Προς το περιεχόμενο

Η Oral-B Genius θέλει να κάνει ανταγωνιστικό και πιο έξυπνο το βούρτσισμα των δοντιών μας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα και η φτηνότερη ηλεκτρική των 20€ καλύτερη από τις συμβατικές είναι νομίζω...τώρα οκ τα λεφτά που λέει το άρθρο είναι μάλλον υπερβολικά και για λίγους.

 

Χωρίς οδοντικό νήμα δεν γίνεται δουλειά. Δεν πα να έχει και πυρηνικό αντιδραστήρα η οδοντόβουρτσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νήμα  οδοντόβουρτσα   και μια καλή  οδοντόκρεμα δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω ποιος ο λόγος να δώσεις τόσα χρήματα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, περιμένω το επόμενο app να σου λέει αν πηδάς καλά.

Και μετά θα σου λέει τι έκανες λάθος και δεν υπήρχε ταυτόχρονος οργασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγει και εφαρμογή που θα βλέπεις κατευθείαν στο κινητό ποσο δυνατά σκουπίζεις τον @@@@ σου μετά το χεσιμο... Ναι ξέρω....το android έχει χιλιάδες περισσότερες εφαρμογές από windows blackberry kai λοιπά...

 

εχω και πιασαρικο ονομα για αυτο. ProkTech Σας πιανουμε τον Κ@@@ απαλά. Μονο 399€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, περιμένω το επόμενο app να σου λέει αν πηδάς καλά.

Και μετά θα σου λέει τι έκανες λάθος και δεν υπήρχε ταυτόχρονος οργασμός.

 

Lol... υπάρχει, μαζί με το σχετικό tracker βεβαίως: http://www.engadget.com/2015/06/04/lovely-genital-activity-tracker/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καιρός να βγάλουν και την Smart τουαλέτα γιατί πάντα με ενδιέφεραν τα στατιστικά από αυτά που προσγειώνονται κάθε μέρα στην τουαλέτα μου.   :eek:  Δεν πάει καλά ο κόσμος, κοιτάνε να αρμέξουν τον κόσμο με οτιδήποτε βρούνε πλέον. Ας τα κάνουμε όλα Smart.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγίτσα μου! 200€ για μια οδοντόβουρτσα! Καλύτερα να σταματήσω το βούρτσισμα!

 

Μάλλον δεν υπάρχει χώρος για νέες καινοτομίες και το έριξαν στις χαζομάρες. Πανάκριβη χαζομάρα πάντως, αν και παραδέχομαι πως οι ηλεκτιρκές οδοντόβουρτσες κάνουν πολύ καλή δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγίτσα μου! 200€ για μια οδοντόβουρτσα! Καλύτερα να σταματήσω το βούρτσισμα!

 

Μάλλον δεν υπάρχει χώρος για νέες καινοτομίες και το έριξαν στις χαζομάρες. Πανάκριβη χαζομάρα πάντως, αν και παραδέχομαι πως οι ηλεκτιρκές οδοντόβουρτσες κάνουν πολύ καλή δουλειά.

Moνο που οι ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες κανουν 20 οχι 200

 

Αυτη δεν ειναι απλη ηλεκτρικη, ειναι οδοντοβουρτσα terminator για τους καμμενους  :P

Σορρυ κι ολας για την εκφραση, αλλα ειναι ξεφτιλα αυτες οι τιμες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

link ?

 

 

Η 7000 με bluetooth κλπ από 250 είναι σε προσφορά στα 130 περίπου (https://www.skroutz.gr/c/1026/odontovourtses_ilektrikes.html?keyphrase=braun+7000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτα που εχει θα μπορουσε να εχει ενδοστοματικη καμερα με ελεγχο οδοντικης πλακας και ενημερωση για την ποιοτητα καθαρισμου κάθε δοντιου ξεχωριστα και εντοπισμο τερηδωνας ώστε να ξερεις ότι πρεπει να πας σε οδοντιατρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...