλησπέρα, διάβασα σε προηγούμενο ποστ ότι το vodafone tv παίζει κανονικά μέσω vpn από τα apps. Έχω δοκιμάσει 2 διαφορετικά vpn και πάντα παίρνω το μήνυμα:

Σφάλμα στην αναπαραγωγή. Το περιεχόμενο δεν είναι διαθέσιμο. Δοκιμάστε αργότερα (MV1821). 

Έχει καταφέρει κανείς να δει μέσω vpn;

 

 

Βρέθηκε λύση για αυτο το πρόβλημα; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...