Προς το περιεχόμενο

(Software) Δωρεάν για 1 χρόνο Office Personal & 1TB στο Onedrive


leros2004

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουτε εμενα δουλεψε. Εχω 2 λογαριασμους. Εναν παναρχαιο και ενα πολυ προσφατο

 

Και οι δυο με λιγα mb σε χρηση

 

Και στα δυο δεν δουλευει η προσφορα δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εκανα με paypal χωρις να εχει λεφτα μεσα! μετα απο ενα χρονο αν δεν εχω βαλει λεφτα λογικα δεν θα ανανεωθει ετσι?

Θα σου χρεώσει την κάρτα που έχεις συνδεδεμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε σε εμένα δούλεψε, δοκιμασμένο σε 2 λογαριασμούς που ο ένας είχε και ~15GB αποθηκευμένα αρχεία. Μάλλον είναι επιλεκτική προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε φιλε προσπαθω τοση ωρα και δεν μου περνει την καρτα δεν μπωρο να μπω και στο paypall  μου ελεος μπορει κανεις ν βοηθεισει  ??? βοηθειααααα

 

 

 εμενα λειτουργει αλλα  ελεοςςς δηλαδηη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εμενα μονο για 1 μηνα μου βγαζει δωρεαν εχω περιπου 1 GB πιασμενο απο χαζοφωτογραφιες στο one drive

Μηπως πρεπει πρωτα να εχεις παρει τον δωρεαν μηνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λειτουργεί σε κάποιους γιατί είναι επιλεκτική προσφορά.

Είναι για αυτούς που είχαν πληρώσει για το unlimited και το μείωσαν οπότε μετά από γκρίνια ανακοίνωσαν ότι θα στείλουν ένα χρόνο δώρο 365 για αυτούς που τους επηρέασε.

Όπως λέει και στους όρους "Valid only if you are an original recipient of this offer".

 

https://onedrive.uservoice.com/forums/262982-onedrive/suggestions/10524099-give-us-back-our-storage

 

 

 

 For customers of our free service who have over 5 GB of content and who are directly impacted by the storage change, we will offer one free year of Office 365 Personal, which includes 1 TB of storage.  These customers will receive an email with redemption information early next year.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, αλλά πρόσθεσε στους original recipients και αυτούς που είχαν το unlimited και το είχαν αξιοποιήσει ανεβάζοντας πάνω από 5gb στο OneDrive, από προσφορά, αγορά π.χ. ενός tablet χωρίς να έχουν πληρώσει συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε επίσης ότι στην προσφορά περιλαμβάνονται και δωρεάν 60 λεπτά Skype κάθε μήνα προς σταθερά. Αλλά πρέπει να ενεργοποιηθούν manually μέσα από τον λογαριασμό του office 365.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...