Προς το περιεχόμενο

(ξανά) tronsmart car charger τετραπλος 7,99$


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρελαβα σημερα

παραγγελια 5/2

μου κανει το εξης οταν το βαζω να φορτισει το iphone

μου κολαει και δεν μπορω να το ανοιξω ουτε να απαντησω σε κληση

εχει συμβει σε κανεναν αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρελαβα σημερα

παραγγελια 5/2

μου κανει το εξης οταν το βαζω να φορτισει το iphone

μου κολαει και δεν μπορω να το ανοιξω ουτε να απαντησω σε κληση

εχει συμβει σε κανεναν αλλο?

Εισαι σιγουρος οτι κανει για το Iphone που εχεις;

Αυτα τα δειγματα δειχνουν μεγαλο ρευμα που δεν σηκωνει το κινητο σου ή απλα τα εχει κλασει ο φορτιστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει γουστο να γελαμε...

για την ιστορια παντως αν ερθουν εγω θα τα πληρωσω πισω

εχει...ψυχικη οδυνη...το θεμα...καθισα και ασχοληθηκα με την πάρτυ τους αρκετες φορες...απο το customer service ειπαν σε απαντηση ..

'συγνώμη να πληρώνατε tracking να παρακολουθύσατε τι έγινε το πακετο σας....'  και φυσικα κουβέντα για αποζημίωση....αλλα...θεία δίκη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω...?

εγω τα βρηκα με το μαγαζι, οχι με Paypal... (5-6 μειλ χαλαρα, ιδια απαντηση)

αλλα προτιμω να δωσω (αν ερθουν) 14 ευρω (2 κομματια) και να ειμαι απο πανω αργοτερα, οποτε και αν το χρειαστω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και εγω με παραγγελία 12/12!! Περιμένω να φανούν τα χρήματα από το refund και θα τους πληρώσω πίσω. Ξέρετε αν το PayPal στα επιστρέφει στην κάρτα η στο balance?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και εγω με παραγγελία 12/12!! Περιμένω να φανούν τα χρήματα από το refund και θα τους πληρώσω πίσω. Ξέρετε αν το PayPal στα επιστρέφει στην κάρτα η στο balance?

 

Τα επιστρέφει από εκεί που τα πήρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και εγω με παραγγελία 12/12!! Περιμένω να φανούν τα χρήματα από το refund και θα τους πληρώσω πίσω. Ξέρετε αν το PayPal στα επιστρέφει στην κάρτα η στο balance?

αντε γεια 4 μηνες μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σταματήσουν να στέλνουν Ελλάδα οι Κινέζοι, γιατί δεν είναι χαζοί. Ξέρουν ότι τα έστειλαν. Ίσως καταλάβουν κάποιοι που μιλάνε για δωράκια και "αντε γειά". Αλλά τότε το πρόβλημα θα το έχουμε και εμείς που τα πληρώσαμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παει ετσι φιλε μου... το πληρωνω γιατι περιμενω να μου ερθει σε 1-2 μηνες... οχι σε κανα 6μηνο... προφανος και μετα απο 4 μηνες ειναι δωρακι και καλα κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παει ετσι φιλε μου... το πληρωνω γιατι περιμενω να μου ερθει σε 1-2 μηνες... οχι σε κανα 6μηνο... προφανος και μετα απο 4 μηνες ειναι δωρακι και καλα κανει...

πιστευω οτι εφοσον πηρε τα χρηματα του πισω το προιον δεν του ανηκει

και σιγουρα η αξια του προιοντος θα μπει στις επομενα προιοντα προς πωληση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν ετσι η τιμη θα ανεβαινε μεχρι τον θεο σταδιακα...

 

τα πηρε πισω επειδη δεν εκπληρωσαν τις υποχρεωσεις τους. και εγω στο ebay οταν περασει + 1 εβδομαδα απο την τελευταια μερα που λεει οτι θα ερθει ζηταω τα χρηματα πισω, αν μετα ερθει ηρθε...

 

μεσα στην τιμη ειναι και να φτασει οταν το χρειαζεσαι... αλλιως ισως το επαιρνες απο αλλου ακριβοτερα αλλα 2 μηνες νωριτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν ετσι η τιμη θα ανεβαινε μεχρι τον θεο σταδιακα...

 

τα πηρε πισω επειδη δεν εκπληρωσαν τις υποχρεωσεις τους. και εγω στο ebay οταν περασει + 1 εβδομαδα απο την τελευταια μερα που λεει οτι θα ερθει ζηταω τα χρηματα πισω, αν μετα ερθει ηρθε...

 

μεσα στην τιμη ειναι και να φτασει οταν το χρειαζεσαι... αλλιως ισως το επαιρνες απο αλλου ακριβοτερα αλλα 2 μηνες νωριτερα!

θα συμφωνουσα μαζι σου αν τα και ελτα ηταν κινεζικη υπηρεσια και παραρτημα του εκαστοτε καταστηματος

αλλα το καταστημα πουλαει ενα προιον σε συγκεκριμενη τιμη

τωρα αν θελουμε να το τιμωρησουμε γιατι αργησε καποιος αλλος να μας το παραδωσει και πρεπει να πληρωσει ρητρα

τοτε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...