Προς το περιεχόμενο

Φθηνο με χαμηλη συντηρηση εως 1350cc


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα αυτα που ειπες απο μηχανικα προβληματα δεν ειναι τιποτα πραγματικα.ταπες ειναι ολα και φλαντζες.ουσιαστικα δεν σου εχει βγαλει τιποτα το αυτοκινητο.

Ε απ 'ολα αυτά πες η μια αντλία του συμπλέκτη. ΄Οχι οτι με α΄φησε στο δρόμο. Ποτέ δεν με έχει αφήσει απλά δάκρυζε  είχε διαρροή υγρών και την άλλαξα εγκαίρως . Όλα τα άλλα είναι μικροπροβλήματα μικρομαζέμετα απλά τόσο παλιό αμάξι είναι λογικό κατι να ζητάει . Χόντρα να μην ζητάει και είμαστε καλά . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7167387/

 

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7365476/

 

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7336432/

 

Δεν ξέρω που μένεις...διάλεξε αυτό που είναι σε καλύτερη κατάσταση και καλοταξιδο να σου είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το accent οσο σκυλι και αν ειναι, ειναι μακρυ και θα χω προβλημα με παρκαρισμα. Και ειμαι νευρικος δεν εχω κρεμα για τετοια. Πιασε κανε βολτες ενα τεταρτο να βρεις θεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως, επειδη ημουν απο το κινητο, με ηλιο να βαραει οπως περιμενα σε σταση..δεν τα καλοειδα πριν τα βαλω. απο τα τρια accent, αυτο που σαφως δειχνει σε καλυτερη κατασταση ειναι το λευκο, το τριτο. κατι βεβαια πρεπει να χει παιξει με το μπροστα δεξι φτερο, το κενο με τον προφυλακτηρα κατι τετοιο λεει..αλλα ισως ηταν κατι επουσιωδες.

τα αλλα δυο θα τα κοιτουσα μονο αν ημουν καπως απελπισμενος. εκτος αν πχ το λευκο ειναι χρεπι μηχανολογικα και τα αλλα αστερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το accent οσο σκυλι και αν ειναι, ειναι μακρυ και θα χω προβλημα με παρκαρισμα. Και ειμαι νευρικος δεν εχω κρεμα για τετοια. Πιασε κανε βολτες ενα τεταρτο να βρεις θεση

Τοτε κοιτα σε micra,starlet. Το micra πουλησε περισσοτερο σε χιλιαρι γιατι παει πολυ καλα για τα κυβικα του..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε απ 'ολα αυτά πες η μια αντλία του συμπλέκτη. ΄Οχι οτι με α΄φησε στο δρόμο. Ποτέ δεν με έχει αφήσει απλά δάκρυζε  είχε διαρροή υγρών και την άλλαξα εγκαίρως . Όλα τα άλλα είναι μικροπροβλήματα μικρομαζέμετα απλά τόσο παλιό αμάξι είναι λογικό κατι να ζητάει . Χόντρα να μην ζητάει και είμαστε καλά . 

Ναι η κατω αντλια συμπλεκτη δεν ειναι μεγαλο θεμα.καμια 10-15 euros να εχει.

η πανω ειναι το θεμα να μην σου βγαλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

golf, polo, uno, seicento, corsa οχι?

 

Για να μη ριχνω συνεχεια ονοματα, περα απο προσωπικες εμπειριες, υπαρχει ευκολος τροπος να μαθεις τι ζημιες βγαζει ενα μοντελο, και ποσο ευκολο ειναι να βρεις ανταλλακτικα και με τι κοστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

golf, polo, uno, seicento, corsa οχι?

 

Για να μη ριχνω συνεχεια ονοματα, περα απο προσωπικες εμπειριες, υπαρχει ευκολος τροπος να μαθεις τι ζημιες βγαζει ενα μοντελο, και ποσο ευκολο ειναι να βρεις ανταλλακτικα και με τι κοστος

οχι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ψαχνω σα τρελος απο τη μερα που ποσταρα. Δε μπορω να σταθω καπου. Η εχουν προβληματα, η ειναι στου διαολου τη μανα, η πωλιουνται.

 

Τωρα βρηκα ενα με παραδομενες πινακιδες που δε κυκλοφορει χωρις ασφαλεια να το παω σε μαστορα να το κοιταξει. Σκεφτομαι τη spotmechanic που διαφημιζει το car.gr αλλα αμα βρουν προβληματα χανω τα 45 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα αυτοκίνητο θα πάρεις, οχι περιοδικό... Εγω μέχρι να βρω καλο είχα δωςει πάνω απο 120€ σε συνεργεία που πήγαινα για έλεγχο (δε βόλευε πάντα να το πηγαίνω σε αυτο της επιλογής μου ώστε να κάνω συμφωνία να πληρωθεί μόνο μια φορα...)

 

Γνώμη μου ειναι να πας να το δεις εσυ πως σου φαίνεται και αν σου κανει να πάρεις τη spot mechanic...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...