Προς το περιεχόμενο

Φτιαχνετε το μαλλί σας;


παπι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^Τα 'χεις βάλει με τους χοντρούληδες όμως ρε συ vapir! :P :D

για θεόχοντρες γυναίκες μιλάω ρε zio , έχεις δει χοντρούλη με βάψιμο και χρυσαφικά? όχι αχχαχα  :-D 

οι άντρες ξέρουμε , έχουμε επίγνωση , γουστάρεις μάσα κ άραγμα , είσαι χοντρός κ γουστάρεις π είσαι χοντρός , είσαι στα τέτοια σου , είναι μια προσωπική επιλογή, το να προσπαθείς να μιμηθείς τα βαψίματα/χτενίσματα κ ντυσίματα των μοντέλων νομίζοντας οτι θα μοιάζεις έστω κ λίγο με αυτές όταν δεν μπορείς να ράψεις το στόμα βγάζει γελοίο αποτέλεσμα. 

βέβαια περι ορέξεως κολοκυθόπιτα, δεν τις κατακρίνω ,απλά λέω ρε παιδί μου οτι μου κάνει εντύπωση , γιατι να χαλάς χ euro το μήνα ξέρω γω σε όλα τα άλλα για να είσαι 1% ποιο όμορφη , όταν μπορείς να ράψεις λίγο την καταπιόνα και να γίνεις 100% ποιο όμορφη και υγιής? ..δωρεάν 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερωγω πάτε για τσιγάρα, το φτιαχνετε το μαλλακι;

 

Το αφηνουμε επιτηδευμενα ατημελητο .Εδω αλλοι πληρωνουν για κατι τετοια  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα 15 μεχρι και πριν κανα 1-2 χρονια και επειδη εχω μαλλια προκα ειχα ενα θεμα με την αφανα σε μεγεθος λιγο παραπανω 4 ποντους.Οποτε οπου και να πηγαινα εβαζα πηλο η κερι,το ζελε τον απεφευγα γιατι φωτιζε ολο το κεφαλι.

 

Πλεον στα 31 μου εχω μια πολυ ωραια remington μηχανη και καθε 20 μερες παιρνω ολο το κεφαλι κοντα στους 2 ποντους και ειμαι κομπλε και κερι βαζω μονο σε καμια εξοδο για καφε-ποτο και φυσικα εχω να πατησω στο κουρεα πολυ καιρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα κάνει μια φορά με μηχανή αλλά μου βγήκε οτι ναναι και απο τότε ποτέ ξανά.

 

Αναλογος τη ζητας.Περιεργο κουρεμα αλα ροναλντο-μπεκαμ μονος σου δε θα το κανεις ποτε εννοειται.

Αλλα το να τα παρεις με 1-2 σκαλες μονο πλαγια-πισω-πανω δεν ειναι κατι δυσκολο.

Εγω βαζω και τη γυναικα για το σβερκο και ειμαι κομπλε.Παντως και σβερκο εχω κανεις μονος μου με μεγαλη επιτυχια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...