Προς το περιεχόμενο

Μερικές σκέψεις εν όψει E3


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 27 μου, αυτό το οποίο μπορεί να προκαλέσει σεισμό για μένα, θα ναι η ανακοίνωση ενός νέου Crash Bandicoot

Αν δεν το λούσουν και αυτό όπως τόσα άλλα καλά παιχνίδια

π.χ Resident Evil...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται ο gamer απο χιλιομετρα

Χαχχαχαχαχαχα από το στόμα μου το πήρες...Εδώ περιμένουμε να ανακοινωθούν ΤΙΤΛΟΙ για πάταγο..και θα ασχοληθούμε με παιχνίδια της σειράς??Κλαίω!!

Ναι, να μας συγωρείτε κιόλας που μολύνουμε το thread εμείς που απλώς παίζουμε sports ή driving simulation games, δεν ήξερα ότι θα πρέπει να πάρουμε άδεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, να μας συγωρείτε κιόλας που μολύνουμε το thread εμείς που απλώς παίζουμε sports ή driving simulation games, δεν ήξερα ότι θα πρέπει να πάρουμε άδεια.

Και παλι ομως τα ποδοσφαιρακια ακομα και απο ατομα που ασχολουνται χρονια με αυτα(μεταξυ αυτων και εγω απο το πρωτο Iss μεχρι το Pro 2012)αντικειμενικα καθε χρονο ειναι τα ιδια και τα ιδια για να τα εχουμε και στα αναμενομενα παιχνιδια της χρονιας. Ακομα και ολο το αρθρο αν δεις κανει αναφορα σε ποσα παιχνιδια/studio/κονσολες για να καθομαστε να ασχολουμαστε εν ετη 2016 μονο με ποδοσφαιρακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι ομως τα ποδοσφαιρακια ακομα και απο ατομα που ασχολουνται χρονια με αυτα(μεταξυ αυτων και εγω απο το πρωτο Iss μεχρι το Pro 2012)αντικειμενικα καθε χρονο ειναι τα ιδια και τα ιδια για να τα εχουμε και στα αναμενομενα παιχνιδια της χρονιας. Ακομα και ολο το αρθρο αν δεις κανει αναφορα σε ποσα παιχνιδια/studio/κονσολες για να καθομαστε να ασχολουμαστε εν ετη 2016 μονο με ποδοσφαιρακια.

 

Η απάντησή μου αφορούσε στα ειρωνικά σχόλια τα οποία έγιναν για το ύφος (και εν γένει το genre) αυτών των παιχνιδιών. Δεν τέθηκε ζήτημα κοσνόλας, studio ή οτιδήποτε άλλο.

 

Δεν διαφωνώ ως προς τις λίγες αλλαγές που βλέπουμε χρόνο με τον χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PES 2017 <3

 

Η απαντησεις που δωθηκαν με βαση το αρθρο που ειμαστε εν μερη ειναι απολυτα κατανοητες ακομα και αν εχουν μια δοση ειρωνιας(αρκει να μην ξεφευγουν βεβαια).

 

Σε αρθρο που μιλαει για gaming event ολοκληρης της βιομηχανιας το να βλεπουμε σχολιο οπως το παραπανω εν μερη προκαλει και σιγουρα αυτος που παιζει μονο ποδοσφαιρακια(καλη ωρα)δεν περιμενει την E3 για να δει κατι το εντυπωσιακο θα παρει το τελευταιο ποδοσφαιρακι που θα βγει και τελος.

 

Αλλωστε να με συγχωρεις κιολας αλλα παντου ολο για ποδοσφαιρο βλεπουμε σε αυτη την χωρα,ειτε Fifa ειτε Pro,σε σημειο αηδιας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι για να δούμε nintendo games στο PS4/ Steam. Η μοίρα της Sega της αξίζει.

Το Xbox One γιατί στην απ'έξω?

Αλλά αφού της αξίζει αυτή η κακιά μοίρα γιατί να θες να παίξεις τα παιχνίδια της?

Να εξαφανιστουν εντελώς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορισμένοι κράζετε την Nintendo. Ελπίζω να φτάσει σε τόσο άσχημη κατάσταση ώστε να αναγκαστεί να βγάλει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα 3D MMORPG Pokemon. Ειδικά αν είναι και launch τίτλος νέας κονσόλας την αγόρασα χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Xbox One γιατί στην απ'έξω?

Αλλά αφού της αξίζει αυτή η κακιά μοίρα γιατί να θες να παίξεις τα παιχνίδια της?

Να εξαφανιστουν εντελώς!

Αυτο που λεει ειναι οτι εχει αξιολογα παιχνιδια τα οποια ομως δεν δικαιολογουν την υπαρξη ξεχωριστης κονσολας για χαρη τους κατι το οποιο ισχυει δυστηχως ή ευτυχως.

Ορισμένοι κράζετε την Nintendo. Ελπίζω να φτάσει σε τόσο άσχημη κατάσταση ώστε να αναγκαστεί να βγάλει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα 3D MMORPG Pokemon. Ειδικά αν είναι και launch τίτλος νέας κονσόλας την αγόρασα χθες.

Ολοι την κραζουν την nintendo ειδικα με το Wii U.Αλλωστε πιο πολυ πλεον την ενδιαφερει να βγαλει Amiibo φιγουρες παρα παιχνιδια για το Wii U. Ειμαστε σιγα σιγα στις αρχες καλοκαιριου και το Wii U ως τωρα μετραει μονο το Star Fox και ενα remastered του Zelda που μπορεις να το παιξεις και στην εκδοση του Wii. Για να τα κανανε αυτα οι αλλοι 2 να δεις τι κραξιμο θα ειχε πεσει παγκοσμιως.

 

Εδω το Wii U εφτασε να κοστιζει το ιδιο ή και ακριβοτερα απο τις αλλες 2 κονσολες με δεν ξερω και εγω ποσα λιγοτερα παιχνιδια τι να λεμε τωρα.... Κριμα γιατι εχει ορισμενα πολυ καλα exclusive που αξιζουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι την κραζουν την nintendo ειδικα με το Wii U.Αλλωστε πιο πολυ πλεον την ενδιαφερει να βγαλει Amiibo φιγουρες παρα παιχνιδια για το Wii U. Ειμαστε σιγα σιγα στις αρχες καλοκαιριου και το Wii U ως τωρα μετραει μονο το Star Fox και ενα remastered του Zelda που μπορεις να το παιξεις και στην εκδοση του Wii. Για να τα κανανε αυτα οι αλλοι 2 να δεις τι κραξιμο θα ειχε πεσει παγκοσμιως.

 

Εδω το Wii U εφτασε να κοστιζει το ιδιο ή και ακριβοτερα απο τις αλλες 2 κονσολες με δεν ξερω και εγω ποσα λιγοτερα παιχνιδια τι να λεμε τωρα.... Κριμα γιατι εχει ορισμενα πολυ καλα exclusive που αξιζουν .

Δεν έχετε άδικο. Προσωπικά δεν την κράζω γιατί δεν με ενδιαφέρει :P Μόνο με ένα IP της Nintendo έχω ασχοληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι, να μας συγωρείτε κιόλας που μολύνουμε το thread εμείς που απλώς παίζουμε sports ή driving simulation games, δεν ήξερα ότι θα πρέπει να πάρουμε άδεια.

Έλα βρε ένα αστείο είπαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...