Προς το περιεχόμενο

Laptop ASUS K555UB-DM026D 15.6" Full HD, Intel Core i7-6500U, nVidia Geforce 940M 2 GB, χωρίς λειτουργικό 550 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλουμινιο τι λες τωρα!!! Μπορείς να το βγαλεις μια φώτο? Επίσης ποτε έκανες την παραγγελία?

Εγω την εκανα την Κυριακή το μεσημέρι και ακομη εχει κολλήσει " Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων".  :wacko:

Τα ίδια και σε μένα , τους πήρα και τηλέφωνο και δεν έχουν παραλάβει ακόμα από την εταιρεία και δε ξέρουν πότε θα παραλάβουν.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, σκεφτομαι την αγορα του συγκεκριμενου λαπτοπ και θα ηθελα να μαθω μερικα πραγματα πριν εξαντληθει οπως το παρομοιο μοντελο με το ι5 πριν μερικες εβδομαδες

1 μπαταρια θα μπορεσω να βρω μετα απο τρια τεσσερα χρονια που η δικια του θα αρχισει η θα τα εχει φτυσει ηδη;

2 για την αναλυση αν δεν μαρεσει η φουλ ντεφινισιον αν την ρυθμισω στα 1366 768 δεν θα ειναι ιδια η εικονα οπως τα περισσοτερα 15 λαπτοπ;

3 για τα windows εγω θελω τα 7αρια να εγκαταστησω και οχι τα δεκαρια. Υπαρχει περιπτωση να ειναι κλειδωμενο για τα παλια windows και να με αφηνει να εγκαταστησω μονο τα 10αρια. Drivers στο επισημο site για τα 7 δεν εχει. Λογικα με προγραμματα οπως το driver booster θα λυθει το προβλημα ετσι; Ευχαριστω

.

4 το ξεχασα η οθονη ειναι ματ η glare;

 

Στην αναλυση δεν θα εχεις προβλημα εχω της HP το 15-ac122nv και ειναι μια χαρα η αναλυση 1920Χ1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το παρελαβε φιλος

Πολυ ωραιο το αλουμινιο της οθονης.

Και από μεσα σου δινει ωραια αισθηση στην αφη.

Επισης μ αρεσε πολυ το σύστημα ψύξης που βρίσκεται κατω απο την οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες λίγο πόσο περίπου σου κρατάει η μπαταρία με μία μέση χρήση ! Εμένα το πολύ 2,30 ώρες.

Φυσιολογικό! Πόσο ήθελες να σου κρατάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά όντως τόσο μικρή η διάρκεια της μπαταρίας του;ίσως επειδή η μπαταρία είναι 2 ιοντων λιθιου;μπορώ να πάρω μια μπαταρία που να αντέχει πιο πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζει με το e-shop δε ξέρω και δεν έχω και κάποια προηγούμενη εμπειρία από το κατάστημα. Εδώ κάποιοι το παρέλαβαν , το e-shop δυο μέρες τώρα σε τηλεφωνική επικοινωνία υποστηρίζει πως δεν εχουν παραλάβει καθόλου από την αντιπροσωπεία και θα παραλάβουν αρχές της άλλης εβδομάδας.  Τι να υποθέσω τώρα; Εν τω μεταξύ τον έχω εξοφλήσει τον υπολογιστή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να σου πω με σιγουρία αν θα στο φέρουν η όχι πάντως μην ανησυχεις για τα λεφτά σου. Είναι λίγο οτι να ναι στο eshop, αλλα δεν έχω ακούσει ποτέ κανείς να χάσει τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να σου πω με σιγουρία αν θα στο φέρουν η όχι πάντως μην ανησυχεις για τα λεφτά σου. Είναι λίγο οτι να ναι στο eshop, αλλα δεν έχω ακούσει ποτέ κανείς να χάσει τα λεφτά του.

Πάλι καλά για αυτό αλλά δεν έχω και υπολογιστή και δε μπορώ ούτε τη δουλειά μου να κάνω. Δηλαδή κάποιοι τον πήραν και κάποιοι όχι , φαντάζομαι λόγω μεγαλύτερης προσφοράς σε αριθμό απ' ότι είχαν σε απόθεμα ή σκόπευαν  να φέρουν. Τι πολιτική είναι αυτή για τόσο μεγάλο ηλεκτρονικό κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Έκανα παραγγελία το παραπάνω λάπτοπ με ημερομηνία καταχώρησης 15/05/2016 και ώρα 23:24. Σε τηλεφωνική μου επικοινωνία σήμερα το πρωί με το τμήμα εξυπηρέτησης σχετικά με το χρόνο παράδοσης και αφού με είχαν σε αναμονή, μου απάντησαν ότι δυστυχώς τελικά δεν θα γίνει εισαγωγή του υπολογιστή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά δείτε τα mail σας έστελε κάποιο mail με προσφορά άκρως δελεαστική σε όσους δεν μπόρεσαν να εξυπηρετήσουν 

 

http://www.e-shop.gr/laptop-acer-aspire-v5-591g-72bq-156-intel-core-i7-6700hq-4gb-1tb-nvidia-gtx950m-2gb-free-dos-p-PER.903734

στα 700 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά δείτε τα mail σας έστελε κάποιο mail με προσφορά άκρως δελεαστική σε όσους δεν μπόρεσαν να εξυπηρετήσουν

τι προσφορα κανανε φιλε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο  ειναι απλος δεν εχει DVD  αν θελεις να βαλεις SSD  θα πρεπει να παρεις εναν 250GB τουλάχιστον και για δεδομένα θα πρεπει να κουβαλας εξωτερικο. Μιλάω για την δικιά μου περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...