Προς το περιεχόμενο

10,000 Universal 3-in-1 USB Charge Sync Cables[Δωρεαν]


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

10000-universal-3-in-1-usb-charg-main-14

 

1. Register a free account

2. Choose your item from the the list below and add to cart

3. Enter coupon code ZAPALS160219 in your shopping cart or during checkout

4. Complete checkout

5. Receive your awesome free item courtesy of Zapals!

 

 

http://www.zapals.com/promotion/215-10000-Universal-3-in-1-USB-Charge-Sync-Cables-to-Giveaway

Επεξ/σία από king2009
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως ακριβώς παίρνετε 2; Εγώ τις προάλλες που δοκίμασα με άλλο μειλ να πάρω στον πατέρα μου, μου έστειλαν μόνο ένα γιατί λέει το σύστημά τους το αναγνώρισε ότι έγινε 2πλη παραγγελία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβώς παίρνετε 2; Εγώ τις προάλλες που δοκίμασα με άλλο μειλ να πάρω στον πατέρα μου, μου έστειλαν μόνο ένα γιατί λέει το σύστημά τους το αναγνώρισε ότι έγινε 2πλη παραγγελία. 

Εγώ για καλό και για κακό απλά αλλάζω IP με VPN...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για καλό και για κακό απλά αλλάζω IP με VPN...

 

Αυτό είναι το μόνο εύκολο. Το shipping/billing address είναι το ίδιο μαζί με ίδιο όνομα παραλήπτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβώς παίρνετε 2; Εγώ τις προάλλες που δοκίμασα με άλλο μειλ να πάρω στον πατέρα μου, μου έστειλαν μόνο ένα γιατί λέει το σύστημά τους το αναγνώρισε ότι έγινε 2πλη παραγγελία.

Εγώ κάνω νέα εγγραφή παραγγελνω ένα. Κάνω logout και νέα εγγραφή με άλλο mail και όνομα. Παραγγελνω και ξανά εγγραφή με άλλο όνομα και mail. 4 πήρα από τα συγκεκριμένα 2 κοντά καλώδια και 2 με 1 μέτρο και τα δέχτηκε κανονικα.

 

Άλλες φορές που έχω πάρει από 2 μου έχουν έρθει κανονικά.

Αυτό είναι το μόνο εύκολο. Το shipping/billing address είναι το ίδιο μαζί με ίδιο όνομα παραλήπτη;

Η διεύθυνση είναι ίδια δεν γίνεται αλλιώς. Αλλάζω το όνομα απλώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το μόνο εύκολο. Το shipping/billing address είναι το ίδιο μαζί με ίδιο όνομα παραλήπτη;

Θα σου πω τι έκανα και μου έστειλα 10 δέματα από το ίδιο δώρο. 

1) Εβαζα μία το όνομα/διεύθυνση στα αγγλικά μία στα Ελληνικά (δεν μπορούν να καταλάβουν με τίποτα ότι είναι ίδια ;) )

2) Διαφορετικό όνομα στην ίδια διεύθυνση πάλι 2 φορές αγγλικά και ελληνικά (πχ αν μένεις με κάποιον άλλον)

 

Ειδικά αν είσαι σε πολυκατοικία άνετα βάζεις ότι νάναι όνομα. Εγώ δοκίμασα και τυχαία ονόματα και πάλι παρέλαβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε με το Mail θα βγει άκρη, με το όνομα ομως; Δηλαδή κάνετε νέο λογαριασμό στο Zapals, με ότι να ναι όνομα και μετά σε shipping address το κανονικό σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...