Προς το περιεχόμενο

Original Package Xiaomi Mi Band 1S Smart Bracelet Heart Rate Sleep Monitor Call SMS Reminder IP67 Waterproof Pedometer 8.80@tinydeal[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είχα καιρό στο μάτι μιάς και είμαι κάτοχος του απλού μοντέλου που δεν μετράει παλμούς και δεν έχει ειδοποίησεις. Να πω πως όποιος το θέλει για pedometer μετράει στην ουσία την κίνηση του καρπού, για παράδειγμα κοπέλα που δουλέυει ταμείο σε σουπερ μάρκετ την έχει μέσο όρο καμιά 50.000 "βήματα" την μέρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το paypal λειτουργεί ή θα τα βρω σκούρα λόγω cc; Μου εξηγεί κάποιος το balance ή το revolout; Κρίμα ειναι να χάσω την προσφορά :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

revolut είναι εφαρμογή, εικονική κάρτα (μπορείς να πάρεις και την πλαστική) , γίνεται φόρτιση της μέσω τραπεζικού εμβασματος (2-3 ημέρες ανάλογα την τράπεζα)

balance είναι στο PayPal αν έχεις φίλο με PayPal μπορείτε μέσω request του ενος στον άλλον να γίνει αμεσα αλλα με κράτηση προμήθειας

Τώρα που το κάναμε από τα 20€ μπηκαν 18.97€ τα 1.03 ήταν κρατήσεις του PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λογο δεν μου δέχτηκε το κουπόνι στο πακετο με τα δωρεάν βραχιόλια αλλά δέχτηκε στο original packaging. Ευχαριστώ!

 

Συναλλαγή με pp+amex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...