Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν λες "dark ύφος" ;

 

Είναι ψιλο βαριά. Ο τρόπος που είναι γυρισμένη κυρίως τη κάνει να μην βλέπεται τόσο εύκολα όσο άλλες ταινίες, άμα δεν έχεις και πολύ όρεξη για τέτοιου είδους ταινία. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το εξηγήσω καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει δει κανείς το Link.png Site: Nightcrawler ; Επειδή σκεφτόμουν να το δω

αυτό ακριβώς είδα εχθές το βράδυ !εντάξει καλή η ταινία αλλά όχι ότι θα κάτσω να το συζητήσω και  με τους φίλους μου !δεν είναι από της ταινίες που λες "πω τ ταινία είδα εχτές !!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ταινία είναι να την δεις. Έξυπνο σεναριο, καλή ερμηνεία και απο το όνομα.. όλες οι σκηνές είναι νυχτερινές. Αυτό το dark που λέει ο φίλος περιγράφεται με τον χαρακτήρα του τύπου...τερμα ψυχρός και κυνικός.. Αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Justified κανένας ρε παιδιά?

 

Χωρίς να την έχω παρακολουθήσει συστηματικά θα έλεγα ότι είναι μια καλή σειρά, ευχάριστη να την παρακολουθήσει κανείς αλλά όχι τίποτα συγκλονιστικό. Ξεκίνα με τα πρώτα επεισόδια και θα κρίνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dexter. Ειδικά μετά την πρώτη season γίνεται απίστευτο. :-D

Μετα την τεταρτη γίνετε για πέταμα.Η πρωτη είναι εξαιρετική σεζόν όπως και η 2/4.Η τριτη δεν λέει πολλά.5/6 σαβουροσεζον και η 7 κάτι παει να γίνει αλλά δεν και η 8 είναι χειρότερη απο την πρωτη σεζόν του terra nova.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απόλυτη σειρά είναι το Breaking Bad και δεν σηκώνω κουβέντα!  :devil:

You don't say. Πρέπει να είσαι νέος εδώ μάλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...