Προς το περιεχόμενο

SJCAM SJ4000 49.9€ geekbuying


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή μόλις έστειλε Newsletter το gearbest και έχει αυτήν

 

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_234671.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=special.0128&email=b2t8c3Bpcm9zdG9AZ21haWwuY29tfDUyNzA=

 

στα 44.89$ με wifi ποια είναι καλύτερη?

post-225801-0-47080600-1453998458_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα αγορασω την μπλε απο ευρωπαικη αποθηκη (ηθελα την χρυση αλλα εχει 9 ευρω παραπανω καλυτερα να παρω μια θηκη με τα υπολοιπα ;) )

Ποσο περιπου θα κανει να ερθει αθηνα; συνηθως ποσο κανει απο gearbest?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ξέχασα να πώ οτι η ροζ και η μπλε υπάρχουν και στο EU  warehouse με τιμές $45.58 και $49.49  αντίστοιχα ..

 

Όποιος ξέρει ας βοηθήσει γιατί η τιμή είναι αρκετά δελεαστική με τόσα έξτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή μόλις έστειλε Newsletter το gearbest και έχει αυτήν

 

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_234671.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=special.0128&email=b2t8c3Bpcm9zdG9AZ21haWwuY29tfDUyNzA=

 

στα 44.89$ με wifi ποια είναι καλύτερη?

2 βδομάδες υπάρχει αυτή η τιμή μόλις είδα ένα review που χε το συγκεκριμένο link λέγοντας now it costs 50$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 βδομάδες υπάρχει αυτή η τιμή μόλις είδα ένα review που χε το συγκεκριμένο link λέγοντας now it costs 50$

χαχαχχα τους κερατάδες μπαγιάτικες προσφορές μου στέλνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 βδομάδες υπάρχει αυτή η τιμή μόλις είδα ένα review που χε το συγκεκριμένο link λέγοντας now it costs 50$

Εμένα πάντως μου την βάζει στο καλάθι με 46,49$......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορα έχουν... Ποια είναι ή "κανονική"?

H SJCAM ειναι αυτη που εβγαλε την αυθεντικη SJ4000 . Οι αλλες ειναι αντιγραφα και φερουν απλα το ονομα SJ4000 το οποιο αντεγραψαν . Δεν εχει κυκλοφορησει μεχρι τωρα καμια fake με ονομα SJCAM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάτι μαϊμούδες στο ebay, που τις δίνουν για 20 ευρώ μαζί με τα διάφορα γνωστά αξεσουαρ...

Σε φάση που να λες ότι και η κάμερα ένα άδειο ψεύτικο κουτί να είναι, πάλι αξίζει για το κόστος των υπόλοιπων εξαρτημάτων...

Έχει κανείς εμπειρία με κλώνους, βγάζουν φωτογραφίες που να μπορείς να τις δεις; Για υποβρύχιες λήψεις ενδιαφέρομαι κυρίως το καλοκαίρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο αρκετό ψάξιμο αποφάσισα οτι για τα δικά μου θέλω η EKEN H9 είναι η κάμερα που πρέπει να πάρω οπότε την τσίμπησα σήμερα στα 46.50€ με εκπτωτικό κωδικό απο την ευρωπαική αποθήκη του banggood που εμπιστεύομαι σαν site μετά απο αρκετές επιτυχημένες αγορές. Μαζί πήρα και μια extra μπαταρία απο την κινέζικη αποθήκη με 3.5€ οπότε με 50€ σύνολο φτιάχτηκα για τις επόμενες εξορμήσεις μου με την μηχανή και για τις θαλλάσιες εξορμήσεις μου το καλοκαιράκι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...