Προς το περιεχόμενο

iOS 9.3 με λειτουργία Night Shift και προστασία των σημειώσεων σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δοκίμασα το night shift χθες το βράδυ και ήταν πολύ ωραίο και ξεκούραστο.

Δείχνει ότι μάλλον επιτελεί τον σκοπό του, μιας και μετά από 27 ώρες surfing με έπιασε ο ύπνος :-)

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχεις δικιο τα Apple κατασκευαζονται στην Αμερικη και απο πισω δεν γραφουν made in China αλλα America :P

Assembled γράφει....!!! Δε γράφει made..!! Εχει διαφορά!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραμενει το προβλημα οταν δεχεσαι κλησης ,χτυπαει ο ηχος αλλα δεν εμφανιζει μονο στην αρχη μια φορα αν το δεις ποιοις σε καλη .6s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assembled γράφει....!!! Δε γράφει made..!! Εχει διαφορά!!!

 

Τα έχω γράψει πολλές φορές και βαριέμαι πλέον. Και η Bang & Olufsen κινεζική είναι, Made in China γράφει από πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δε μπορεί να καταλάβει ότι οι προδιαγραφές, τα σχέδια, η τεχνογνωσία κτλ κτλ του made in china ειναι της μαμάς, και οι Κινέζοι δεν εχουν ιδέα τι συναρμολογουν ας ασχοληθούν με τη μαγειρικη, εχει πετρετζικη τ απογευμα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, το Night Shift "κλεμμένο" f.lux. Πρώτα το είδαμε στο Cydia, μετά ανέβηκε για λίγο στο App Store και τώρα ενσωματώθηκε στο iOS... :)

To θεμα δεν ειναι οτι δεν το εβγαλαν πρωτοι... -καλα εκαναν και το ενσωματωσαν στο λειτουργικο στη τελικη - το θεμα ειναι οτι το παρουσιαζουν σαν καινοτομια..! κλασσικη απλ τι να πεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι ο μονος που στο 6s plus βγαζω σταθερα στο antutu 1 χιλιαρικο πανω?

Στο iPad pro σταθερα παει προς τα 2 χιλιαρικα...

Η 9.3 μαλλον ειναι πιο γρηγορη απ την 9.2.1!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Χθες που δοκίμασα το night shift όντως κανει πολυ καλή καλή δουλειά κοιμάσαι μια χαρά μετα.Τωρα για όλους τους σαμσουνακιδες που μπαίνουν και γράφουν πίκρα σχόλια για την Apple. Φιλαράκια μου ο αδερφός μου εχει το tabs ταμπλέτα και s6 κινητό και επιδη εχει τύχει πολλές φορές στα χέρια μου να τα δουλέψω το touch screen και η λειτουργία με το iPad και iPhone μου ειναι χαώδεις υπέρ της Apple .Ετσι κατάλαβα γιατι η Apple πουλάει σαν τρελή εδω και 10 χρονια και ειναι πάντα πρωτη .Τον κόσμο μπορεις να τον κοροϊδέψεις μια Αντε δυο φορές το πολυ .Για να αυξάνει πελάτες οι Apple σημαίνει ότι βγάζει καλύτερες συσκευές..Το iOS ειναι όλα τα λεφτά πανάλαφρο ασφαλές χωρίς κολλήματα σε αντίθεση με την Samsung και τους 10πυρινους επεξεργαστές με τα 10πυρινα κολλήματα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...