Προς το περιεχόμενο

Πρώτες επίσημες φωτογραφίες των Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθομαι και διαβάζω τα μηνύματα μερικών εδώ και γελάω πραγματικά. Τι σκάλωμα τρώτε με τον σχεδιασμό; πως θέλετε να είναι αφού είναι ένα κομμάτι κορεσμένο πια. Τι πραγματικά ζητάμε τελικά από ένα κινητό; είναι αστείο πραγματικά να βλέπω τσακωμους για το σχεδιασμό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν το κανανε λιγο διαφορετικο θα γκρινιαζατε ολοι οτι αντιγραφει καποιο αλλο...οπως ειπε κ καποιος πιο πανω,η καθε εταιρια βγαζει μια σειρα....διαλεγεις κ περνεις ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν καταλαβα! Διαβαζω τα σχολια και ακομη τιποτα για το αρθρο ! Μπραβο η sammy ωραιο κινητο αν βγει ετσι και φανταζομαι με πολυ γαματη οθονη! Toorent και βουρ για καμια σειρουλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, ενας συνσυασμος δηλαδη των καλων του S5 & S6...

 

Ο σχεδιασμος ειναι πολυ καλος απο την πρωτη εκδοση και απλα γινεται λιγο πιο περιεργος γιατι μειωνονται τα περιθωρια γυρω απο την οθονη και λεπταινει η συσκευη... Παραμενει ομως μια απο τις πιο ομορφες συσκευες..
 

Επισης εαν εχει ενα καλο η samsung ειναι οτι ακουει τους καταναλωτες που αντιθετως απο τους apple fans, δημιουργούν ελαστικη ζητηση ως προς τα χαρακτηριστικα του κινητου και δεν το αγοραζουν ετσι και αλλιως...

 

Η δε μπαταρια εδω θα κανει μεγαλη διαφορα με το marshmallow και για ακομη μια φορα δειχνει ποσο ανοιχτομυαλη ειναι η samsung σε αυτα που πραγματικα ενδιαφερουν τους καταναλωτες...

 

Νομιζω οτι με αυτο το κινητο η samsung θα επαναλθει απλα να μην ξεχασει οτι τα πρωτα S ειχαν και καλη τιμη περα απο τα specs.......................................................................................................................................................................

 

Επισης εαν σε λιγα χρονια τα κινητα ειναι μονο μια λεπτη οθονη χωρις περιθωρια πως να μην μοιαζουν??? Ηδη εχει αρχισει  να γινεται αυτο αφου σιγα σιγα λιγος χωρος μενει για σχεδιασμο και ειναι επειδη το hardware ειναι ακομα εμφανες,,, Μεχρι να καμπυλωθουν η δεν ξερψ και εγω τι, θα μοιαζουν ολα.........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμένω να δω και το iphone 7 για να κρίνω.....πάντως σε παραπάνο σχόλιο να πώ ότι με samsung γκόμενα γιοκ, με xiaomi Που λέει κάποιος ούτε με σφαίρες, η γκόμενα θέλει μήλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίπεδο κουκουρουκου παιδιά. Δηλαδή επειδή θέλουμε κάτι καλύτερο από την Samsung πάει να πει ότι υποστηριζουμε κρυφά την Apple.

 

Επίσης και το λέω φιλικά η ιστορια με τους trendηδες που παίρνουν iPhone για να πουλήσουν μούρη κτλ έχει παλιωσει εδώ και καιρό.

 

Οπότε get a life παίδες και μην τρελαινεστε με τα κινητά και τις εταιριες λες και σας ανήκουν.

δεν θέλετε κάτι καλύτερο από την samsung ...θέλετε κάτι που να σας επιβεβαιώνει οτι είστε κάτι καλύτερο απο τον διπλανό σας ...γιατι οποίος λέει οτι το iphone ειναι καλυτερο απο τα samsung και το πιστεύει ..τότε κάτι δεν πάει καλά εσωτερικά του,...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωραίο το s7 edge.... επιτέλους μεγάλη μπαταρία, microsd, όμορφος σχεδιασμός...... 5.5" μπαταρία (να μην αγοράζουμε το plus).....

