Προς το περιεχόμενο

αγορα κινητου 350-450


alex.fentagin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το s6 καλό service καλό budget αλλά κακή μπαταρία και διαχείριση ram. Αν έχεις ανοιχτές 6 εφαρμογές θα κλείσει η 7η που θα ανοίξεις τη 1 κι αν αυτή ειναι radio ή Spotify θα σου σπάσει τα νεύρα.

 

Το Motorola x style είναι καλή εναλλακτική ήθελα κι εγώ να πάω εκεί απ το s6 αλλά δεν τόλμησα ποτέ λόγο μεγέθους περισσότερο. Ήδη το s6 το βλέπω μεγάλο για τη τσέπη. Πάντως νομίζω πως αξίζει το Motorola x style

 

Το IPhone 6 θα ήταν μια καλή επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s6 καλό service καλό budget αλλά κακή μπαταρία και διαχείριση ram. Αν έχεις ανοιχτές 6 εφαρμογές θα κλείσει η 7η που θα ανοίξεις τη 1 κι αν αυτή ειναι radio ή Spotify θα σου σπάσει τα νεύρα.

 

Το Motorola x style είναι καλή εναλλακτική ήθελα κι εγώ να πάω εκεί απ το s6 αλλά δεν τόλμησα ποτέ λόγο μεγέθους περισσότερο. Ήδη το s6 το βλέπω μεγάλο για τη τσέπη. Πάντως νομίζω πως αξίζει το Motorola x style

 

Το IPhone 6 θα ήταν μια καλή επιλογή.

To S6 εχει ιδιες διαστασεις με το iphone 6 η πλακα ειναι και ισχυουν ολα τα παραπανω που εγραψα. Ασε που ουτε καινουργιο δεν αξιζει αφου απεχει πολυ λιγο απο το 6s και ειναι εκτως budget του ενδιαφερομενου και εννοειται ουτε καν λογος για μεταχειρισμενο.

Παρα πολυ καλη προταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα σταθερο που ζητας και για χρονια οπως λες μονο iphone και ας ειναι εκτος budget και καλα θα ηταν να προτιμήσεις το 6s... Για android και για χρονια δεν... οποιο και να παρεις μπορει να ειναι τουμπανο αλλα και παλι δεν.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα σταθερο που ζητας και για χρονια οπως λες μονο iphone και ας ειναι εκτος budget και καλα θα ηταν να προτιμήσεις το 6s... Για android και για χρονια δεν... οποιο και να παρεις μπορει να ειναι τουμπανο αλλα και παλι δεν.... 

Ο τιτλος του θεματος λεει κινητο 350-450ευρω και προτεινεις το iphone 6s που ξεκιναει απο τα 580.....Να σοβαρευτουμε λιγακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τιτλος του θεματος λεει κινητο 350-450ευρω και προτεινεις το iphone 6s που ξεκιναει απο τα 580.....Να σοβαρευτουμε λιγακι..

Τοτε προτεινε του ενα android που πιστευεις οτι θα αντεξει τοσο και δεν θα κολλαει καθολου για τοσο καιρο που το θελει εγω δεν βρισκω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε προτεινε του ενα android που πιστευεις οτι θα αντεξει τοσο και δεν θα κολλαει καθολου για τοσο καιρο που το θελει εγω δεν βρισκω...

Το LG G2 κινητο του 13 μια χαρα στεκεται και σημερα.Και με καμερα πολυ καλυτερη απο iphone του 2013.

Κι αν το βαρεθηκες ή θα το ηθελες λιγο πιο γρηγορο του πετας και μια aosp και παει σφαιρα.

Πια δεν ειναι οπως παλια...Εχει λυσεις.

