Προς το περιεχόμενο

Τα παιχνίδια των Χριστουγέννων (ή αλλιώς με τι θα “λιώσετε” τις γιορτές)


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ μία από τα ίδια. Ξεκινώντας από σήμερα, δουλευω καθε μερα (και σκ) και θα ξανακάτσω.... του χρόνου.

 

Οσον αφορά το θεμα, το mass effect το επαιζα ανετα ξανα από το 2 και μετά (δεν αντεχω ξανα το συστημα του 1).

 

Σχετικά με το Buzz...... μόνο εγώ το θεωρώ απαρχαιωμένο? Δεν λεω είναι ωραίο όταν εχεις παρέα αλλα πιο παλια που εμπαινες και online ήταν καλύτερο μίας και μπορούσε να παίξεις και με αλλες παρέες ή και μόνος σου με άλλους. Τωρα πια (από αυγουστο 2013) αυτό εχει σταματήσει οποτε για εμενα εχει χασει και το νοημα του. Για αυτό και το πουλησα.

 

 

Το κακό με το Buzz είναι πως το ανακαλύψαμε όταν για τη Sony είχε σχολάσει η γιορτή. Κάτι σε στυλ «πετάει η αντιπροσωπεία αλλά έκλεισε η μαμά εταιρεία»... Δυστυχώς για τη Sony παγκοσμίως, το Buzz είναι τίτλος PS2, την ώρα που εμείς το πήραμε πρέφα στα τελευταία του. Πρόκειται ωστόσο για έναν από τους σημαντικότερους αν όχι τον σημαντικότερο εξελληνισμό παιχνιδιού που έχει κάνει ποτέ η Sony Hellas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξη ρε αλάνια μην βαράτε

Δεν έχω το χρόνο δύστυχος να σχολιάσω όλα τα παραπάνω αλλά μια κριτική έκανα με αρκετή δόση αυτοσαρκασμού μέσα

Είπα ότι παίζω και εγώ αλλά θέλω να τονίσω ότι θα πρέπει να αποφεύγονται οι υπερβολές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...