Προς το περιεχόμενο

(ξανά) tronsmart car charger τετραπλος 7,99$


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Soto μπράβο εισαι πολύ μάγκας και φαίνεσαι και large..

Πρώτα από όλα νοημοσύνη έχει κάποιος οταν βλέπει και τις 2 πλευρές.

Ειναι τσιπης κάποιος επειδή αγόρασε κάτι σε καλή τιμή?

Μήπως τους κορόιδεψε και από επάνω?

Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να περιμένει 4 μήνες άλλωστε δεν δίνουν τέτοιους χρόνους και τα καταστήματα.

Μήπως θέλεις να τους εφαρμόσει ο κόσμος επειδή το αναφέρει ενας σε ένα forum?

Αν ειναι πες μας τι άλλο βλεπεις στραβό να διορθωθεί.

 

ξαναλέω και το τονίζω

Νοημοσύνη έχει κάποιος οταν βλέπει και τις 2 πλευρές

 

Και για είμαστε και μέσα στο θέμα ήρθε και σε εμένα σήμερα ο φορτιστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soto μπράβο εισαι πολύ μάγκας και φαίνεσαι και large..

 

Ευχαριστω μακαρι να μπορουσα να πω το ιδιο για εσας

 

Πρώτα από όλα νοημοσύνη έχει κάποιος οταν βλέπει και τις 2 πλευρές.

 

Το αποτελεσμα μετραει και αυτο ειναι οτι υποστηριξες οτι δεν ηρθε ενα αγαθο σου εκαναν Refund και τωρα που σου ηρθε την παπια και μουγκα και χοχοχο

 

Ειναι τσιπης κάποιος επειδή αγόρασε κάτι σε καλή τιμή?

Οχι

 

Μήπως τους κορόιδεψε και από επάνω?

Αν δεν τους ενημερωσεις εστω οτι παρελαβες ναι

 

Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να περιμένει 4 μήνες άλλωστε δεν δίνουν τέτοιους χρόνους και τα καταστήματα.

 

Unregistered κοινώς τζογος,φταις και ΕΣΥ απο την αρχη,θα μου πεις αυτος σου δινει την επιλογη οποτε κοιταμε και τις 2 πλευρες οπως σας αρεσει να λεμε και φταιει και το Geekbuying που συνεχιζει να στελνει στο μπανανισταν και δεν μας εχει ριξει ακυρο.

Μήπως θέλεις να τους εφαρμόσει ο κόσμος επειδή το αναφέρει ενας σε ένα forum?

Νοημοσύνη έχει κάποιος οταν βλέπει και τις 2 πλευρές

 

Γιατι πρεπει να δεχτω τοτε και εγω την κουτοπονηρια και την γυφτια σε αντιθεση με την ειλικρινια και την παντελονατη συμπεριφορα επειδη το θελουν 3 ατομα.

Και ξαναλεω!

 

Δεν ειναι το προβλημα οτι εκανες Dispute μετα απο τοσους μηνες και πηρες τα λεφτα σου και εγω τα ιδια λεω!

 

Το θεμα ειναι να δικαιολογεις το οτι κρατησες το αντικειμενο που ηρθε (που μεταξυ μας το καταστημα αφου τελειωσε ολη η μανουρα θα σου ελεγε φιλε κρατα το για τον κοπο σου οπως εχουν κανει και εμενα τοσες φορες που εχει γινει) και πηρες και το Refund και το παιζεις τρελιτσα θεωρωντας οτι στο χρωσταγε το καταστημα

 

 

 

Δεν εχετε καν το θαρρος να στειλετε ενα μηνυμα στο Geekbuying ή στο Paypal και να πειτε οτι τελικα ηρθε (που και το καταστημα δεν νομιζω να σου πει στειλε το πισω) και ηρθες στο Insomnia να μου πεις τι; 

 

 

Σταματηστε τις τσιγκουνιες και δωστε τα 2€ και παρτε Tracking ή συμπληρωστε το ποσο για να παρετε τα τσαμπα μεταφορικα REGISTERED δεν ειμαστε τρελοι εμεις που παραλαβαμε στις 20 μερες χωρις κανενα προβλημα.

 

Το αν καποιοι Abusaρουν το συστημα με τα Unregistered και ζητανε Refunds και ας τους εχουν ερθει τα πραγματα στις 10 μερες μονο σε κακο μπορει να βγει για ολους.

 

 

 

Τεσπα κρατηστε τα 8$ και τον φορτιστη αλλα παρακαλω μην υποτιματε την νοημοσυνη μας και βρειτε λιγο θαρρος να πειτε τα πραγματα ως εχουν.

 

Κανενας δεν σας χρωσταγε τιποτα.

 

Οι 2 πλευρες εχουν δικιο μεχρι ενα σημειο,και εσυ καλα εκανες και εκανες Dispute και το καταστημα εχει δικιο οταν λεει οτι τα εστειλα και ειναι θεμα μεταφορικης απο εκει και περα.

