Προς το περιεχόμενο

Ελληνες Μισθοφοροι


Harisgsxr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι να ναι!Φιλε εχεις δουλεψει ποτε στην ζωη σου η πας ακομα σχολειο;

 

Το nick σου, εξηγεί ότι είσαι παρπαπίπας όταν γράφεις τέτοιες μλκς, χωρίς να έχεις κοιτάξει τί και ποιος είναι ο καθένας που πας και τους απαντάς έτσι.

Και φυσικά κατανοώ ότι έχεις πρόβλημα, είτε γιατί είσαι ανήλικο είτε γιατί δεν βλέπεις πέρα από τη μύτη σου, όταν νομίζεις ότι στην Ελλάδα όλοι  στον ιδιωτικό τομέα πέρνουν 500-700 ευρώ.

 

Οι καλοί στο επαγγελμά τους, δεν έπερναν τόσα, επί δραχμής, ούτε την δεκαετία του 80.

Ίσως αν πάμε προς 1970 μεριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοούσα σωματικό revive αλλά ο TS το μετάφρασε-κατάλαβε σε ψυχολογικό.Μπορεί να σκοτωθείς την 1η εβδομάδα μπορεί σε 1 μήνα.Εκτός αν νομίζεις οτι είσαι άτρωτος η οτι έχεις perks και ειδικά abilities.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πιο πάνω ακούστηκε η λεγεώνα των ξένων έχω να πω ότι πρέπει να είσαι τουλάχιστον μαζοχιστής για να πας.

 

Ότι χειρότερο μπορεί να φανταστείς σε εκπαίδευση (από κολύμπι στους -10 μέχρι και να την βγάλεις 1 εβδομάδα σε κάποια ζούγκλα της Αφρικής σε άθλιες συνθήκες και κυνηγώντας το φαγητό σου.) και όλα αυτά για 700€ (μετά φυσικά θα πάρεις και άλλα αλλά δεν θα ξεπεράσεις τα 1300€).

 

Τώρα αν δεν έχεις προηγούμενη υπηρεσία σε στρατό/αστυνομία δεν θα βρεις πουθενά δουλειά με αυτά τα τρελά ποσά που λες.

Επίσης το πιο πιθανό είναι ότι θα είσαι νεκρός στα πρώτα 5 χρόνια.

 

Ο μισθοφόρος δεν είναι Call of duty όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είσαι ψυχάκιας πρίν πας για να αντέξεις και μετά αν επιζήσεις θα έχεις ήδη γίνει περισσότερο ψυχάκιας.

 

Εγώ που έχω προυπηρεσία security και κανα 2 χρόνια καράτε πάω άνετα έτσι; :P Το πολύ πολύ να κάνω κάποιο ταχύρυθμο σεμινάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω προυπηρεσία security και κανα 2 χρόνια καράτε πάω άνετα έτσι;

 

έφυΥΕS. 

 

το πιθανότερο είναι βέβαια να μην τα ξαναπούμε οπότε έχε γεια Αντίκα :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατω στα σχολια λεει οτι ειναι φύλακες εμπορεύματος

Ρε φιλε εχω πει επανειλλημενος ΜΟΝΟ ατομα με προσωπικες εμπειριες να σχολιαζουν!Επομενως μπορεις πολυ απλα να παρακολουθεις την ροη του θεματος χωρις να σχολιαζεις.Και εσυ και οσοι υπολοιποι δηθεν "σνομπαρουν" το θεμα.

 

Φοβάμαι μην πάρει θέση με κανά λουκέτο ΝΑ με το συμπάθειο...

Σεβομαι την αποψη σου.Τβρα σεβασου και εσυ εμενα με το να μην ξανα σχολιασεις το θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προσωπικη εμπειρια στο θεμα αλλα θα σου λεγα να μην πας.

 

Έλα πες την αλήθεια, θες να τ' ακούσεις τώρα και συ

 

 

ΧD

 

Ρε φιλε εχω πει επανειλλημενος ΜΟΝΟ ατομα με προσωπικες εμπειριες να σχολιαζουν!Επομενως μπορεις πολυ απλα να παρακολουθεις την ροη του θεματος χωρις να σχολιαζεις.

 

Μ' έκανες και δάκρυσα και δεν μου συμβαίνει συχνά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...