Προς το περιεχόμενο

Συσκευές iPhone “απενεργοποιούνται” μόλις η Apple ανιχνεύσει επισκευές από τρίτους


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν να λέμε ότι η εταιρεία διατηρεί την πλήρη κυριότητα της συσκευής και μπορεί να την διαχειρίζεται όπως θέλει, να επεμβαίνει όποτε νομίζει με οποιαδήποτε ενέργεια θεωρεί σκόπιμη -ακόμα και στην πλήρη απενεργοποίησή της- χωρίς  την προηγούμενη ενημέρωση και συναίνεση του χρήστη! Και φυσικά όλα αυτά για το …καλό του χρήστη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναπαρτε iphone, γιατι εχεις μια συσκευη που δεν σου ανηκει πραγματικα

Τις περισσότερες φορές το έχουν άτομα που χρωστάνε , όποτε ναι πραγματικά δεν τους ανήκει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος λέει βγήκαν οι haters, χαχαχα ,τόσα κι αλλά τόσα κι άλλα τόσα να σας κάνει ,δε μασάτε, σας βλέπω ανθεκτικούς .

Καλα κάνει η apple βέβαια .

Άλλη εταιρεία θα τολμούσε να κατάσχει ουσιαστικά τη συσκευή ;

Λες και ο αισθητήρας εχει σχέση με το αποτύπωμα που εχει υποτίθεται κρυπτογραφημενο εχει αποθηκευθει.

 

Αν δεν το πιάσατε ζουζουνακια, η apple σας λέει ότι μπορεί κάποιος να παραβιάσει τη συσκευή αλλά αλλάζοντάς αισθητήρα .

Ειλικρινα δεν ξέρω ποιος συναγωνίζεται ποιον στην απουσία φαιάς ουσίας.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλα γελάσαμε πάλι ....ορθολογισμός είναι κάτι το σχετικο?

Το iPad Air όταν το δώσεις και αυτό, πιστεύω να κρατήσεις την ίδια αρνητική στάση και να το δώσεις φτηνά...

 

To έχω δώσει εδώ και καιρό το iPad. Με τα παραπάνω ήθελα να πω πως είμαι χρήστης και κάτοχος Apple συσκευών και όχι "hater" αλλά πλέον με την πολιτική της η ίδια η εταιρία σε απωθεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επισκευη ειναι προσωπικο θεμα εχω κατι μου ανηκει θα επρεπε να μπορω να το κανω οτι θελω.Οταν μου βαζεις περιορισμους στην ουσια μου στερεις την ιδιοκτησια μου.

Τωρα το αν μου κλεψουν τα προσωπικα δεδομενα παλι δικο μου θεμα ειναι ,δεν εχει δουλεια η apple να μου πει οχι δεν το κανεις ,ετσι και αλλιως η εγγυηση χανετε με το που το ακουμπησει αλλο χερι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xcanbus+error.TRS0&_nkw=canbus+error&_sacat=0

 

ολες οι μαρκες το εχουν αυτο απλα ο φιλος σου αγορασε οτι ναναι

Όλες οι μάρκες ? απο τις αντιδράσεις στο θέμα ,βλέπω να μην το ξέρουν και οι υπόλοιποι. Δηλαδή αν πάρω μια κοινή λάμπα να κάνω την δουλειά μου σε μια ώρα ανάγκης είναι ότι να ναι και όταν βάζω χέρι στο iPhone ειμαι σωστός και λάθος η Apple ?

Εντάξει το κατάλαβα ότι ειμαι στην Ελλάδα αλλα δεν χρειάζεται να το συνεχίζουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος που δινει τα αδικαιολογητα ποσα που κοστιζει ενα iphone δεν εχει κανενα θεμα να το αγορασει ξανα δυο κ τρεις φορες αν του σπασει.Καταλαβετε το.

Οσο για το εργαλειο δουλειας κ τα σημαντικα εγγραφα..γελαω.

 

Το προβλημα ειναι με το τσιγγανογυφτο που δουλευει 3 μηνες για να μοστραρει το "Εξαρι" κ μετα το φτιαχνει στο τελευταιο σερβις της ομονοιας ειτε επειδη το πηρε κλεμενο,πηρε μτχ η δε ξερω γω.Αυτος δεν εχει κανενα δικαιωμα να μιλαει.τα μεταξωτα βρακια κλπ..

