Προς το περιεχόμενο

To iPhone 6s ξεπερνάει σε επιδόσεις όλα τα smartphones με Android στο νέο Antutu 6.0


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρασε ρυζι και αστον π*****η να σφυριζει. Εδω η Intel δεν μαθευτηκε οτι εφτιαξε δικα της benchmarks για να εχει το πανω χερι? Νομιζω και με την Samsung ειχε γινει κατι παρομοιο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Federer mode on: Αυτή η Apple από τότε που έγινε CEO αυτός ο μάγειρας, από το κακό στο χειρότερο πάει. Steve, μας λείπεις.

:P :P

Επεξ/σία από dali13gr
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να το κάνουμε, όσο και να γουστάρω το android και να μην πάω το iOS και την Apple, ο παλιός είναι αλλιώς. Όταν ο Jobs έβγαζε υπολογιστές, ο Larry Page και ο Sergey Brin ψήναν γκομενάκια στο λύκειο.

 

Η Apple έχει τεχνογνωσία όσο ξέρει κι από marketing.

Ποτέ δεν αμφισβήτησα το iPhone 6S, και είναι ίσως το μοναδικό iPhone το οποίο παραδέχομαι πως είναι όπλο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειδους benchmarking ειναι αυτο που βγαζει εναν 2πυρηνο με τοσο μεγαλη διαφορα απο το 2ο δεν μπορω να καταλαβω... Περα απο φανμποϊσμους κατι μου βρωμαει...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.567.890 ειναι το σκορ που βγαζει κανονικα, απλα μετα απο συνενοιση με την Apple αποφασισαν να το κατεβασουν για να μην στεναχοριουντε οι αλλες εταιριες. Ουυυυυστ ρε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι τόσο καλός μπράβο στην apple,βέβαια όμως θυμάμαι κάποιο site που είχε βάλει και το iPhone 6 στη 10 θέση ότι εχει τη καλύτερη φωτογραφική μηχανή αλλα είχε αφήσει απ έξω το Lumia 930 η 1020 που οκ έχουν σαφώς καλύτερη.Όποτε πιστεύω οτι ειναι λίγο φτιαγμένα αυτά.

Sent from my RM-1118_15207

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά με αφήνει αδιάφορο το τεστ, το ζήτημα είναι το κινητό να δουλεύει απροβλημάτιστα, αν τώρα υπάρχουν τεστ που διακρίνουν αν μια εφαρμογή ανοίξει σε 1 δευτερόλεπτο ή 40% ταχύτερα δεν βρίσκω καν το νόημα.

 Βέβαια ίσως να είναι μια απόδειξη ότι φτάνει πια με τους επεξεργαστές και την Ram, 2 gb έχω και στον υπολογιστή στο γραφείο μου και με φτάνει όχι ένα κινητό να χρειάζεται 4...

Κρίμα που δεν είναι και τα Lumia μέσα στο τεστ, να είχαμε ολοκληρωτική σφαγή εδώ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση...τα αποτελέσματα είναι στημένα! Ποιός ξέρει πόσα πλήρωσε η Apple...Δεν είναι δυνατον ένας διπύρηνος επεξεργαστής του 2012 με 2gb ram να ξεπέρασε τα 8πύρηνα τέρατα των 4gb ram. 100% τα έσκασε χοντρά ο Cook...α ρε Jobs :(

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά περίεργο. Δίνονται κάποια παραπάνω στοιχεία του πως γίνεται το benchmark? Λογαριάζεται η διαφορά στην ανάλυση των συσκευών? Είναι κάποιο multithreaded benchmark η συγκρίνουμε έναν από τους πυρήνες των συσκευών? (μεταξύ μας, κάτι τέτοιο μου μοιάζει). Κακά τα ψέματα, ένα τυφλό benchmark λέει ότι θέλεις να σου πει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ακουλουθαω την Apple πιστα σε καθε μοντελο απο το πρωτο το 2G εχω να πω για το 6s plus μου οτι ειναι οτι πιο γρηγορο απροβληματιστο και ομορφο τηλεφωνο εχω δει.καμμια samsung και κανενα android.μπαλλα παει το εργαλειο και λεγανε ολοι οτι τοσο μεγαλο θα πατψσει και που εισαι jobs να δεις πως κανανε την εταιρεια κλπ...η εταιρεια τα τελευταια τρια χρονια σπαει το ενα ρεκορ μετα το αλλο!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...