Προς το περιεχόμενο

obd reader elm 327 mini Bluetooth


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα

 

έχω πάρει το elm 327 mini Bluetooth και προσπαθώ να το συνδέσω μέσω Bluetooth με το κινητό μου αλλά δεν το βρίσκει με τίποτα έχω δοκιμάσει και άλλες συσκευές, και σε άλλα αυτοκίνητα αλλά και πάλι τίποτα!! μπορεί κανείς να βοηθήσει???

 

ανάβουν αυτά τα δύο Led

 

ευχαριστώ

post-58596-0-18914200-1454685706_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω φτάσει στην φάση να συνδεθεί με πρόγραμμα δεν το βλέπει στο Bluetooth καθόλου για να κάνει σύνδεση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω galaxy s6 αυτό δεν το βλέπει με τίποτα ! δοκίμασα ipad τίποτα.... xperia z3 τίποτα ! Nokia τίποτα ! γενικά δεν το βλέπει καμία συσκευή! άλλαξα αυτοκίνητο... πάλι τίποτα !

 

την πρώτη φορά που το συνδεσα δούλεψε κανονικά μετά άναψε το πράσινο led και από εκεί και πέρα τίποτα !    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να παίζει ασυμβατότητα με το Bluetooth δεν μπορώ να βγάλω άκρη έκανα παραγγελία καινούργιο από Δευτέρα θα είναι εδώ αντε να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ανοιξεις το προγραμμα που διαβαζει τον εγκεφαλο πρέπει να κανεις pair τη συσκευη με το κινητο. Δηλαδη το κοτσαρεις πανω στη θυρα του αυτοκινητου και πας στο κινητο στις συσκευές Bluetooth να κανεις αναζητηση νεων συσκευων. Μολις τη βρει πατας συζευξη και συνηθως χρειαζεται εναν κωδικο που σε εμενα ηταν 1234. Οταν σου βγαλει πτι έγινε συζευξη εισαι οκ. Πλεον δε χρειαζεται να ξανακανεις αυτη τη διαδικασια και απλα ανοιγεις το προγραμμα και ολα καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...