Προς το περιεχόμενο

Panasonic tx-55cr430e [ΤΕΛΟΣ]


Olglek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ενταξει, δεν νομιζω να υπαρχει στην αγορα στις μερες μας μεγαλη τηλεοραση (4K ειδικα) χωρις DLNA.

 

Ερωτημα: Οι υπότιτλοι (σε εξωτερικο αρχειο ή μεσα σε ματροσκα) μεσω του DLNA παιζουν κανονικα;

Αν ναι, ξεκινουν μονοι τους σε κάθε αρχειο, ή πρεπει κάθε φορα να τους ενεργοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα και από μένα!

Τη έχω την TV αυτή , λέει ότι είναι και IPTV αλλά δεν βρίσκω τρόπο να βάλω την λίστα των καναλιών μου!

Τα apps που έχει μέσα είναι σχεδόν όλα άχρηστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα παιδιά. Από όσους πήρατε την τιβί έχετε τίποτα προβλήματα? Εμένα μου κάνει τα παρακάτω:

  • Σε άσχετο σημείο ενώ βλέπω τιβί κλείνει μόνη της (το κάνει πχ 1 φορά στις 10 μέρες) και πρέπει να τη βγάλω από την πρίζα και να την ξαναβάλω για να παίξει
  • Όταν είμαι στο HDMI 1 και μετά ανοίξω το ps4 που είναι στο HDMI 4, δεν παίζει αν απλά αλλάξω το κανάλι. ΠΡέπει να κλείσω την τιβί και να την ξανανοίξω για να δείξει εικόνα στο HDMI 4.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επέστρεψέ την ΑΜΕΣΑ!!!

Άρχισε να μην ανοίγει μετά από 3-4 ημέρες συνεχόμενης μη λειτουργίας και στο τέλος δεν άνοιξε ξανά ποτέ.

Ευτυχώς πήρα πίσω τα λεφτά μου και αγόρασα μια άλλη.

 

 

 

Καλημέρα παιδιά. Από όσους πήρατε την τιβί έχετε τίποτα προβλήματα? Εμένα μου κάνει τα παρακάτω:

  • Σε άσχετο σημείο ενώ βλέπω τιβί κλείνει μόνη της (το κάνει πχ 1 φορά στις 10 μέρες) και πρέπει να τη βγάλω από την πρίζα και να την ξαναβάλω για να παίξει
  • Όταν είμαι στο HDMI 1 και μετά ανοίξω το ps4 που είναι στο HDMI 4, δεν παίζει αν απλά αλλάξω το κανάλι. ΠΡέπει να κλείσω την τιβί και να την ξανανοίξω για να δείξει εικόνα στο HDMI 4.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...