Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 & Galaxy S7 edge Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

πραγματικά είναι απίθανο πώς καταφέρνουν τα εκθεσιακά να εμφανίζουν συνεχώς burn-in

 

εδώ δύο φωτογραφίες από δύο διαφορετικά edge 7

 

στην πρώτη φαίνεται καθαρά το edge στο λευκό φόντο. Σε όλο το λευκό φαίνεται στο αποτύπωμα απλά στη φωτογραφία δεν είναι το ίδιο καθαρά

 

στην δεύτερη φαίνεται στη φωτογραφία πιο καθαρά στη γραμμή διεύθυνσης

 

Λογικό είναι αν τα έχουν όλη τη μέρα με max brightness, allways on screen και ξεχασμένα με τις ώρες σε μια στατική σελίδα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταπληκτικά τηλέφωνα. Κάτοχος το S7 edge εδώ και δύο εβδομάδες είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Τεράστιο μείον για εμένα η οθόνη στο s7 edge είναι πάρα μα πάρα πολύ ευαίσθητη. Μου έπεσε στο πατάκι του αυτοκινήτου (με την γνήσια θήκη της Samsung) και όταν το σήκωσα, σοκαρίστικα βλέπωντας σπάσιμο στο δεξι "edge". Ούτε σημάδι στο αλουμίνιο ούτε τίποτα. Στο πατάκι του αυτοκινήτου δεν έχει κάτι άλλο πέρα από το clip που το κρατάει στην θέση του. Απαράδεκτο κατ' εμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τι λέτε μωρέ; 

 

S6 vs S6 edge vs s7 Tα s6/s6 edge στην ουσία το ίδιο τηλέφωνο είναι. Ανάμεσα στα 2 εγώ δεν θεωρώ το edge καλύτερο λόγω της οθόνης και των παραπάνω 50mAh.

 

Από την άλλη το s7 μπορεί να μοιάζει πάρα πολύ με το s6, αλλά είναι απλά καλύτερο σε όλα. Το δε s7 με την ακόμα μεγαλύτερη μπαταρία κοντράρει και phablets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...