Προς το περιεχόμενο

Νέα εφαρμογή που ενημερώνει τον χρήστη εάν η Lumia συσκευή του θα αναβαθμιστεί σε Windows 10


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγώ που έχω το HTC 8X θα γίνει

Windows 10 ή θα πάρω ένα @ρ%!&!

Όχι δυστηχώς, η HTC δε θα το αναβαθμίσει σε Windows 10 Mobile, ασχέτως αν βγήκε τον ίδιο χρόνο με το Lumia 920. Αν δε κάνω λάθος η HTC έχει όριο ως 2 χρόνια, μετά τέλος τα updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα γιατί έδειχνε ότι τα πήγαινε καλά....αν δεν αναβαθμίσω σε 10ρια με το 730 τότε τι λέμε...

Ποιος σου ειπε ότι δεν θα πάρεις windows 10???? Ότι να ‘ναι. Κανονικά και με τον νόμο θα τα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ που έχω το HTC 8X θα γίνει

Windows 10 ή θα πάρω ένα @ρ%!&!

 

Δυστυχώς το δεύτερο..... Άνευ λογου και αιτίας η HTC γραφει στα παλιά της τα παπούτσια αυτούς που της έδωσαν τα ωραία λεφτουδάκια τους. Θυμίσουν να την τιμωρήσει στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο αυτους ειναι τελειωμενοι στο κομματι της κινητης.ουτως η αλλως δεν το κινηγανε.δεν τους ενδιαφερει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο αυτους ειναι τελειωμενοι στο κομματι της κινητης.ουτως η αλλως δεν το κινηγανε.δεν τους ενδιαφερει

Αυτό που κολλάει με την είδηση ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο LUMIA 735 υπαρχει κανονικα και δουλευει η εφαρμογη.

Για οσους θελουν να αναβαθμισουν σε W10 απο 8.1 το καλυτερο ειναι να κατεβασουν την εφαρμογη insider preview και να επιλεξουν την επιλογη FAST η τελευταια εκδοση και πιο σταθερη ειναι η 10586.63 

 

w5BfUhC.pngZ5LSqAc.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι να βγουν τα 10 θα με εχει ψησει το xiaomi redmi 3 .Τυχερο το 640 που ακομα δεν εχουν ελληνικη ρομ.Ενα καλο που εχει το lumia ειναι οτι αυτοματα ολες τις φωτο απο το κινητο τις ανεβαζει στο onedrive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα καλο που εχει το lumia ειναι οτι αυτοματα ολες τις φωτο απο το κινητο τις ανεβαζει στο onedrive.

Και οι άλλες 2 πλατφόρμες έχουν αντίστοιχη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
μεχρι να βγουν τα 10 θα με εχει ψησει το xiaomi redmi 3 .Τυχερο το 640 που ακομα δεν εχουν ελληνικη ρομ.Ενα καλο που εχει το lumia ειναι οτι αυτοματα ολες τις φωτο απο το κινητο τις ανεβαζει στο onedrive.

Και σε Android μπορείς να το κάνεις, και με την εφαρμογή one drive αλλά και με την εφαρμογή Google photos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 830 τί προβλέπεται? Θα αναβαθμιστεί?

 

Απ' όσο ξέρω μόνο τα κινητά με 4GB ROM δε θα αναβαθμιστούν, λόγω έλλειψης χώρου για να πραγματοποιηθεί η εγκατάσταση. Σε όλα τα άλλα υπάρχει ήδη δοκιμαστική έκδοση, άρα θα πάρουν τα W10 for mobiles. Για το μόνο που μπορεί να κατηγορήσει κάποιος τη MS, είναι ότι έχει καθυστερήσει σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Θα πρέπει να τελειοποιήσει το λειτουργικό και να το διαμοιράσει άμεσα. Στο 930 μου δουλεύουν άριστα, εκτός από 1-2 λαθάκια, τα οποία μπορεί ο χρήστης να τα παρακάμψει. Δείχνουν πολύ ωραία και έχουν τις επιλογές που έχει και ο ανταγωνισμός και ακόμα παραπάνω, χωρίς να έχουν θυσιάσει την ταχύτητα των 8.1. Τουλάχιστόν στο 930 δε βλέπω διαφορά.

Το 830 σίγουρα θα πάρει αναβάθμιση. Το μόνο που θα έχει θέμα είναι το 530.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...