Προς το περιεχόμενο

Μετά το FM radio, τέλος και το WiFi Sense από τα Windows 10 Mobile


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Την δυνατοτητα να κανουν κλησεις θα την αφησουν... ή θα την κοψουν και αυτην?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ! ναι εσυ!

εσυ που πληρωνεις καθε 3+ λιγο ΧΡΥΣΟ, κινητες συσκευες που lagάρουν λογω αχρηστου λογισμικου 10ετιας...

εσυ που πληρωνεις κερατιατικα λογω stagefright καθε τριμηνο...

εσυ που λες ευχαριστω επειδη εχεις application "stagefright detector" και memory leak optimizer...

 

Ειμαι 1000% βεβαιος οτι εισαι και ψηφοφορος του ΠΑΣΟΚ!!!

 

χααααααααχαχαχαααα

ε ρε γλέντια...

 

MS μεχρι να σβησει ο ηλιος ρε!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη προφανως δεν εχετε ιδεα τι ακριβως ειναι αυτο το WiFi Sense,θα σας το πω με απλα λογια:

Ειναι μια προεπιλεγμενη δυνατοτητα σε ΟΛΑ τα Windows 10 συστηματα(ΝΑΙ και στα PC,laptop και tablets,εκτως απο τα κινητα),που διαμοιραζει τους κωδικους των δικτυων που ειστε συνδεδεμενοι στους Contacts σας σε FaceBook,Skype και Outlook χωρις να σας ρωταει!

Οσοι εχετε Windows 10 στα PC σας καλο ειναι να το ελεγξετε και να το απενεργοποιησετε,για τους προφανεις λογους!

 

 

Μετα το εψαξα λιγο καλυτερα και καταλαβα πως ειναι καλυτερα που το βγαζουν. Αλλα δεν μπορουσαν να το κανουν λιγο ποιο μετα? Παρεα μαζι με το radio? Προκαλει την κοινη γνωμη η ολη κινηση και επειδη πολυς κοσμος δεν ξερει τι ειναι το wifi-sense και ουτε θα κατσει να ασχοληθει, μολις ακουσει οτι μετα απο το radio, ξηλωνουν και αυτο θα εχει την αντιδραση που ειχα και εγω πριν ψαξω να δω τι ειναι αυτο το ρημαδι. Δηλαδη οτι η εταιρια εχει παρει τον κατηφορο. Σωστη κινηση, λαθος timing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδες δεν είχα κααλαβει ποτε τι ακριβώς κάνει αυτό... Καμια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ! ναι εσυ!

εσυ που πληρωνεις καθε 3+ λιγο ΧΡΥΣΟ, κινητες συσκευες που lagάρουν λογω αχρηστου λογισμικου 10ετιας...

εσυ που πληρωνεις κερατιατικα λογω stagefright καθε τριμηνο...

εσυ που λες ευχαριστω επειδη εχεις application "stagefright detector" και memory leak optimizer...

 

Ειμαι 1000% βεβαιος οτι εισαι και ψηφοφορος του ΠΑΣΟΚ!!!

 

χααααααααχαχαχαααα

ε ρε γλέντια...

 

MS μεχρι να σβησει ο ηλιος ρε!

Ενώ τα windows 10 δεν lagaroun καθόλου. Κάτσε να σταματήσουν να υποστηρίζουν τα κινητά τους και θα αλλάξεις λογισμικό πριν σβήσει ο ήλιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα FM δεν φέρνουν έσοδα ενώ το streaming;

Ήθελα να 'ξερα ποιός κερατάς εφεύρε τις ελεύθερες υπηρεσίες. Ακούς εκεί FM.

Θα επρεπε να τον κρεμασουν, καταστρεφει το αψεγαδιαστο καπιταλιστικο μας συστημα.

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ ούτε το FM ούτε το Wifi sense στο κινητό μου!Δεν είναι κακό μια εταιρία να βελτιστοποιεί τους πόρους της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν το ραδιόφωνο υπάρχει και να δούμε αν τελικά στην επόμενη αναβαθμιση αντι να αφαιρούνται χαρακτηριστικά να προστίθεται καινούργια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο lumia 640 DS που έχω δε μου έβγαλε ποτέ κάτι για αναβάθμιση στα 10. Επομένως επειδή θέλω να κρατήσω το FM επειδή το χρησιμοποιώ, τι πρέπει να προσέξω για να το κρατήσω με wp8.1 denim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ! ναι εσυ!

εσυ που πληρωνεις καθε 3+ λιγο ΧΡΥΣΟ, κινητες συσκευες που lagάρουν λογω αχρηστου λογισμικου 10ετιας...

εσυ που πληρωνεις κερατιατικα λογω stagefright καθε τριμηνο...

εσυ που λες ευχαριστω επειδη εχεις application "stagefright detector" και memory leak optimizer...

 

Ειμαι 1000% βεβαιος οτι εισαι και ψηφοφορος του ΠΑΣΟΚ!!!

 

χααααααααχαχαχαααα

ε ρε γλέντια...

 

MS μεχρι να σβησει ο ηλιος ρε!

 

Τί άλλο θα διαβάσουμε; Πάντως γέλασα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά,σε λίγο καιρό που η MS θα έχει αποσυρθεί απο τα κινητά και μείνεις με τα W10 για πάντα χωρίς καμία υποστήριξη,ξαναγράψε για να σε παρηγορήσουμε και να σε βοηθήσουμε προτείνοντάς σου συσκευή android να απαλύνει τον πόνο σου .Μικρός είσαι,θα μάθεις.... B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο lumia 640 DS που έχω δε μου έβγαλε ποτέ κάτι για αναβάθμιση στα 10. Επομένως επειδή θέλω να κρατήσω το FM επειδή το χρησιμοποιώ, τι πρέπει να προσέξω για να το κρατήσω με wp8.1 denim?

Δεν σου βγάζει στα update ότι μπορείς να πας στα 10. To κάνεις μέσω Upgrade Advisor το οποίο το βρίσκεις στο Store. Όσο έχεις 8.1 δεν θα σου αφαιρεθεί η εφαρμογή ούτε αν εγκαταστήσεις την παρούσα έκδοση των 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...