Προς το περιεχόμενο

αγορα κινητου 350-450


alex.fentagin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχω στην κατοχή μου ένα lg g3s αλλα εντάξει με 1giga ram android δύσκολα τα πράγματα. Είπα μετά από καιρό να πάρω κάποια καλή συσκευή γιατι στο παρελθόν αγοράζω low range συσκευές και έχω περάσει από όλα τα λογισμικά (windows lumia 625) (android lg g3s).Οι λειτουργίες του κινητού είναι για internet μονο (facebook,browser,snapchat,instagram). Τώρα δεν ξέρω επειδή είμαι και λίγο iphonakias γιατι είχα στο παρελθόν για χρονια το 3gs ψήνομε ακόμα να αγοράσω κάποια apple συσκευή αλλα με τέτοιο budjet μονο το iphone se είναι και δεν ξέρω άμα αξίζει για να δώσω λίγα παραπάνω για να το πάρω αντε και για 6αρι. Τώρα σε android έχω δει το z5 compact και το htc α9 αλλα από service έχω ακούσει πολύ άσχημα σχολεια (βεβαια και οι 2 συσκευής είναι κάτω από 350 που εντάξει δεν με χαλάει να γλυτώσω και κάποια λεφτά). Γενικά για να αγοράσω μια συσκευή κοιτάζω τα πάντα(hardware software service) τα πάντα για να είμαι σίγουρος. Αυτά από εμενα άμα έχετε να προτείνεται τίποτα κανένα πρόβλημα...ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το se που είναι στο μπάτζετ σου να ησυχάσεις. Ούτε να σκέφτεσαι πόση είναι η μνήμη σου ούτε αν θα λαγκάρει ούτε αν θα πάρει την αναβάθμιση ούτε τίποτα. Πληρώνεις κάτι παραπάνω που τελικά σε βάθος χρόνου είναι πολύ λιγότερα και έχεις ξενοιάσει. Εγώ μεθαύριο (15-5) κλείνω 5 (!) χρόνια απροβλημάτιστης λειτουργίας με iphone 4. Περιττό να σου πω πόσα έχουν δώσει σε αυτά τα 5 χρόνια οι φίλοι μου για κινητά που μου έλεγαν τότε ότι είναι πολλά τα λεφτά. Το κινητό μου δεν έχει πάθει τίποτα τόσα χρόνια (στο μισό χρόνο που το είχα μου έπεσε στο δρόμο και το πάτησε αυτοκίνητο και με τις 2 ρόδες!!!) και όλο θέλω να αλλάξω να πάρω κανένα από τα καινούργια αλλά δε με αφήνει το άτιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτας σε s6 , moto x style, nexus 6p .

Ταχυτατα, καμεραρες, οθοναρες.

Ηχειαρες,λογισμικαρες!!

 

Αν κ πιστευω ο φιλος δεν θελει μεγαλο μεγεθος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενταχει απο μεγεθος δεν τρελενομαι και με 4.6 ειμαι καλυμμενος... το ολο θεμα ειναι το lag γιατι θελω να το κρατησω χρονια

 

Δεν πρόκειται android συσκευές σε αυτά τα λεφτά να σου λαγκάρουν. Δεν έχουν καμία σχέση με τις συσκευές που είχες μέχρι τώρα. Για μένα το Moto X Style θα σε καλύψει και με το παραπάνω χωρίς να χρειαστεί να ανέβεις 100 ευρώ για το 6P. 

 

ΥΓ. Προτάσεις που σου λένε να πας σε 4 ίντσες οθόνη εν έτει 2016 κάνω πως δεν τις είδα. Εφόσον σερφάρεις την μεγαλύτερη οθόνη θα την συνηθίσεις μέσα σε μια μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τοσα κινητα παιζουν στα χρηματα αυτα για ποιο λογο Note 4???


Καλησπέρα παιδιά. Έχω στην κατοχή μου ένα lg g3s αλλα εντάξει με 1giga ram android δύσκολα τα πράγματα. Είπα μετά από καιρό να πάρω κάποια καλή συσκευή γιατι στο παρελθόν αγοράζω low range συσκευές και έχω περάσει από όλα τα λογισμικά (windows lumia 625) (android lg g3s).Οι λειτουργίες του κινητού είναι για internet μονο (facebook,browser,snapchat,instagram). Τώρα δεν ξέρω επειδή είμαι και λίγο iphonakias γιατι είχα στο παρελθόν για χρονια το 3gs ψήνομε ακόμα να αγοράσω κάποια apple συσκευή αλλα με τέτοιο budjet μονο το iphone se είναι και δεν ξέρω άμα αξίζει για να δώσω λίγα παραπάνω για να το πάρω αντε και για 6αρι. Τώρα σε android έχω δει το z5 compact και το htc α9 αλλα από service έχω ακούσει πολύ άσχημα σχολεια (βεβαια και οι 2 συσκευής είναι κάτω από 350 που εντάξει δεν με χαλάει να γλυτώσω και κάποια λεφτά). Γενικά για να αγοράσω μια συσκευή κοιτάζω τα πάντα(hardware software service) τα πάντα για να είμαι σίγουρος. Αυτά από εμενα άμα έχετε να προτείνεται τίποτα κανένα πρόβλημα...ευχαριστώ

Συνηθως οταν καποιος γραφει το παραπανω εννοει τα 3 μεγαλα λογισμικα αρα και τα iphone αλλα τεσπα.

