Προς το περιεχόμενο

Καλό Mousepad μέχρι 10 ευρώ


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ξερω οτι η razer εχει φαει παγκοσμιως κραξιμο για την ποιοτητα(κυριως)που ειναι κακιστη στα περισσοτερα προιοντα της αλλα και το service της δεν ειναι και οτι το καλυτερο.Κοινως πολυ φρου φρου και αρωματα(κοινως διαφημιση και σχεδιο)και απο ουσια μηδεν.Το οτι σου εχουν κρατησει τα προιοντα της δεν εχει να πει κατι.Ολο το Internet(αλλα και στο Insomnia)ειναι γεματο απο τα καμωματα της εταιριας και μακαρι να μην σου βγει προβλημα(απο τα διπλα κλικ και τα προβληματα με το Synapse στα ποντικια,στα ακουστικα που ειδικα τα kraken usb σε πολλους μετα απο καποιο διαστημα ξεκολλουσε το ενα ακουστικο).Η αληθεια παραμενει οτι η εταιρια πουλαει φθηνα σε ποιοτητα προιοντα σε τιμες κοροιδιας και γιαυτο και τα προβληματα και rma πανε βροχη.Δεν υπαρχει για μενα χειροτερη περιπτωση απο το συμβαν του συμφορουμιτη στο ακριβοτερο ποντικι της αγορας 

http://www.insomnia.gr/topic/559124-razer-ouroboros-%CE%B5%CE%BC%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AE-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/

οπου η αντιμετωπιση του σαν πελατη(δεδομενου και την αξια του προιοντος αλλα και οτι ηταν τοσα τα προβληματα που ειχε)ηταν απο τις χειροτερες στον χωρο. Οποιος εχει ορεξη ας γραψει στην αναζητηση του google ''razer προβλημα Insomnia''να δει για ποσες περιπτωσεις μιλαω.(και υποψην τα λεω σαν ευχαριστημενος κατοχος razer hammerhead,πρωην κατοχος Razer goliathus και razer naga molten ενως φιλου)

Και η Logitech βγαζει ελλατωματικα προιοντα που και που δεν λεω,αλλα το after sales support τους και η εξυπηρετιση τους ειναι απλα υποδειγματικη.

 

Οσο για τα Mousepad ναι μεν ειναι οκ της razer ,αλλα οπως ειπα παραπανω(πρωην κατοχος Goliathus)παιρνεις λιγοτερα για τα χρηματα που διαθετεις.Στην συγκεκριμενη περιπτωση,σε σχεση με το Steelseries το αντιστοιχο razer ειναι και κατα πολυ ακριβοτερο και μικροτερο σε μεγεθος.

 

Και κλεινοντας να τονισω τα αυτονοητα για να μην το κουραζουμε το θεμα,εκτως αν θες να δωσεις εσυ τα υπολοιπα 7ευρω στον ts αφου οπως λες δεν ειναι τιποτα :)

Δεν έχω το δικαίωμα να κάνω κουμάντο στα οικονομικά του OP. Μια πρόταση έκανα. Τώρα εγώ βλέπω οτι στο Amazon οι περισσότερες αξιολογήσεις στα προιόντα razer είναι top. Anyway, δεν θέλω να βγω εκτός θέματος απλά έγραψα 2 λογάκια επειδή μου επιτέθηκαν 3 άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί τα ποντικια να μην ειναι αξιοπιστα.. Εγω οτι εχω παρει απο razer (κυριως πληκτρολογια) ειναι αψογα και μ κράτησαν για χρόνια. Ακόμα και για τα hammerhead ( 60 € για ακουστικα ψειρες ffs) και για τα kraken ακουστικα που εχουν φιλοι μου επίσης βγήκαν άψογα.

 

 

Μ'αρεσει να βλέπω ειρωνία που εκδηλώνεται λόγω fanboyism.. :devil:

Την ειρωνεία που ακριβώς την είδες όταν γράφω ότι έχω και τα 2 mousepad?

Το ποντίκι μου και τ ακουστικά μου αυτή τη στιγμή Razer είναι.

Μ αρέσει να βλέπω ασυναρτησίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω το δικαίωμα να κάνω κουμάντο στα οικονομικά του OP. Μια πρόταση έκανα. Τώρα εγώ βλέπω οτι στο Amazon οι περισσότερες αξιολογήσεις στα προιόντα razer είναι top. Anyway, δεν θέλω να βγω εκτός θέματος απλά έγραψα 2 λογάκια επειδή μου επιτέθηκαν 3 άτομα.

Να σου θυμισω ομως οτι στο Amazon βαζουν αξιολογησεις ατομα ακομα και αν δεν εχουν τα προιοντα :)

Επισης τι να της κανω τις αξιολογησεις που βαζουν οι περισσοτεροι για συντομο χρονικο διαστημα?

 

Επισης απο την στιγμη που ο ts γραφει ως ανωτατο οριο απο το πρωτο κιολας post του τα 10ευρω,εχει καποιο νοημα να του λες να παρει κατι αρκετα ακριβοτερο???(σχεδον διπλασια τιμη)

 

Προταση εκανες αλλα δυστηχως ηταν κακη και ασχετη με την περιπτωση του ts αυτο λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου θυμισω ομως οτι στο Amazon βαζουν αξιολογησεις ατομα ακομα και αν δεν εχουν τα προιοντα :)

Επισης τι να της κανω τις αξιολογησεις που βαζουν οι περισσοτεροι για συντομο χρονικο διαστημα?

 

Επισης απο την στιγμη που ο ts γραφει ως ανωτατο οριο απο το πρωτο κιολας post του τα 10ευρω,εχει καποιο νοημα να του λες να παρει κατι αρκετα ακριβοτερο???(σχεδον διπλασια τιμη)

 

Προταση εκανες αλλα δυστηχως ηταν κακη και ασχετη με την περιπτωση του ts αυτο λεμε.

 

Να σου θυμήσω ότι δεν πρότεινα εγώ το razer... εγώ είπα αν μπορεί να δώσει το 7ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Razer πλεον ειναι αθλια εταιρεια για παιδακια και γκομενες του twitch, το μονο που τη σωζει πραγματικα ειναι το shape του DA το οποιο το πετυχαν καλα πριν 8 χρονια ποσο ηταν και αντι να συνεχισουν να βελτιωνουν την ποιοτητα κατασκευης/sensor κτλπ εβαλαν χριστουγενιατικα λαμπιονια σε ολα τα products και αυξησαν τις τιμες..

 

Κατα τα αλλα τα goliathus μπορεις να πεις οτι απλα κανουν τη δουλεια σαν mousepads και τα keyboard/headsets ειναι κατι παραπανω απο αθλια ειδικα τα headsets ομως ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει, καλυτερα παρτε beats by Dr Dre..

 

#facts

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...