Ενα S6 ανετα βγαζει 2-3 χρονακια απροβληματιστα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε προτεινε του ενα android που πιστευεις οτι θα αντεξει τοσο και δεν θα κολλαει καθολου για τοσο καιρο που το θελει εγω δεν βρισκω...

nexus 5 (αδελφός του G2) -> συσκευή αναφοράς στην smooth λειτουργία .... πάρα πόλοι συγκρίνουν με αυτό ακόμα και τις σημερινές ναυαρχίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε προτεινε του ενα android που πιστευεις οτι θα αντεξει τοσο και δεν θα κολλαει καθολου για τοσο καιρο που το θελει εγω δεν βρισκω...

Ειδες τα κινητα που του εχουν προταθει οπως Nexus 6p και Moto X Style ή τσαμπα αναφερθηκαν????Επισης ακομα και στα 580+ευρω του Iphone 6s τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο απο Android μερια??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε προτεινε του ενα android που πιστευεις οτι θα αντεξει τοσο και δεν θα κολλαει καθολου για τοσο καιρο που το θελει εγω δεν βρισκω...

Nexus 5x 32gb στα 290€, moto x style 32gb στα 370€, nexus 6p 32gb στα 575€(εκτος budget κ δεν αξιζει την διπλασια τιμη απο το nexus 5x ή τα 200€ παραπανω απο το moto x style).

Επισης υπομονη μεχρι αυριο για την παρουσιαση του αντικαταστατη του moto x style,

 

Τα αντιστοιχων χρηματων iphone δεν θα αντεξουν τοσο οσο τα παραπανω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης υπομονη μεχρι αυριο για την παρουσιαση του αντικαταστατη του moto x style,

Συγγνωμη για το off αλλα για σημερα δεν ηταν ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το ιδιο αλλο να περνανε τα χρονια και να πεφτει η επιδοση του κινητου σιγα-σιγα και αλλο ειναι να μιλαμε για ενα κινητο που και 3 χρονια θα τα ανοίγει ολα μπαμ αλλιως δεν θα εκανε τοσα λεφτα ετσι; Γιατι απο hardware ειναι αρκετα πισω η apple αλλα σε αυτο ειναι σταθερη μην λεμε οτι ναναι....Αλλωστε γιαυτο οι τιμες των android πεφτουν παραπολυ γρηγορα ποτε δεν ξερεις....και ας μην μιλησουμε για τα updates τωρα που μετα απο 2 χρονια τα αφηνουν στην ευχη του θεου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειναι το ιδιο αλλο να περνανε τα χρονια και να πεφτει η επιδοση του κινητου σιγα-σιγα και αλλο ειναι να μιλαμε για ενα κινητο που και 3 χρονια θα τα ανοίγει ολα μπαμ αλλιως δεν θα εκανε τοσα λεφτα ετσι; Γιατι απο hardware ειναι αρκετα πισω η apple αλλα σε αυτο ειναι σταθερη μην λεμε οτι ναναι....Αλλωστε γιαυτο οι τιμες των android πεφτουν παραπολυ γρηγορα ποτε δεν ξερεις....και ας μην μιλησουμε για τα updates τωρα που μετα απο 2 χρονια τα αφηνουν στην ευχη του θεου.

Μονο που κανεις λαθος.

Το Nexus 5x 32gb στα 290€ ή το moto x style 32gb στα 370€ θα αντεξει παραπανω απο των αντιστοιχων χρηματων iphone .

 

Το ιδιο εχει συμβει κ στο παρελθον.

Βαλε ενα iphone 4s σε σχεση με εναν nexus 4 ή ενα iphone 5 σε σχεση με ενα nexus 5.

Τα nexus πανε πολυ καλυτερα απο αντιστοιχων χρηματων iphone εκεινης της εποχης.

 

 

 iphone 4s σε σχεση με εναν nexus 4. Μια εικονα, χιλιες λεξεις:

 

maxresdefault.jpg

 

Φαίνεται το iphone 4s σαν κινητο αλλης εποχής, διπλα στο nexus 4(που ηταν φθηνοτερο) που ειναι συγχρονο smartphone οπως και το iphone 6s.

 

image.png

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...