 

Θα βρεθει ενας που θα πει τωρα μιλησα με το Geekbuying και...

 

-Μου ειπαν οτι δεν πειραζει και αφου περασε τοσος καιρος ας το κρατησω το προιον και το Refund

 

Και θα παρουν ολοι αφεση αμαρτιων και ολα καλα και το καταστημα απο απατεωνες/αλητες δεν τα εστειλε καν και μας δουλευει θα γινει γαμω τα μαγαζια κλπ.

 

Το εχω ξαναδει το εργο απειρες φορες και να ερχομαι σε αντιπαραθεση με τον καθενα που αντι για επιχειρηματα απαντα στον εαυτο του δεν λεει.

 

Mic Drop,my 2 cents κοιταξτε προσεκτικα τι γραφω και οχι οτι διαβαζετε και gg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεει πουθενα το σαιτ, οτι αν περασουν οι 60 μερες, κρατατε το δεμα χωρις να το πληρωσετε...

το paypal σας δινει το δικαιωμα να το επιστρεψετε και να σας επιστρεψει τα ταχυδρομικα..

 

ο καθενας με την ηθικη του και την συνείδηση του

 

Ο κινεζος ειναι χαζος και δεν θα καταλαβει οτι απο τον ιδιο σακο που πηραν ολοι refund,

οι μισοι παρελαβαν 4/4/2016 και οι αλλο μισοι δεν παρελαβαν 4/4/2016...

αργοτερα αναρωτιεται ο κοσμος γιατι υπαρχουν διαφορετικες αντιμετωπισεις  στην paypal για το ιδιο πραγμα.

 

 

 

*****ΟFF TOPIC***** o φορτιστης ειναι πολυ καλος  *****ΟFF TOPIC*****

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτήσω  αν θυμάται  κανείς  αν το μαγαζί  έδινε  την δυνατότητα  να αγορασεις 3 ετσι ωστε να παρεις δωρεαν tracking  η αν εστω έδινε  την δυνατότητα  στην παραγγελία  να προσθέσεις  και αλλα προιοντα πχ ενα κινητο ετσι ωστε να παρεις πάλι  δωρεαν tracking?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την κουβέντα που έχει γίνει μέχρι τώρα, εγώ μόλις το παρέλαβα το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να δω το αυτοκόλλητο επάνω που δείχνει πότε έφυγε για αποστολή. Ήταν όντως 13/12 οπότε θεωρητικά το μαγαζί ήταν σωστό απέναντί μου και καθυστέρησε το δέμα στην μεταφορική. Αν είναι και στους υπόλοιπους έτσι νομίζω ο κινέζος ήταν σωστός απέναντί μας και δικαιούται δίκαιη αντιμετώπιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σωστό να πληρώνεις.

 

Η Ιταλία γιατί δεν αγοράζει από ebay, υπάρχουν αρκετοί που λένε worldwide except 3κοσμικές και Ιταλία. Γνωρίζει κανείς για αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει την πλάκα του πάντως δεν μπορώ να πω..

Αυτοι που εδω εχουν τις ηθικές ανησυχίες έτρεξαν να εκμεταλλευτούν το λάθος του καταστήματος στο διπλανό thread με τα gamepad.

Ρε παιδιά Αφήστε τα ψόφια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχηγε, δεν το εξαπατησα  να το βαλει για πουλημα, ουτε θα στεναχωρεθω αν δεν το στειλει γιατι ειναι λαθος τιμη...

 

 

αν μια στις χιλιες ηταν η τιμη πραγματικη τιμη, γιατι να χαθει η προσφορα?

 

 

 

που εχεις το θρασος  να μιλας για ηθικη...

τεσπα δεν μιλαω να μην πω τιποτα αλλο..... 

 

Eogejcl.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που προσπαθείς να το δικαιολογησεις .

Μιας και απαντας να σου πω οτι εγω βλέπω οτι τωρα δεν σε στενοχωρεί να εκμεταλλευτείς το λάθος του καταστήματος ΕΣΥ, ενω πρώτα σε στενοχωρουσε να κρατήσει κάποιος το αντικείμενο ετσι γιατι πέρασαν 4 μήνες και μπορει να είχε παραγγείλει άλλο η να του ηταν άχρηστο .

 

Ο σωστός φίλε προσπαθεί να ειναι σωστός παντού η έστω δεν είναι απόλυτος σε μια γραμμή που ούτε ο ίδιος μπορεί να την τηρήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες καλά όλα αυτά περί ηθικής (έχω πάρει θέση κάνοντας like σε αυτούς που με εκφράζουν) αλλά δεν νομίζετε πως έχει τραβήξει αρκετά το πράγμα; Δεν είναι κρίμα να χαθεί ένα topic με ένα πολύ καλό φορτιστή που μπαίνει κατά καιρούς σε αυτή την τιμή;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...