Προς το περιεχόμενο

Σε ανάκληση του καλωδίου τροφοδοσίας του Surface Pro, Surface Pro 2 και Surface Pro 3 προέβη η Microsoft


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι διαβάζω είχαν και άλλοι αυτο το προβλημα .ειχα και εγω το surface pro 2 και δεν μ κάνε καλή επαφή ποτε δε φόρτιζε ποτε φόρτιζε ως που μια μέρα μου έκλεισε και δεν άνοιγε. H Microsoft δεν μπορούσε να μου κανει τπτ το χα παρ

Sent from my RM-1118_15207

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το αντίθετο κάνει, κράζει μηνύματα που προκαλούν κράξιμο γενικώς :D

Χμμμ, λες; Και γώ ποιόν θα κράξω τώρα; :-D

 

Σαν τα καλώδια της Apple, πάντως, δεν έχει. Εκεί η "πιότητα" πιάνει ταβάνι!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε Microsoft ένα χρόνο και εχει βγει το surface pro το 2 ειχεπροβλημα το καλώδιο και τώρα το θυμήθηκες;;;άσε το άλλο φτιάχνεις μια σειρά από ταμπλετ βάλε τους ιδιους φορτιστές τι ειναι αυτά ;;;;το 3να εχει διφορετικο βισμα από το 2 κλπ!!!! Κρίμα γτ μ άρεσε το ταμπλετ που το χα 7μηνες σχεδόν!!!

Sent from my RM-1118_15207

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ο φορτιστης ειναι απαραδεκτος σχετικα με την ποιοτητα κατασκευης της συσκευης..

εχει αλιωθει το καλωδιο μ σε 2 σημεια και δε φορτιζει καλα μεσα σε 6 μηνες με προσεκτικη χρηση...ηδη ψαχνω ανταλλακτικο...γιατι δε νομιζω να το  περνουν πισω  ετσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτομα σαν εσένα είναι η αιτία που κράζουν Apple σε κάθε ανάρτηση διότι κάνεις και εσύ το αντίστοιχο, ξεκόλλα από την ζωή σου λίγο.

r u f kidding me? windows phone εχω και πήρα και δώρο ένα στη μάνα μου και ένα στην κοπέλα μου. Λίγο τρόλινγκ στην ms δεν κάνει κακό! πολύ θα θελα να είχα και ένα Surface αλλά δεν φτάνει η τσέπη μου μέχρι εκεί. Τα ίδια ισχύουν και για την apple και για την orange etc...Ημαρτον με την ευαισθησία μερικών

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παίδες, μόλις μου ήρθε το καλώδιο από Γερμανία. Μια χαρά, συν το ότι έχει Ευρωπαϊκή / Ελληνική πρίζα και έτσι έβγαλα το παλιό στο οποίο είχα βάλει αντάπτορα (το είχα πάρει από ΗΠΑ).

 

thank you ms

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...