Προς το περιεχόμενο

Resident Evil 7


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι καλωδιο χρησημοποιεις;

http://www.e-shop.gr/valueline-vgvt34000b200-high-speed-hdmi-cable-with-ethernet-2m-black-p-PER.755527

 

VALUELINE VGVT34000B2.00 HIGH SPEED HDMI CABLE WITH ETHERNET 2M BLACK, λέει ότι υποστηρίζει ultra deep color της lg που είναι και η τηλεόραση μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να μην φτανει το bandwidth δοκιμασε με display port αν εχει η τηλεοραση σου η hdmi 2.0

ακυρο αυτο που εχεις ειναι 2.0. δεν ξερω τοτε δες μπας και χρειαζεται καποια ρυθμιση η τηλεοραση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά μέχρι που είδα το screen με τα μούφα γλίτσο creautres που είχε το 5 άμα θυμάμαι καλά...θα προτιμούσα να μέναν μονο σε human enemies. Unconvinced. Το wound system φαίνεται ενδιαφέρον, αλλα άμα δεν υπάρχει στους εχθρούς και πάλι λιώνουν/εξατμίζονται away κλασσικά τότε fail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά μέχρι που είδα το screen με τα μούφα γλίτσο creautres που είχε το 5 άμα θυμάμαι καλά...θα προτιμούσα να μέναν μονο σε human enemies. Unconvinced. Το wound system φαίνεται ενδιαφέρον, αλλα άμα δεν υπάρχει στους εχθρούς και πάλι λιώνουν/εξατμίζονται away κλασσικά τότε fail.

Οσοι δεν κανουν Pre order δεν εχουν τιποτα να φοβουνται οτι και να κανει η Capcom.Ειμαστε 1.5μηνα περιπου πριν κυκλοφορια νεου Resident evil και ακομα δεν εχουμε δει κατι που πραγματικα να θυμιζει RE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν έχουν δείξει gameplay ακόμα πιο pre-order λες :D Προσωπικά μετά το ζέσταμα με το RΕ1 remastered μου έχει λείψει το survival horror και ελπίζω να είναι καλο, δεν με νοιάζει καθόλου που είναι fps, ισα ισα είναι το μοναδικό genre που προκαλεί full immersion, απλά capcom, idk...μακάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε (εποχες PS1) βλέπαμε ή ακουγαμε τον Nemesis και νιωθαμε το σκατο στο σωβρακο, και τωρα ειναι σαν βλεπεις την συνεχεια του Paranormal Activity..

Παλι καλα που εχω χρονια να αγγιξω τον συγκεκριμενο τιτλο και εχω μεινει με καλες αναμνησεις..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η νέα μηχανή γραφικών σε κάποια σημεία είναι απίστευτα καλή. Το παιχνίδι θα επαναφέρει το ψάξιμο των παλιών RE απ' όσο έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω ότι θα 'ναι καλό και πολύ άρρωστο :P

 

Όπως λέει και ο τύπος στο βίντεο, επιστρέφει στις ρίζες του, horror.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω ότι θα 'ναι καλό και πολύ άρρωστο :P

 

Όπως λέει και ο τύπος στο βίντεο, επιστρέφει στις ρίζες του, horror.

 

 

 

 

FPS θα είναι;; Λογικά θα έχει ανταγωνιστή το Outlast 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...