 

ψωνιζετε με συνεση κ αφηστε την ψωνισμενη ελιτ να κουρευεται.

 

Για μενα η συγκεκριμενη εταιρια οτι "παραξενια" κ αν κανει δε με εκπλησει απτη στιγμη που πουλαει καθαρα status symbols κ οχι τεχνολογια,δεν τιθεται κανενα θεμα συζητησης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι μάρκες ? απο τις αντιδράσεις στο θέμα ,βλέπω να μην το ξέρουν και οι υπόλοιποι. Δηλαδή αν πάρω μια κοινή λάμπα να κάνω την δουλειά μου σε μια ώρα ανάγκης είναι ότι να ναι και όταν βάζω χέρι στο iPhone ειμαι σωστός και λάθος η Apple ?

Εντάξει το κατάλαβα ότι ειμαι στην Ελλάδα αλλα δεν χρειάζεται να το συνεχίζουμε....

Δεν ειναι θεμα ιμιτασιον μπορεις να παρεις ιμιτασιον απλα θα πρεπει γραφουν (canbus error free η nο error) οι λεντ λαμπες επειδη δινουν λιγοτερο ρευμα το αυτοκινητο αντιλαμβανεται οτι εχει καει η λαμπα και κοβει τα ρευματα.

Τελος το οφτοπικ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επισκευη ειναι προσωπικο θεμα εχω κατι μου ανηκει θα επρεπε να μπορω να το κανω οτι θελω.Οταν μου βαζεις περιορισμους στην ουσια μου στερεις την ιδιοκτησια μου.

Τωρα το αν μου κλεψουν τα προσωπικα δεδομενα παλι δικο μου θεμα ειναι ,δεν εχει δουλεια η apple να μου πει οχι δεν το κανεις ,ετσι και αλλιως η εγγυηση χανετε με το που το ακουμπησει αλλο χερι.

Μπορείς να το κανείς ότι θέλεις , αν έχεις τα λεφτα.... Όταν δεν μπορείς πάει να πει ότι δεν ξέρεις όπως μου προανέφερες ή ότι δεν έχεις τα λεφτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχετε τετοια εμμονη με τις τιμες των iphone....  αληθεια αλλες ναυαρχιδες ποσο κοστιζουν????  ή μιπως εκει δεν ειναι 2 μισθοι στην εποχη που ζουμε?  ο καθενα κανει οτι θελει με τα λεφτα του....  εγω γουσταρω να δουλευω 3 μηνες να μην τρωω τιποτα για να παρω το iphone..  ενοχλω κανεναν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι θεμα ιμιτασιον μπορεις να παρεις ιμιτασιον απλα θα πρεπει γραφουν (canbus error free η nο error) οι λεντ λαμπες επειδη δινουν λιγοτερο ρευμα το αυτοκινητο αντιλαμβανεται οτι εχει καει η λαμπα και κοβει τα ρευματα.

Τελος το οφτοπικ

Και εγώ σου λέω ότι υπάρχει ανταλλακτικό που δεν δίνει error. Ποιος είναι off topic και κυρίως γιατι?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεμ, τα αμάξια υψηλού κυβισμού (στην περίπτωση μας οι φιρμες) θέλουν και βαθιά τσέπη.. Εεελα εδώ λέει η apple. Αν έχεις να σκάσεις 1000 ευρώ στο iphone θα χεις να δωσεις αλλά 100-200 να στο φτιάξω αν το χαλάσεις. Πέρα από την πλάκα οι εταιρίες πρέπει να μάθουν πως μας έχουν ανάγκη, δεν τις εχουμε εμείς. (Ναι καλά...) Εδώ που τα λέμε καλά κανει από την στιγμή που ξέρει ότι τα κοντέρ των πωλήσεων θα παραμείνουν εκεί που είναι λόγω τυφλής προσήλωσης των ifans (δεν αναφέρομαι στα άτομα που έχουν iphone αλλά στα άτομα που δεν ξέρουν γιατί έχουν iphone).. Αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...