Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτές δεν ειναι ωριμες ρε προ-μιλφ ειναι. Η Λασκαράκη ειδικα πρέπει να ειναι καμια 35αρα μαξ. Εχει και baby face που την κανεις και 25. Η αλλη δειχνει λιγο μεγαλυτερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές δεν ειναι ωριμες ρε προ-μιλφ ειναι. Η Λασκαράκη ειδικα πρέπει να ειναι καμια 35αρα μαξ. Εχει και baby face που την κανεις και 25.

Oυτε 35 δεν πρεπει να ειναι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά είναι ωραίο μου

 

τράκι

 

Στην Δαφνη Λαμπρογιαννη που ποσταρες συμφωνω..κουκλαρα η γυναικα και προσθετω την Αννιτα Πανια οσο μεγαλωνει γινεται ολο και πιο κουκλα.

36  του μπι πρεσίζ

Ναι ε? δεν της φαινεται καθολου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εκει βγηκε και το νικ?

Τι να σου πω δεν ξερω εγω απλα αυτες τις περιπτώσεις ειχα αυτες ανέφερα ,ημουνα μηνες με τις συγκεκριμενες σχεση-φιλια καπως ετσι αλλα οταν επεσε η απόδοση τοτε σπάσαμε λογικο ,καλυτερη φαση ειναι να μην υπαρχει μεγαλη διαφορα στην ηλικία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερη γυναικα που αναφερετε στην Αννιτα ,τι εχετε παθει ρε κοριτσια ;;;Ειναι δυνατον ;;;

Με συγχωρεις οσο και αντιπαθης ή μη ποιοτικη και αν ειναι ... ειναι γυναικαρα..και την μασουλαει ο Καρβελας μπλιαχχχχ ! Ειναι και ανωμαλη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω δεν ξερω εγω απλα αυτες τις περιπτώσεις ειχα αυτες ανέφερα ,ημουνα μηνες με τις συγκεκριμενες σχεση-φιλια καπως ετσι αλλα οταν επεσε η απόδοση τοτε σπάσαμε λογικο ,καλυτερη φαση ειναι να μην υπαρχει μεγαλη διαφορα στην ηλικία 

Ησουν μεγαλυτερος απο αυτες που σε σκοτωσαν στο σεξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλάρες δεν τις λες ακριβώς αυτές που αναφέρθηκαν (τη μουρμουρα και την Πανια) αλλά σίγουρα κρατιούνται καλά.

Η Πάνια ειδικά βγάζει γούστα...

 

Κουκλάρα όμως λες αυτή από κάτω που ειναι και 50αρα και οσο μεγαλωνει ομορφαινει και περισσοτερο. Ισως σ αυτο βεβαια να βοηθανε και οι πλαστικες δεν ξέρω.

 

 

 

 

 

 

hurley-elizabeth-bedazzled-teacher-13964

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα παντως δεν εχει θηλυκοτητα καθολου,δεν την λες ασχημη αλλα σε καμια περιπτωση δεν αξιζει να γινεται αναφορα στην Αννιτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα παντως δεν εχει θηλυκοτητα καθολου,δεν την λες ασχημη αλλα σε καμια περιπτωση δεν αξιζει να γινεται αναφορα στην Αννιτα.

Ειναι μαγκακι αλλα δεν μπορεις να πεις οτι δεν εχει θηλυκοτητα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...