Προς το περιεχόμενο

iOS 9.3 με λειτουργία Night Shift και προστασία των σημειώσεων σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό σημαίνει πως στο μέλλον μπορεί να δούμε την εφαρμογή flux στο App Store?

 

Όχι. Είχε ανέβει αλλά επειδή δεν τηρούσε τους κανόνες (παρέμβαση στην λειτουργία του iOS), κατέβηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση... Οι core εφαρμογές πχ maps, camera, safari γίνονται update μόνο με κάθε αλλαγή iOS ή μέσω apple store έρχονται πιο συχνά αναβαθμίσεις?

Mονο με καθε αναβαθμιση του iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Night Shift = f.lux από Cydia. Ούτε που με νοιάζει τι είχε στο Android...

Όταν θα δουλέψεις το 3D Touch και δεις τι κάνει, θα σταματήσεις να αναπαράγεις την καραμέλα που διάβασες στα φόρουμ...

Τι κανει,τι κανει?!

 

Μεταξυ μας τωρα?! Το παρατεταμενο πατημα επαναλανσαρισμενο με fancy ονομα (3d touch,wow!) μας το παρουσιαζεις σαν επαναστατικο feature?!

 

Γελανε τα κοκκαλα του αλλου στον ταφο..

 

Λογω fanboyσμου σαν του δικου σου σας πουλανε ακομα hardware των 200ευρω στα 800 και 900..

 

 

ps:Οσο για το ''δουλεψεις'' να σε πληροφορησω οτι μιλας για κινητο.Η σωστη εκφραση ειναι χρησιμοποιησεις,παιξεις,κτλ.

 

''Δουλευω'' κατι σημαινει οτι το χρησιμοποιω επαγγελματικα καπου στην δουλεια μου,οτι ειναι ειναι καποιο εργαλειο,γι αυτο το ''δουλευω''.

 

Εκτος κι αν η δουλεια σου γινεται μεσω iphone και 3d touch (πχ απαντητης μυνηματων στο messenger,επαγγελματιας σχολιαστης youtube,viber chatter και αλλα ευφανταστα!),οπου στην συγκεκριμενη περιπτωση θα με ενδιεφερε να μαθω ποια ειναι..!Φαινεται ξεκουραστη! λολ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το 5s χωρίς jb και κατέβασα την 9.3 αφού σύνδεσα το κινητό στο φορτιστή για να είναι οκ. Πάω να την εγκαταστήσω και παρότι είμαι είτε σε wifi είτε σε 4G μου αναφέρει ότι δεν γίνεται επαλήθευση ενημέρωσης γιατί δεν είμαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ. Τι να φταίει; Να την περάσω με itunes που δεν το χρησιμοποιώ πλέον αφού υπάρχει ΟΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπομονή να κάνεις. Έχει αποσύρει το 9.3 προσωρινά.

 

Η Apple τα έκανε σκατά (ξανά). Σε "παλιές" συσκευές ζητούσε το user/pass που είχε ενεργοποιηθεί αρχικά η συσκευή.

Επεξ/σία από kifinas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα τώρα σαν πρώτη είδηση στο φόρουμ και το είχα επισημάνει από την αρχή. Τώρα που έχει κατέβει η ενημέρωση αλλά δεν την εγκαθιστά, πως μπορώ να την διαγράψω και να βρει την νεώτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...