Προς το περιεχόμενο

Στέλεχος στο Hollywood συνδέεται με την διαρροή DVD screener της ταινίας The Hateful Eight


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάλι καλά που για τις διαρροές ταινιών, σειρών και μουσικής ευθύνονται οι πειρατές. Όχι ότι δεν το ξέραμε βέβαια ότι από μέσα γίνεται η δουλειά αλλά τώρα ξεμπροστιάστηκαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που για τις διαρροές ταινιών, σειρών και μουσικής ευθύνονται οι πειρατές. Όχι ότι δεν το ξέραμε βέβαια ότι από μέσα γίνεται η δουλειά αλλά τώρα ξεμπροστιάστηκαν...

Οι πραγματικοί πειρατές είναι οι πιο τίμιοι άνθρωποι. Μπορεί να κατεβάσουν κάτι λόγω του ότι είναι υπερτιμημενο όσο δεν πάει αλλά όταν κάτι έχει σωστή τιμή το αγοράζουν χωρίς δεύτερη σκέψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ίσως από τις λίγες ταινίες της περιόδου που αξίζουν... Big Respect Tarantino!

 

Και big respect και ταυτόχρονα να τη βλέπουμε τσάμπα πριν καν κάνει τον κύκλο της στους κινηματογράφους, δεν ταιριάζουν μεταξύ τους. Κι αν ξενερώσει ο Ταραντίνο, ξέρεις τι θα γίνει μετά... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μίλησα Bill, εξάλλου τη μουσική της ταινίας υπογράφει ο μέγας Morricone... τώρα εγώ προσωπικά είμαι της υπομονής, θα την δώ στην ποιότητα που της αξίζει και στην άνεση του σπιτιού μου :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πολύς κόσμος όπως για παράδειγμα ανήλικοι ή φοιτητές, οι οποίοι βλέπουν ταινίες στα λάπτοπ διότι ούτε τηλεοράσεις έχουν, ούτε desktop. Αν δηλαδή δεις μία ταινία σε ένα 13άρι κινεζολάπτοπ, τότε οι διαφορές είναι ασήμαντες. Τώρα αν κατεβάζεις SCREENER για να το δεις σε 50άρα τηλεόραση, μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα ή απλά έχεις αγοράσει την 50άρα διότι απλά ξύπνησες μία μέρα και δεν ήξερες τι να κάνεις με τα €2000 που βρήκες ξεχασμένα στο μπουφάν σου

 

50άρες έχει πλέον με 500 ευρώ.

 

 

Και big respect και ταυτόχρονα να τη βλέπουμε τσάμπα πριν καν κάνει τον κύκλο της στους κινηματογράφους, δεν ταιριάζουν μεταξύ τους. Κι αν ξενερώσει ο Ταραντίνο, ξέρεις τι θα γίνει μετά...  :P

 

Την βλέπεις τζάμπα και μετά την βλέπεις και στο cinema :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως από τις λίγες ταινίες της περιόδου που αξίζουν... Big Respect Tarantino!

δεν την κατεβασα να την δω...αλλα παταω "Μου Αρεσει" γιαιτ εμπιστευομαστε ταραντινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω κ ακουω ατομα να μιλανε για 1080p δαγκωτο...παραβλεποντας το 720p ....ακομη κ αν το 1080 ειναι του 1,5GB και 720 5GB ... εχει κολλησει το μυαλο τους στο "1080=hd".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να κρύψω ότι ευτυχώς που βγήκε η συγκεκριμένη σε γρήγορα σε rip γιατί αν τυχόν με είχε παρασύρει παρέα και την έβλεπα σινεμά θα τα έκλαιγα τα λεφτά μου και το γράφω αυτό εκτιμώντας ιδιαίτερα προηγουμενες ταινίες του Tarantino.

Long live the prerelease for awards rips, true money savers!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την κατεβασα να την δω...αλλα παταω "Μου Αρεσει" γιαιτ εμπιστευομαστε ταραντινο.

Εγώ πάλι όχι.Πολλές overhyped ταινίες του τις βρίσκω για γέλοια και για κλάματα οπότε πρώτα πειρατικό να δω κάνα μισάωρο αν αξίζει και μετά το κλείνω και πάω cinema.

Απο την τσέπη μου κανείς δεν πέρνει χρήματα μόνο επειδή έχει μεγάλο όνομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι, ένα ξεχασμένο overpriced μοντέλο, αυτό ακριβώς εννοούσε στο παράδειγμά του...

 

http://www.idealo.co.uk/compare/4787952/panasonic-tx-50cx802b.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη 55αρα πηρες ομως?Λογικα κατω του μετριου εφοσον εχει 2 χρονια στα 900 ευρω γιατι εγω 1080 την πηρα πριν 15 μηνες και ειναι midrange.

 

Κάτω του μετρίου η UEF 55" 6500? Ούτε για αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...