Προς το περιεχόμενο

Vodafone TV (hol tv)


Tribal21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, makrixeris είπε

ισχύει. καλα εγω ειχα βαλει και iptv για να εχω και κοσμοτε ειχε κ νοβα μεσα οποτε τζαμπα την πληρωνα ετσι κ αλλιως αλλα οκ

ήσουν ικανοποιημένος με την ποιότητα; γιατί, τουλάχιστον αρχικά, είχαν θέματα με διακοπές και ποιότητα εικόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 606
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, cacofonix-3 είπε

Ρωτάω για αυτούς που το έχουν ψάξει

Ποια είναι η πιο οικονομική λύση για κάποιον που θέλει cosmote tv & nova

Η πιο οικονομική είναι να βρεις αυτούς τους περίεργους στο διαδίκτυο που στριμάρουν μέσω εφαρμογής και έχεις όλα τα κανάλια στο box ή στο κινητό σου με τα γνωστά αποτελέσματα.

Αλλιώς δεν βρίσκω άλλον τρόπο χωρίς να πληρώσεις το κατιτίς σου. Θες και αθλητικά και cinema σε Cosmote και nova ή μόνο τα αθλητικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stonec είπε

ήσουν ικανοποιημένος με την ποιότητα; γιατί, τουλάχιστον αρχικά, είχαν θέματα με διακοπές και ποιότητα εικόνας.

φιλέ ναι άριστη ποιότητα εικόνας κ σπάνια κολλάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, -WISE- είπε

Η πιο οικονομική είναι να βρεις αυτούς τους περίεργους στο διαδίκτυο που στριμάρουν μέσω εφαρμογής και έχεις όλα τα κανάλια στο box ή στο κινητό σου με τα γνωστά αποτελέσματα.

 

Ρωτάω για νόμιμα.

1 ώρα πριν, -WISE- είπε

 

Αλλιώς δεν βρίσκω άλλον τρόπο χωρίς να πληρώσεις το κατιτίς σου. Θες και αθλητικά και cinema σε Cosmote και nova ή μόνο τα αθλητικά;

Μόνο για αθλητικά.

Επεξ/σία από cacofonix-3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cacofonix-3 είπε

Ρωτάω για νόμιμα.

Μόνο για αθλητικά.

Kαι εγώ το έψαξα όσο μπορούσα αλλά επιλογές δεν υπάρχουν.

Χρόνια σε Nova 3Play αλλά ΠΑΟ γαρ, έκοψα Internet και τηλέφωνο και κράτησα μόνο τα αθλητικά (δορυφόρος) και πήγα σε Cosmote 2Play 50L + Comoste TV OTT sports pack μέχρι να ενεργοποιηθώ σε οπτική ίνα. Όταν γίνει η μετάβαση σε οπτική το συνολικό ποσό που θα πληρώνω μετά την έκπτωση του SFBB θα είναι 42,90 Cosmote + 24,90 για το δορυφόρο της Nova.

Αν το καλοσκεφτείς είναι μεγάλο το ποσό των 68 ευρώ το μήνα αλλά σκέψου ότι μέχρι τώρα σε Nova 3Play πλήρωνα για 10Mbps με το ζόρι, 47 ευρώ! Οπότε με 20 ευρώ παραπάνω έχω ΌΛΟ το αθλητικό πακέτο και 100άρα γραμμή. Στο μυαλό μου αξίζει το έξτα 20άρικο (έτσι που μας κατάντησαν με τις ομάδες και τους δύο παρόχους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2021 στις 9:47 ΠΜ, cacofonix-3 είπε

Ρωτάω για νόμιμα.

Μόνο για αθλητικά.

Εγώ δεν βλέπω αθλητικά αλλά έχω παρατηρήσει ότι διάφοροι γνωστοί μου γράφονται στα site για στοιχήματα γιατί τους δίνουν δωρεάν live streams από τα περισσότερα αθλητικά γεγονότα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε παιδιά κάθε πότε μπαίνουν οι νέες σειρές του HBO στην πλατφόρμα (μετά την προβολή τους); 

Το Succession το ξεχάσαμε; Δεν είχαν βάλει την πρεμιέρα μες στην βδομάδα (νομίζω χθες τσέκαρα τελευταία φορά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στις 22/10/2021 στις 11:28 ΠΜ, tonypapadovic είπε

Το Succession το ξεχάσαμε

Μιλάμε για σειρά αποκάλυψη. Για να μην κάνω spoiler, η σειρά καλτιλας είναι η εξής κατά τη γνώμη μου :

1. Κόννορ

2. Γκρεγκ

3. Τομ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,  πήραν σήμερα τηλ για  vodafone tv με +5€/μήνα. 

