Προς το περιεχόμενο

WSJ: Το Facebook ενδέχεται να κυκλοφορήσει εφαρμογή κάμερας


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ρώτησες αν ξέρω να βάλω το adblock και σου απάντησα αρνητικά και δεν το θυμάμαι;

Αναφέρομαι στο FB γενικότερα και όχι στο τι κάνω εγώ προσωπικά.

 

Σε προσωπικό επίπεδό ξέρω πολύ περισσότερα από το να βάλω το adblock στον browser. Αν και προτιμώ το Ublock Origin στη δουλεία και raspberry pi + pi-hole σαν DNS server στο σπίτι...

 

Μην σνομπάρεις έτσι εύκολα τον κόσμο φίλε επειδή έχουν διαφορετική άποψη από εσένα.

Άλλο άποψη, άλλο να πω κι εγώ ότι ο γάιδαρος πετάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο άποψη, άλλο να πω κι εγώ ότι ο γάιδαρος πετάει. 

Επειδή κάποιος έχει διαφορετική άποψη από εσένα σημαίνει ότι λέει ότι πετάει ο γάϊδαρος ε;

Ακόμα και έτσι να είναι, υπό προϋποθέσεις...ναι πετάει και ο γάιδαρος.

 

Και το Myspace πριν από 10 χρόνια αν σου έλεγε κάποιος ότι θα πατώσει το ίδιο θα του απαντούσες. Και όμως πλέον έχει πατώσει.

 

Μάθε να κάνεις πολιτισμένο διάλογο, σε φόρουμ βρίσκεσαι, δεν θα συμφωνούν όλοι μαζί σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέρα που θα μπει στην παραγωγή των smartphones, δεν ειναι μακριά

 

Χα. Φαντάζομαι θα είναι η επόμενη μέρα απ'αυτή που θα έχουν καταφέρει να βγάλουν μια android εφαρμογή που δεν θα τρέχει 100 services από πίσω, δεν θα θέλει 120mb μνήμη και 4 sd καρτες για cache. Α, ναι μια εφαρμογή που δεν θα χρειάζεται μια έξτρα εφαρμογή για να κάνεις chat.  Η μέρα εκείνη δεν θ'αργήσει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποιος έχει διαφορετική άποψη από εσένα σημαίνει ότι λέει ότι πετάει ο γάϊδαρος ε;

Ακόμα και έτσι να είναι, υπό προϋποθέσεις...ναι πετάει και ο γάιδαρος.

 

Και το Myspace πριν από 10 χρόνια αν σου έλεγε κάποιος ότι θα πατώσει το ίδιο θα του απαντούσες. Και όμως πλέον έχει πατώσει.

 

Μάθε να κάνεις πολιτισμένο διάλογο, σε φόρουμ βρίσκεσαι, δεν θα συμφωνούν όλοι μαζί σου

Δεν θα του έλεγα το ίδιο. Την ίδια παπαριά για το fb την πρωτοακουσα το 2012. Μόνο αν βγει κάτι πολύ καλύτερο θα επέλθει πτώση, όχι από μόνο του γιατί έτσι. Και το myspace κατέρρευσε λόγω του fb όχι επειδή απλώς το βαρέθηκε ο κόσμος. Αν υπάρξει καλύτερο μέσο κοινωνικής δικτύωσης τότε ναι. Μέχρι τότε ο γάιδαρος πετάει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...