Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικά αντικείμενα από Γ' Ράιχ και τιμές


cannibalfrag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,θα ηθελα βοηθεια σχετικα με αντικες-αντικειμενα πανω στον β παγκοσμιο και στο 3ο ραιχ....


αν καποιος ξερει απο αξιες βιβλιων,παρασημων και αλλων ας μου στειλει μυνημα να του δειξω φωτο και να μου πει γνωμες...


ευχαριστω πολυ


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ότι και να είναι τι σημασία έχει, άλλο ζήτησε άλλο γράφεις. 

TS δεν γνωρίζω από αξίες αλλά είδα πρόσφατα ότι πουλήθηκε ένα Mein Κampf για περίπου 20000$(βέβαια μάλλον ανήκε και στον ίδιο). Λες να είσαι τυχερός ? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να είναι τι σημασία έχει, άλλο ζήτησε άλλο γράφεις. 

 

 

 

Μαλλον εννοουσε οτι μονο φιλοναζιστες μπορει να εκδηλωσουν ενδιαφερον για τα ειδη αυτα.

 

Ειναι ομως απ το 1945 και πισω, ή μαϊμου?

TS δεν γνωρίζω από αξίες αλλά είδα πρόσφατα ότι πουλήθηκε ένα Mein Κampf για περίπου 20000$(βέβαια μάλλον ανήκε και στον ίδιο).

 

Ποιας εκδοσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εννοουσε οτι μονο φιλοναζιστες μπορει να εκδηλωσουν ενδιαφερον για τα ειδη αυτα.

 

Ειναι ομως απ το 1945 και πισω, ή μαϊμου?

 

Ποιας εκδοσης?

 

Δεν θυμάμαι συγκεκριμένα, στο reddit το είχα πετύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι δεν θέλετε η δεν ξέρετε,παρακαλώ μην απαντάτε...αν πάλι εσείς τα είχατε ας τα πετουσατε...έγώ δεν έχω την οικονομική άνεση...

Είναι γνήσια που ρώτησε ένας φίλος και επειδη πρότεινε κάποιος άλλος, όχι δεν θα περάσω από τα γραφεία κανενος...

Φίλε μου μακάρι να είμαι τυχερός αλλά δεν νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι γνήσια που ρώτησε ένας φίλος και επειδη πρότεινε κάποιος άλλος, όχι δεν θα περάσω από τα γραφεία κανενος...

Αυτα που εχεις βαλει στις φωτογραφιες βρισκονται στην κατοχη σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα παιδια,θα ηθελα βοηθεια σχετικα με αντικες-αντικειμενα πανω στον β παγκοσμιο και στο 3ο ραιχ....

αν καποιος ξερει απο αξιες βιβλιων,παρασημων και αλλων ας μου στειλει μυνημα να του δειξω φωτο και να μου πει γνωμες...

ευχαριστω πολυ

 

 

Μπα, δεν έχουν αξία. Αγόρασε τίποτα σύγχρονο φτιαγμένο από το 4ο Ραϊχ, ερρ της Ευρωπαϊκής Ένωσης εννοώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...