τα έχει όλα όσα θέλω σε ένα κινητό.....

εγώ προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. σίγουρα είναι το επόμενο κινητό μου. (μακάρι να βγαίνει και στο silver)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θέλετε κάτι καλύτερο από την samsung ...θέλετε κάτι που να σας επιβεβαιώνει οτι είστε κάτι καλύτερο απο τον διπλανό σας ...γιατι οποίος λέει οτι το iphone ειναι καλυτερο απο τα samsung και το πιστεύει ..τότε κάτι δεν πάει καλά εσωτερικά του,...

Καταρχάς αυτο που χρειαζόμαστε είναι καλύτερο εκπαιδευτικό σύστημα γιατί κάποιοι αλλά διαβάζουν και άλλα καταλαβαίνουν. Και αν κρίνω από το 65 στο nickname σου το οποίο φαντάζομαι είναι η ημερομηνία γέννησης σου το πρόβλημα είναι διαχρονικό.

 

Αλλα μιας και το ανέφερες με το Mate 7 που έχω σε ποια ομάδα ανήκω; Τα εσωτερικά μου είναι καλά ή όχι;

 

Τέλος πάντων δεν υπάρχει σωτηρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το S6 ειμαι αρχοντας ακομα οποτε θα το χτυπησω κανα 5μηνο αφου κυκλοφορησει.

Βεβαια εχω χρονο να δω και τις προτασεις των αλλων εταιρειων...

Αν και παλι σε samsung το βλεπω να καταληγω... Ειδικα τωρα που θα εχει και καρτα sd.

Φιλε αυτο σκεφτομαι κ γω,παλι με samsung με βλεπω!

Κυριως για την καλυτερη μπαταρια αλλα κ για τις υπολοιπες αναβαθμισεις!

Ας δουμε ομως τα πρωτα reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμένω να δω και το iphone 7 για να κρίνω.....πάντως σε παραπάνο σχόλιο να πώ ότι με samsung γκόμενα γιοκ, με xiaomi Που λέει κάποιος ούτε με σφαίρες, η γκόμενα θέλει μήλο.

τι ακριβως περιμενεις δηλαδη; το s7 θα ειναι και παλι η κορυφαια συσκευη απο αποψη spec, δυνατοτητων, επιδοσεων και εμπειριας χρησης οπως ακριβως και ο προκατοχος του. Για το δευτερο σκελος του ποστ σου αν δεν αστειευσαι, εχεις σοβαρο προβλημα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θα ειναι και αυτο unibody.η τιμολογιση δεν θα αλλαξει γιατι υπαρχουν πολλοι φοροι στην ελλαδα. Απλα περιμενεις λιγους μηνες να πεσει η τιμη του πριν παρεις το οποιοδηποτε κινητο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχει δικιο για τον σχεδιασμο και δε με νοιαζει ποσα ταμπλετ εχεις δεν εχεις πιασει s6 στα χερια σου για να το λες αυτο.. το edge ειδικα ειναι η πιο ωραια και εντυπωσιακη συσκευη που εχω πιασει στα χερια μου και αυτα που βλεπω εδω ειναι ακομα πιο ωραια ..

 

εδω αντεγραψε ΣΤΕΓΝΑ η απλ το σχημα του γκαλαξυ και απο καρα τετραγωνο πηγε στις καμπυλες για το 6 και εσεις μου λετε οτι ναναι .. απιστευτα ωραια κινητα θα ειναι το s7 και οπως παντα τα πιο μπροστα απο specs και ποιοτητα ..το μονο κακο που εχουν ειναι οτι με τον καιρο το android "βουρκωνει" 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δούμε αν θα παρασύρει και άλλους κατασκευαστές να βάλουν πάλι sd. π.χ. xiaomi.

θα προτιμούσα να υπήρχε και άλλη μία εκδοση , π.χ. όχι αδιάβροχο αλλά dual active sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...