Προς το περιεχόμενο

Quantum Break Review (Xbox One)


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμία σχέση η σύγκριση του ign ,όπως και στο dirt rally. Μην τα πιστεύεις και τόσο . Δεν μπορώ να σου εξηγήσω κύριε Fulgor γιατί θα παραβιάζω τους όρους του forum .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα πως τρώγεστε πολυ με το ps4 vs Xbox one σε εισαγωγικά : είμαι κάτοχος ps4 ,Xbox one, και δυνατού PC Με i7 ,2 Gtx 970, και 16gb ddr4 επάνω. Σας διαβεβαιώ πως οι μικροδιαφορές που έχουν οι δυο κονσόλες δεν ειναι άξιες κόντρας σε σχέση με τα ultra settings στο ίδιο multiplatform game που ειναι χαώδεις.!! Και οι δυο κονσόλες ειναι επάξια καλές στα exclusives τους .

 

Ευχαριστουμε για το ανουσιο σχολιο σου. Α και μπραβο που εδωσες κοντα 2000για Pc για να εχεις ιδιο αποτελεσμα με κονσολες.Κατα τα αλλα οπως λες το χαος :)

 

Αχ αυτη η νοοτροπια του Ελληνα. 

Εγω οταν διαβασα τα specs του σκεφτηκα "ωραιο μηχανημα". Anyway...

 

Κατα τα αλλα, μπορει να ειναι καλα τα παιχνιδια του xbox, αλλα με αυτο το χειριστηριο δεν πας πουθενα. Τα dualshock δεν τα αλλαζω με τιποτα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματησα να διαβαζω στο "Τρία χρόνια αναμονής για τους κατόχους του Xbox One που έβλεπαν το αντίπαλο δέος, το PS4, να “τροφοδοτείται” από δυνατές αποκλειστικότητες και νέα franchises."....τετοια οβιδα ουτε ο προεδρος της Sony δεν θα εγραφε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To xbox one έχει τα κορυφαία games και ακολουθουν και άλλα...γειά σου Ελλαδαρα μόνο pro και PlayStation

 

οχι ασχημο και το Ps4 και το Pro επειδη το λες εσυ.... χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτη η νοοτροπια του Ελληνα. 

Εγω οταν διαβασα τα specs του σκεφτηκα "ωραιο μηχανημα". Anyway...

 

Κατα τα αλλα, μπορει να ειναι καλα τα παιχνιδια του xbox, αλλα με αυτο το χειριστηριο δεν πας πουθενα. Τα dualshock δεν τα αλλαζω με τιποτα..

 

Καλά σχετικό είναι , εγώ που έχω θέμα με τους καρπούς όταν είχα ps3 τα χέρια μου μούδιαζαν μετά απο λίγο ενώ με του xbox δεν είχα κανένα θέμα και με βόλευε και περισσότερο. Ήταν και ο μόνος λόγος που τελικά αγόρασα xbox one και όχι ps4, αν και δεν έχω γνώμη για το νέο χειριστήριο του ps4 απλά το φοβήθηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτη η νοοτροπια του Ελληνα. 

Εγω οταν διαβασα τα specs του σκεφτηκα "ωραιο μηχανημα". Anyway...

 

Κατα τα αλλα, μπορει να ειναι καλα τα παιχνιδια του xbox, αλλα με αυτο το χειριστηριο δεν πας πουθενα. Τα dualshock δεν τα αλλαζω με τιποτα..

Μαρεσει που κραζεις αλλα και εσυ με αυτα που γραφεις δεν πας πισω. Ναι οντως με το XboxOne controller δεν πας πουθενα.Πας με το τραγικο(σε ποιοτητα κατασκευης και αυτονομια)dualshock 4....Ε ρε τι διαβαζουμε εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει που κραζεις αλλα και εσυ με αυτα που γραφεις δεν πας πισω. Ναι οντως με το XboxOne controller δεν πας πουθενα.Πας με το τραγικο(σε ποιοτητα κατασκευης και αυτονομια)dualshock 4....Ε ρε τι διαβαζουμε εδω μεσα.

Εγω δεν εκραξα καποιον συμφορουμιτη, εκραξα το χειριστηριο.

καταλαβαινεις τη διαφορα ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...