Προς το περιεχόμενο

what's up - 2Gb Internet έως 31/1 #pare_data


MontzOlee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καποιου ειδους stress testing παιζει να κανουν για να δινουν τοσα data σε τοσο περιορισμενο χρονικο διαστημα, αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω με ορους μαρκετινγκ.

 

Γενικοτερα για το whats up θα συμφωνησω. Ο κολλητος μου εχει ακομη το φοιτητικο πακετο και μπροστα του μοιαζω ζητιανος με τα 500mb απ'το standard...

προφανως κατι παιζει για να ''μοιραζουν'' ετσι δεδομενα φιλε ισως οπως πολυ σωστα ειπες ειναι ενα stress test για να δουν πως παει το ιντερνετ σου που απο προσωπικη εμπειρια 4G στην περιοχη μου και στην δουλεια πεταει...100+Mbps! 

Ισως απλα τα πλεον λιγα πραγματα που ειμαι ευχαριστημενος απο την συγκεκριμενη εταιρια!

 

Οσο για τα φοιτητικα πακετα αστο γιατι ποναει.... Δηλαδη πρεπει να ειμαστε ανεργοι ή φοιτητες για να παιρνουμε νορμαλ τιμες και να μην πληρωνουμε χρυσα τα προγραμματα τους?! ναι ναι εμεις εργαζομαστε... Αυτον τον παχυλο μισθο των 500+ ευρω εδω στην Ελλαδα !! :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τα φοιτητικα πακετα αστο γιατι ποναει.... Δηλαδη πρεπει να ειμαστε ανεργοι ή φοιτητες για να παιρνουμε νορμαλ τιμες και να μην πληρωνουμε χρυσα τα προγραμματα τους?! ναι ναι εμεις εργαζομαστε... Αυτον τον παχυλο μισθο των 500+ ευρω εδω στην Ελλαδα !! :@

Γίνεται για να υπάρχει κίνηση στις αγγελίες εδώ.

 

Λογικά δεν μπορείς να καταλάβεις και την λογική όλων των φοιτητικών προσφορών αλλά και γιατί υπάρχουν αν νομίζεις ότι ο μισθός είναι ο λόγος που τις παρέχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμάς με Windows φίλε μου στα τάρταρα μας έχει η Cosmote. Ρε λες να τους κάναμε κάτι και δεν το καταλάβαμε..?

 

 

Τώρα που θα την κοπανήσω από δαύτους,θα τους πω εγώ.  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...