Προς το περιεχόμενο

Ωριμες γυναίκες


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας για τις ωριμες γυναίκες. Με το ώριμες αναφέρομαι σε ηλικία (35-50; ) και οχι στον κλασικό ορισμό των μιλφς.

 

Έχετε εμπειρία και αν ναι ήταν καλή; Διαλέγουμε ή μας διαλέγουν και αν ισχύει το 2ο ποια τα κριτήρια με τα οποία διαλέγουν; Που συχνάζουν;

 

 

Το ξέρω καβουριζω αλλά το βρήκα ενδιαφέρον θεματακι για Παρασκευή βράδυ!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτσε ρε συ να το συζητήσουμε λίγο.. Μη κλείσει ακόμα δεν άνοιξε, είναι κρί(στ)μας!

Εγώ για δώρο μέρα που είνα θέλω μερικά λάικ πάντως...τελειώσανε και είναι ακόμα νωρίς!

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στην Ελλάδα είμαστε λίγο «συντηρητική» χώρα. Σπανίζουν τα αιλουροειδή:

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/6822759/Attractive-teacher-had-sex-TEN-times-with-male-student-17-on-Africa-school-trip-court-papers-reveal.html

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας κάνει διατριβή στο θέμα... Μόνο εξωτερικό όμως.. Το μόνο που μπορώ να πω ξεκάθαρα είναι ότι τα μιλφειγ είναι τα καλύτερα γλυκά... Έχουν όμως ημερομηνία λήξης... Ξέρουν τι θέλουν και πως να το πάρουν βέβαια... Μετά από καιρό όμως είναι βαρετό, άλλη χάρη έχει το αφρατο... Άλλη το ώριμο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στην Ελλάδα είμαστε λίγο «συντηρητική» χώρα. Σπανίζουν τα αιλουροειδή:

 

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/6822759/Attractive-teacher-had-sex-TEN-times-with-male-student-17-on-Africa-school-trip-court-papers-reveal.html

 

Έχουμε ερπετοειδή εμείς. Σαυροφατσες.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα τρως από την θείτσα και να χαρτζιλικώνεις την μικρούλα;

 

Να δείχνει πρώτα η θείτσα στη μικρή πως γίνεται και μετά να δοκιμάζει και η άλλη. Ταινίες δε βλέπεις;

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

imo, αυτές που ειναι σε αυτες τις ηλικίες και ειναι ακομα εμφανισιμες, δεν τις έχει πάρει το ποτάμι, ειναι πιο δύσκολες περιπτώσεις απο τις 20 - 25 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...