Προς το περιεχόμενο

Το Call of Duty: Infinite Warfare έρχεται στις 4 Νοεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα ιδια και τα ιδια καθε χρονια.ελεως πια!γιατι δεν επικεντρωνεται σε αλλες εποχες??πχ α παγκοσμιος,γαλλικη επανασταση η ακομα και πιο παλιες εποχες.θα ηταν κατι φρεσκο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και τα ιδια καθε χρονια.ελεως πια!γιατι δεν επικεντρωνεται σε αλλες εποχες??πχ α παγκοσμιος,γαλλικη επανασταση η ακομα και πιο παλιες εποχες.θα ηταν κατι φρεσκο.

 

Επειδή τα 10 χρονα που παίζουν στο ps4 τέτοια θέλουν. Αυτά αποτελούν το μεγαλύτερο μέρος του player base και σε αυτά στοχεύουν. casual gameplay και όλο φρου φρου, ουσία και story 0.

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και τα ιδια καθε χρονια.ελεως πια!γιατι δεν επικεντρωνεται σε αλλες εποχες??πχ α παγκοσμιος,γαλλικη επανασταση η ακομα και πιο παλιες εποχες.θα ηταν κατι φρεσκο.

Γιατί η Γαλλική επανάσταση δεν είχε drones και θα χάσουνε τα ενδιαφερόμενα πιτσιρίκια.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τα 10 χρονα που παίζουν στο ps4 τέτοια θέλουν. Αυτά αποτελούν το μεγαλύτερο μέρος του player base και σε αυτά στοχεύουν. casual gameplay και όλο φρου φρου, ουσία και story 0.

Ωπα κατσε, ολα πρεπει α δηλαδη να εχουν story;; Δεν γινετε να υπαρχουν και τα αμυαλα shooting? Που ειναι ακριβως το κακο σε αυτο;

 

Για αποφυγη παρεξιγίσεων.Δεν ειχα,εχω και ουτε θα εχω απο τι φαινεται καποιο παιχνιδι call of duty game.

 

Οι λογοι ειναι:

1)Εκτος το 70 που πληρωνεις στην αρχη, σε υποχρεωνουν πλαγίως να αγοράσεις και τα dlc που κανουν αλλα 50.

 

2)Ειναι ετησια κυκλοφορια.Δεν φτανει που δινουμε 70euros+ 50 season pass.Πρεπει να τα δινουμε και καθε χρόνο; οχι ευχαριστω δεν θα παρω.

 

Εαν ηταν 2-3 χρονια διαφορα το ενα με το αλλο τοτε ναι.Αλλιως τοσα λεφτα σε αχορταγους δεν δινω.

 

Προτιμω να παω να τα σκασω σε FromSoftware και Ιnsomiac που ξερω οτι θα παρω το παιχνιδι και θα γινω μαγκας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα κατσε, ολα πρεπει α δηλαδη να εχουν story;; Δεν γινετε να υπαρχουν και τα αμυαλα shooting? Που ειναι ακριβως το κακο σε αυτο;

 

Για αποφυγη παρεξιγίσεων.Δεν ειχα,εχω και ουτε θα εχω απο τι φαινεται καποιο παιχνιδι call of duty game.

 

Οι λογοι ειναι:

1)Εκτος το 70 που πληρωνεις στην αρχη, σε υποχρεωνουν πλαγίως να αγοράσεις και τα dlc που κανουν αλλα 50.

 

2)Ειναι ετησια κυκλοφορια.Δεν φτανει που δινουμε 70euros+ 50 season pass.Πρεπει να τα δινουμε και καθε χρόνο; οχι ευχαριστω δεν θα παρω.

 

Εαν ηταν 2-3 χρονια διαφορα το ενα με το αλλο τοτε ναι.Αλλιως τοσα λεφτα σε αχορταγους δεν δινω.

 

Προτιμω να παω να τα σκασω σε FromSoftware και Ιnsomiac που ξερω οτι θα παρω το παιχνιδι και θα γινω μαγκας.

 

Κακό είναι όταν αυτά τα αμυαλα shooting με 0 mechanics γίνονται "επιτυχίες" και αρμεγουν αμυαλα 10χρονα σε ετήσια βάση. Ούτε το cs go έχει story αλλά έχει mechanics και δεν βγάζει κάθε χρόνο νέο game στα 60€, βγάζει ένα κάθε 10 χρόνια και συνεχίζει να το υποστηρίζει ενώ η Activision κάνει διάφορες κλεψιες για να σπρώξει τον κόσμο να πάρει το νέο cod και παραταει τα προηγούμενα.

*Τι εννοεις 50€ για season pass; Πληρωνεις για το online στο cod; Δεν το ήξερα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Τι εννοεις 50€ για season pass; Πληρωνεις για το online στο cod; Δεν το ήξερα

 

Ελληνικα μιλας?Τα περισσοτερα που αναφερεις, ειναι πανω κατω οι λογοι που αναφερω και εγω.

 

Τι ακριβως δεν καταλαμβενεις; 50 ευρω κανει το season pass του black ops 3.

 

Και τωρα που το λες..ναι..ολοι οι casual CoD παιζουνε, αρα εμεσα το πληρωνουν για το multiplayer του CoD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι φαν δεν είμαι απόλυτα αντικειμενικός, αν και το bo3 δεν το αγόρασα λόγω των προβλημάτων με 'lag'που αντιμετώπισα και στο AW, δεν έχω δει καν το τρέιλερ, θα το δω μάλλον το βράδυ, αλλά έχω να κάνω μια παρατήρηση. Ναι, το COD4 είναι παλιό αλλά αν αποφάσιζαν να βγάλουν αυτο και το MW2 με νέα γραφικά θα ήταν τέλειο γτ είναι απλά τα δύο καλύτερα. Επίσης καλό θα ήταν να τα πουλούσαν χωριστά έστω με 25€ και θα έβλεπαν τις πωλήσεις τους να ανεβαίνουν κατακόρυφα. Αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καλή ιστορία από τον αμερικανικό εμφύλιο και από τον α παγκόσμιο πόλεμο δεν θα με χάλαγε καθόλου.

το πρωτο δεν ειναι mainstream και το δευτερο κατα 95% ειναι πιασμενο απο το αντιπαλο δεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...