 

Σου κανανε λοιπον τα παιδια δυο προτασεις παραπανω το Moto X και το S6 στα οποια κινητα γλυτωνεις χρηματα οπως ελεγες και πιο παλια αρα και εγω απορω γιατι δεν σου κανουν τα κινητα αυτα????

 

Σε phablet samsung μονο το S6 edge plus αξιζει τα παραπανω χρηματα αλλα ειναι εκτως budget σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το se που είναι στο μπάτζετ σου να ησυχάσεις. Ούτε να σκέφτεσαι πόση είναι η μνήμη σου ούτε αν θα λαγκάρει ούτε αν θα πάρει την αναβάθμιση ούτε τίποτα. Πληρώνεις κάτι παραπάνω που τελικά σε βάθος χρόνου είναι πολύ λιγότερα και έχεις ξενοιάσει. Εγώ μεθαύριο (15-5) κλείνω 5 (!) χρόνια απροβλημάτιστης λειτουργίας με iphone 4. Περιττό να σου πω πόσα έχουν δώσει σε αυτά τα 5 χρόνια οι φίλοι μου για κινητά που μου έλεγαν τότε ότι είναι πολλά τα λεφτά. Το κινητό μου δεν έχει πάθει τίποτα τόσα χρόνια (στο μισό χρόνο που το είχα μου έπεσε στο δρόμο και το πάτησε αυτοκίνητο και με τις 2 ρόδες!!!) και όλο θέλω να αλλάξω να πάρω κανένα από τα καινούργια αλλά δε με αφήνει το άτιμο!

Το απροβληματηστης δεν ξέρω από που προκύπτει... Εμείς δηλαδή που το είχαμε και το σουταραμε χρόνια τώρα γιατί δεν τραβαγε, προφανώς είχαμε προβληματικό κομμάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή κοιτάς το service, εκτός από την lg όλα τα άλλα τα έχει η αρβάτο.οπότε μην σε απασχολεί, όλα το ίδιο service έχουν.

 

αν έπαιρνες το 6p όταν άνοιξες το θέμα θα ήταν η καλύτερη επιλογή.τώρα πήγε στο θεό.

μετά έχεις, xstyle, v10, g5 αν και αυτό για μένα δεν θα το έπαιρνα αλλά αν σ αρέσει εσένα κλάιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απροβληματηστης δεν ξέρω από που προκύπτει... Εμείς δηλαδή που το είχαμε και το σουταραμε χρόνια τώρα γιατί δεν τραβαγε, προφανώς είχαμε προβληματικό κομμάτι...

 

Καταλαβαίνεις τι διαβάζεις και τι γράφεις ή απλά γράφεις για να γράφεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα αυτο που εκανα εγω το Σαββατο.

Μπηκα στις αγγελιες του insomnia και πηρα ενα 2,5 μηνων S6 edge plus με 400 ευρω.Δυσκολα θα βρεις τετοια οθονη σε αλλο κινητο,ταχυτατο,καλο ηχειο,πανεμορφο,αποκρισημοτητα οθονης,καλη καμερα κτλ.

LG δεν ξαναγοραζω αν και μεγαλος fan.Το χει παρακανει με τις ελαττωματικες συσκευες της.

Απο motorola εχω τα καλυτερα να πω για το Moto G.Πολυ ευχαριστημενος,και φανταζομαι και το moto X θα ειναι ανταξιο για να το προτεινουν.

Το Note 4 παλιωσε και τα lagακια του τα εχει...

Το iphone θα σου κανει.Θα καλυψει τα γουστα σου.Ψαξε για κανα 6αρι καλυτερα μεταχειρισμενο.Βεβαια δεν ξερω αν θα σου φτασουν τα 11 περιπου γιγα που θα εχεις διαθεσιμα..

 

ΥΓ.Προσωπικη αποψη οτι σου προτεινα,δεν σημαινει οτι ειναι καλυτερο απο οσα σου προτειναν τα παιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας το Iphone se ειναι 

1)Εκτως budget ενδιαφερομενου

2)Πολυ λιγες οι ιντσες αφου αναφερεται σε Note 4

 

Επισης μακρυα και αγαπημενα απο Apple λογω

 

1ετους εγγυησης

απουσια ραδιο

απουσια micro sd

16gb βασικο μοντελο εν ετη 2016(και με τις τιμες που εχει)γελαει ο κοσμος

τραγικη αυτονομια

υψηλο δεικτη Sar και παει λεγοντας.

 

Για τον παραπανω κυριο που εχει κινητο τανκ οπως λεει πραγματικα ασχολιαστο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...