Επειδή είμαι άσχετος, έχω μερικές ερωτήσεις, επειδή θα χρησιμοποιείται κυρίως από μεγάλο άνθρωπο που το θέλει για ταινίες. 

Αξίζει γενικά;

Είναι καλό και εύχρηστο το Android box που στέλνουν; 

Έχει τηλεκοντρόλ; 

Έχει αρκετά κανάλια με ταινίες; Δεν ενδιαφέρεται για αθλητικά, κλπ. 

Έχουν ελληνικούς υπότιτλους; 

Θέλει αρκετά mbps για να δουλέψει καλά; 

Είχαμε πάρει το tv stick της xiaomi αλλά τελικά αποδείχθηκε πολύ κακό. Καταρχήν δεν έκλεινε ποτέ, δεν είχε off δηλαδή, με αποτέλεσμα να κρασαρει το Android όπως ήταν αναμενόμενο και να είναι πλέον για τα σκουπίδια. Κάνει endless boot/restart και ότι και αν έχω δοκιμάσει δεν φτιάχνει (hard reset/factory settings κλπ). 

Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/11/2021 στις 3:17 ΜΜ, Cyberdemon87 είπε

Καλησπέρα,  πήραν σήμερα τηλ για  vodafone tv με +5€/μήνα. 

Επειδή είμαι άσχετος, έχω μερικές ερωτήσεις, επειδή θα χρησιμοποιείται κυρίως από μεγάλο άνθρωπο που το θέλει για ταινίες. 

Αξίζει γενικά;

Είναι καλό και εύχρηστο το Android box που στέλνουν; 

Έχει τηλεκοντρόλ; 

Έχει αρκετά κανάλια με ταινίες; Δεν ενδιαφέρεται για αθλητικά, κλπ. 

Έχουν ελληνικούς υπότιτλους; 

Θέλει αρκετά mbps για να δουλέψει καλά; 

Είχαμε πάρει το tv stick της xiaomi αλλά τελικά αποδείχθηκε πολύ κακό. Καταρχήν δεν έκλεινε ποτέ, δεν είχε off δηλαδή, με αποτέλεσμα να κρασαρει το Android όπως ήταν αναμενόμενο και να είναι πλέον για τα σκουπίδια. Κάνει endless boot/restart και ότι και αν έχω δοκιμάσει δεν φτιάχνει (hard reset/factory settings κλπ). 

Σας ευχαριστώ.

Χωρις να θελω να σε απογοητευσω μια πατατα ειναι. Την πατησα και εγω και θα παω για διακοπη. Χειροτερη εικονα δεν εχω ξαναδει σε box. Τηλεκοντρολ εχει αλλα στο κουτι δεν μπορεις να κανεις καμμια ρυθμηση, wifi απενεργοποιημενο.

Μια αποτυχια σκετη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας αλάνια! 

Η ενοικίαση ταινιών (κυρίως οι τελευταίες κυκλοφορίες) έχει έξτρα χρέωση; Επίσης, αυτή η δυνατότητα είναι μόνο για τους συνδρομητές συμβολαίου και όχι για αυτούς της μηνιαίας συνδρομής χωρίς δέσμευση (το πακέτο με τα 6.30€);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.reader.gr/advertorial/414992/h-vodafone-ypodehetai-ti-streaming-ypiresia-disney-sto-vodafone-tv?fbclid=IwAR16SPH-H6kSoMWhWFCx5RQ6TqkWFEG1cGiDYZQIF5cGztsbCj44aRRGeAA

Θα είναι δωρεάν απ' ό,τι φαίνεται, δεν τοχα πάρει χαμπάρι

Επεξ/σία από tonypapadovic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2022 στις 2:53 ΜΜ, tonypapadovic είπε

Ελπίζω να είναι. Σε άλλα site αναφέρουν ότι ακόμα αναμένουν να ανακοινωθεί η τιμή του μέσω Vodafone TV. Σε ένα άλλο διάβασα ότι μάλλον θα είναι δωρεάν στο μεγάλο πακέτο της Vodafone TV σε συνδυασμό με fiber.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...