Προς το περιεχόμενο

Το Feedback Hub των Windows 10 "ακούει" τα παράπονα σας


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι γνωστοί  άγωνωστοι όπως πάντα αμα το ειχε κανει καμια άλλη εταιρεια θα είχαμε σχολια του τυπου σεβεται τους πελατες της, τους ακουει κτλ  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις ολοι που λετε για τα δεδομενα που συλλεγει κλπ για δειτε λιγο εδω https://www.yahoo.com/tech/huge-study-shows-google-watching-everywhere-181909786.html

 

Και μην μου πειτε οτι δεν χρησιμοποιετε το......... ιντερνετ;

οπως επισης και εδω https://iguru.gr/2016/05/22/58798/audio-fingerprinting/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows 10 πηγαν άπατα όπως και ολα τα windows. Πάρτε mac να σωθείτε

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Δεν θυμάμαι πότε γέλασα τελευταία φορά τόσο πολύ. Και 2 αστεία μαζί. Μας πέθανες!

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με την συλλογή δεδομένων τον Win10 έχει παραγίνει.

 
ΟΛΕΣ οι εταιρίες πιάνουν telemetry data. Και οι περισσότερες απλά βάζουν μια γενική αναφορά στο Licensed Agreement τους και τα αλλα όλα κρυφά.
 
Απλά η MS πήγε το έβαλε στο δικό τις Licensed Agreement αναλυτικά για να γίνει transparent.
Και πέσαν όλοι να την φάνε. 
 
A ρε MS. Δεν το άφηνες και εσύ στα κρυφά να μην ακούμε όλες αυτές τις p@p@ries gmt.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με την συλλογή δεδομένων τον Win10 έχει παραγίνει.

 

ΟΛΕΣ οι εταιρίες πιάνουν telemetry data. Και οι περισσότερες απλά βάζουν μια γενική αναφορά στο Licensed Agreement τους και τα αλλα όλα κρυφά.

 

Απλά η MS πήγε το έβαλε στο δικό τις Licensed Agreement αναλυτικά για να γίνει transparent.

Και πέσαν όλοι να την φάνε. 

 

A ρε MS. Δεν το άφηνες και εσύ στα κρυφά να μην ακούμε όλες αυτές τις p@p@ries gmt.

 

Άμα το άφηνε κρυφό πως θα έβγαιναν όλοι αυτοί λένε "μας κλέβουν δεδομένα ου σιξ χαντρετ σιξ σιξ σιξ"?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Δεν θυμάμαι πότε γέλασα τελευταία φορά τόσο πολύ. Και 2 αστεία μαζί. Μας πέθανες!

 

Έλα ντέ...από την μία μ@ στην άλλη... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε παιζομαστε πουθενα..

Μια θετική είδηση και την κάνουμε όπως να ναι..

Οι περισσότεροι χρηστες των 10 μόνο καλά λόγια έχουν να πουν..Αν η Ms ακουει και τους χρηστες θα βελτιωθούν ακόμα περισσότερο..

Ενταξει..Για Mac που θα μας σωσουν...παραλίγο να μας πεθανει από τα γελια ο φίλος..Είπαμε αστεία αλλά όχι και έτσι..

Αν η Ms δε παει καλα ποια μενει; Η αθώα Google Που δε μαζευει καθόλου δεδομένα και δε μας παρακολουθει; Γιατί για linux αν και το γουστάρω δε το βλέπω να μαζευει ποσοστά με την καμία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοναδικό παράπονο που έχω απο τα win 10 είναι ότι μου τα έχουν κάνει τσουρέκια. Δουλεύω τα 7 και κάθε μέρα εχω υπενθύμιση για αναβάθμιση στα 10 ενώ επανειλημμένα έχω πει όχι. Microsoft σταματά να παρακαλάς σα το γύφτο ξεφτίλα κατάντησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοναδικό παράπονο που έχω απο τα win 10 είναι ότι μου τα έχουν κάνει τσουρέκια. Δουλεύω τα 7 και κάθε μέρα εχω υπενθύμιση για αναβάθμιση στα 10 ενώ επανειλημμένα έχω πει όχι. Microsoft σταματά να παρακαλάς σα το γύφτο ξεφτίλα κατάντησες.

 

Για δες εδώ και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[OT]Μετά από ένα χρόνο Mint, πιστεύω αξίζει να περάσεις σε Arch.[/OT]

Αξίζει φίλε μου αλλα δεν εχω τον χρονο τωρα.. φυσικα ειναι κατι που αργα ή γρηγορα θελω να δοκιμάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...