Προς το περιεχόμενο

ZTE Axon 7: Νέα Snapdragon 820 ναυαρχίδα με ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

σαφως και θα κατσεις να ασχοληθεις με λεπτομερειες οταν ειναι να δωσεις 600 ευρω,και αν θες να το πας κατα specs to zte εχει 5,5"  (2560x1440Px ) και 3250 mAh

ενω το S6 με 5.1" (2560x1440Px) και 3000 mAh στα 780-800ευρω! τι θα προτιμησεις;να πουλησεις μουρη ή να εχεις ενα καλυτερο κινητο;

παιρνεις και C5 ultra sony με 300ευρω με 6 ιντσες αμα ειναι εκει το θεμα τυπε που δεν ειναι top κατηγορια !! συνηθως κινητα σε κατηγοριες ναυαρχιδων οι διαφορες ειναι του τυπου ,κατι εχει το ενα απο το αλλο διαφορετικο....απλα κοιτα στην αγορα τι γινεται ,ποσοι εχουν samsung και ποσοι ZTE στην χωρα που ζεις .....η μονη αληθεια ειναι στα νουμερα ....δηλαδη αμα δεν ειχες και οικονομικη κριση εδω που τα λεμε ,σχεδον ολοι μας εδω μεσα θα ειχαμε iphone ή samsung συντριπτικα περισσοτερα απο αλλες εταιρειες !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαμε να λέγαμε...Έτσι κι αλλιώς οι ναυαρχιδες της ZTE δεν έρχονται Ελλαδα..Κάτι μεσαίας κατηγορίας με το γνωστό καπέλο και αν...Οπότε ναι 600+ ευρώ για κινητό που όταν και αν χαλάσει κουνας μαντήλι για το μακρυνό ταξίδι της επισκευής και μετά ξεθαβεις από το συρτάρι κανένα ξεχασμένο κινητό μέχρι να επιστρέψει δεν είναι και ή καλύτερη πρόταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μετα από 2 αγορές ZTE δεν θέλω να ακούω το όνομα της, υπόσχονται ενημερώσεις και δεν της βγάζουν πότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαμε να λέγαμε...Έτσι κι αλλιώς οι ναυαρχιδες της ZTE δεν έρχονται Ελλαδα..Κάτι μεσαίας κατηγορίας με το γνωστό καπέλο και αν...Οπότε ναι 600+ ευρώ για κινητό που όταν και αν χαλάσει κουνας μαντήλι για το μακρυνό ταξίδι της επισκευής και μετά ξεθαβεις από το συρτάρι κανένα ξεχασμένο κινητό μέχρι να επιστρέψει δεν είναι και ή καλύτερη πρόταση

 

Μετα από 2 αγορές ZTE δεν θέλω να ακούω το όνομα της, υπόσχονται ενημερώσεις και δεν της βγάζουν πότε

Τα παραπανω ειναι και το ζουμι της υποθεσης οσον αφορα την ZTE στην Ελλαδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα θυμάμαι το zte blade σε τιμη χωμα που ειχε γίνει best seler λογω τιμης..  Κοιτα τη zte που θελει 600$ τωρα.. 

 Προφανώς πρόκειται για την κλασικη πολιτική να βγαίνουν πανάκριβα για να φαίνονται ναυαρχίδες πολυτέλειας και σε 2 μηνες μιση τιμη για να πουλήσει.. 

Το ιδιο κανει και η lg.  Το g5 απο 820, 470 σε 20 μερες και επεται και συνέχεια.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημασια εχει το ονομα με τετοια specs...

και εγω για μια φαση το πιστευα αυτο αλλα μέχρι που ειδα την ποιοτητα κατασκευης τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνταγωνιστικότατος βασικός μισθός. Food is for the weak, clothing is for puritans. Ας τρέξουμε όλοι γυμνοί στα λιβάδια, τουλάχιστον θα έχουμε 600 ευρώ κινητό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε μας ρε ΖΤΕ.......για το καθε κινέζικο συντρίμι που παρουσιαζεται ως ναυαρχίδα ζητάνε ότι τούς κατέβει......έλα παππού μου να σε μάθω τα αμπελοχώραφά σου.......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, αυτό με την τιμή που λέτε σε κάθε να κάθε θέμα δεν στέκει. Δεν είναι βαλτο φθηνά για να πουλησεις. Η τιμολογηση δεν είναι εύκολο πράγμα και ούτε αποφασίζει ένα άτομο και λέει τόσο θα το πουλήσω. Οποιος ξέρει, η και να μην ξέρετε κάντε μια αναζητηση στο είδη τιμολογησης και θα δείτε ότι υπάρχει η τιμολογηση διείσδυσης, ξαφρισματος, κυρους κτλ. Και η απλ ξέρει ότι πουλάει ακριβά και η lg ξέρει ότι η τιμή του κινητού της θα πέσει ταχιστα αργότερα και η ζτε ξέρει ότι όλοι εσείς θα πείτε πωπω σιγα μην πάρω 450 ευρω κινητό. Όλοι αυτοί έχουν τους λόγους τους και φυσικά δεν προσαρμόζουν την πολιτική τους έχοντας σαν κυριο στόχο την Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να μου πεις εσυ λοιπον που χρησιμοποιεις τα specs σε ενα κινητο ....σε τι το χρησιμοποιεις !!!! μιας και το ανεφερες ....

 

Για να βγάζω όμορφες φωτό την οικογένειά μου, για να τρέχω όποια εφαρμογή μου γυαλίσει χωρίς να κολλάει, για να παίζει μουσική από τα ηχεία που να μην είναι άθλιος ο ήχος όταν δεν βολεύουν τα ακουστικά, για να γουστάρω τα γραφικούλια και τα χρώματα κτλ.

 

Γενικά, με ευχαριστεί τα εργαλεία/gadgets μου να είναι αποδοτικά και μου αρκεί που το ξέρω εγώ ότι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...