Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ρωταγα και γω για X-Files. Οχι για το μεγεθος των τορεντ αλλα αν αξιζει. Ειμαι σιγουρος οτι στην αρχη θα αξιζει αλλα επειδη ομως βλεπω 9 σεζον ( και 2 ταινιες), σε ποιο σημειο αρχιζει η κατρακυλα (αναποφευκτη σιγουρα);

 

Αμα αρχιζει απο 3-4η σεζον για παραδειγμα, δεν αξιζει ν'ασχοληθω.

 

 

 

 

Η αγρια κατρακυλα ξεκιναει στην 8η σαιζον εως τοτε βλεπεται ανετα αν σου αρεσει εξαρχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,  επειδή βλέπω την τελευταία σεζόν Suits και θέλω να συνεχίσω έχετε κάτι να προτείνετε;  Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, βλέπω σειρές αρκεί να μου κρατούν το ενδιαφέρον.

Ότι  έχω δει και μ' αρέσει πολύ (Grey's Anatomy (big fan), Breaking Bad, Game of Thrones,  True blood, How i met your mother, Orange is the new black ψιλοβαρέθηκα στην 2η σεζόν,  Pretty little Liars βαρέθηκα στην 4η σεζόν)

 

Δεν τρελάθηκα με Τhe Bing Bang Theory, Glee σεζόν 3η δεν άντεξα,  δεν μπορώ να θυμηθώ άλλο.  Περιμένω να τελειώσει το Wayward Pines για να το δω μια και καλή. Και για τέλος είμαι υπό σκέψη να παρακολουθήσω το Revenge.

 

Κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη, απλά είμαι αναποφάσιστη και είπα να ρωτήσω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου άρεσε το Suits, ρίξε μια ματιά στο White Collar. Είναι σε παρόμοιο στυλ (και οι 2 σειρές είναι απ' το ίδιο κανάλι). Τελείωσε πέρσι το Νοέμβρη, και είναι κάπου 80 επεισόδια συνολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω δει και αυτό, δεν το έβαλα μέσα στα αγαπημένα μου. Είναι καλό να το χαζεύω, έτσι καμιά φορά.

Και το Elementary μου άρεσε 2 σεζόν καλό ήταν. Θέλω κάτι να με κολλήσει και δεν βρίσκω εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω δει και αυτό, δεν το έβαλα μέσα στα αγαπημένα μου. Είναι καλό να το χαζεύω, έτσι καμιά φορά.

Και το Elementary μου άρεσε 2 σεζόν καλό ήταν. Θέλω κάτι να με κολλήσει και δεν βρίσκω εύκολα.

 

Για ρίξε μια ματιά στο True Detective. Επίσης δες The Walking Dead και Vikings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 


 


Μπορείτε να μου προτείνετε καμία καλή σειρά που να αξίζει (δε θα ήθελα κωμωδία)? Πραγματικά έχω κολλήσει. Δεν έχω καμία στα υπόψη μου. Έχω δει τις παρακάτω για να επαναλαμβανόμαστε.


 


1)Breaking Bad


2) The Shield


3) OZ


4) True Detective


5) Fargo


6) Serclock


7) Boardwalk empire


8) Game of Thrones


9) The Wire


10) Sopranos


11) It's always sunny in Philadelphia


12) Supernatural


13) Two and a half men


14) American horror story


15) X-files


16) House of Cards


17) Better call Saul


18) Dexter


19) Peaky Blinders


20) Black Mirror


21) Prison Break


22) Misfits


23) Lost


24) The office (BBC)


25) Walking Dead


26) Fringe


27) Homeland


28) Forbydelsen


29) Terminator The Sarah Connor chronicles


30) Heroes


 


Το Hannibal είδα μισό κύκλο και το σταμάτησα. Δε μου άρεσε. Το ίδιο και με το Sons of Anarchy


 


Τώρα μπορεί να έχω ξεχάσει και κάποια. 


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα. 

 

 

Μπορείτε να μου προτείνετε καμία καλή σειρά που να αξίζει (δε θα ήθελα κωμωδία)? Πραγματικά έχω κολλήσει. Δεν έχω καμία στα υπόψη μου. Έχω δει τις παρακάτω για να επαναλαμβανόμαστε.

the newsroom.απο τις αγαπημενες μ σειρες κ οχι τοσο γνωστη εδω για καποιο λογο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...