Προς το περιεχόμενο

sony xperia z4 tablet 399 € plaisio


ignat7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποίος θελει top of the top android tablet ειναι η πληρέστερη πρόταση στην αγορά σήμερα.

και νομιζω και η τιμη ειναι παρα πολυ χαμηλη με βαση τις δυνατοτητες του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και νομιζω και η τιμη ειναι παρα πολυ χαμηλη με βαση τις δυνατοτητες του!

 

 

νομίζω πως εχεις λαθος εικονα τιμών η δυνατοτήτων. Η τιμή του δεν ειναι κακή αλλα ουτε και καλη.... Θα ελεγα απλά οτι ειναι αυτο που θα επρεπε μετα απο τοσους μηνες κυκλοφορίας.  Καλή θα την χαρακτηριζα αμα μιλουσαμε για το 4G. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οποιος δεν εχει θεμα με την ελειψη λτε στο συγκεκριμενο μοντελο να το παρει με κλειστα τα ματια-μακραν το καλυτερο αντροιντ ταμπλετ στην αγορα,υποτιθεται σε ολα τα ριβιου ειναι νο2 πισω απο το αιρ 2 αλλα εγω προσωπικα που τα δουλεψα το ζ4 ειναι επισης καλυτερο σε ολα-ηχος,ταχυτητα,αυτονομια,οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα το προηγούμενο μοντέλο τους στις 8 ίντσες, θα το χτύπαγα με κλειστά μάτια!

Θα κάνω υπομονή και όταν θα το "σκοτώσουν" του χρόνου κάτω από 300 ευρώ, θα το πάρω... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ειναι επισης καλυτερο σε ολα-ηχος,ταχυτητα,αυτονομια,οθονη

 

 

Αυτό πάντως καποια μέρα θα θελα να το δω στην πράξη. Δεν ξέρω πως μπορούν απο 6000mah να βγάζουν τοσο καλη αυτονομία. Αν οντως το χουν καταφέρει και ειναι τοσο optimized, μαγκια τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

430 περίπου μου βγήκε το ipad air 2 4g πέρυσι το Πάσχα από τον Γερμανό. Άρα όχι δεν είναι καμιά τρελή προσφορά.

Το 16gb. Ας μην συγκρίνουμε σοβαρά tablets με παιχνιδομηχανες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο τάμπλετ της προσφοράς, εκτός τα 3GB μνήμης (ram) έχει και 32GB αποθήκευσης που είναι πολύ σημαντικό αν κάποιος θέλει σταθερότητα και επαρκή χώρο! Μην το αναλύσουμε τώρα, αλλά με λίγα λόγια, ΠΟΤΕ μια εξωτερική κάρτα μνήμης δεν δίνει την ίδια απόδοση/σταθερότητα σε αντίθεση με την εσωτερική! Μου φαίνεται περίεργο που στα χαρακτηριστικά που δίνει το ΠΛΑΙΣΙΟ δεν το αναφέρει σαν σημαντικό! Κανονικά έπρεπε να είναι στην πρώτη παράγραφο και να μην χρειάζεται να μπεις στο υπομενού με τ' αναλυτικά χαρακτηριστικά για να το δεις! Έλεος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα review αναφέρουν πολυ καλή αυτονομια.
Η Sony εχει παράδοση με άριστη διαχείρηση αυτονομίας.
Λογικα αρχες του έτους θα την πάρει και την 6.
Ψυνομαι και εγω αλλα δεν εχω πατήσει τη σκανδάλη.
Σε σχέση με το μικρό που τίμησα περσι τέτοιο καιρο τις 10 ίντσες τις προτιμω περισσοτερες.

 

Αλλα εχω ήδη το air 2 εδω και 1 χρόνο οπου δεν φεύγει με τίποτα.:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...